Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Організація управління міліцією громадської безпеки в сучасних умовах

Організація управління міліцією громадської безпеки в сучасних умовах

Назва:
Організація управління міліцією громадської безпеки в сучасних умовах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,03 KB
Завантажень:
340
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Національна академія державної податкової служби України
Доценко Олександр Сергійович
УДК 351.754(048)
Організація управління міліцією громадської безпеки в сучасних
умовах
12.00.07 – теорія управління; адміністративне право і
процес; фінансове право; інформаційне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Ірпінь – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі проблем управління Національної академії внутрішніх справ України
Науковий керівник доктор юридичних наук, професор
Калюжний Ростислав Андрійович,
Національна академія внутрішніх справ України,
начальник кафедри теорії держави та права
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
Андрійко Ольга Федорівна,
Інститут держави та права ім. В.М. Корецького
НАН України
кандидат юридичних наук, доцент
Коваль Микола Васильович,
заступник начальника кафедри адміністративного
права та адміністративної і кримінально-процесуальної
діяльності Національної академії державної
податкової служби України
Провідна установа – Національний університет внутрішніх справ (м. Харків)
Захист відбудеться “  ” грудня 2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.27.855.02 Національної академії державної податкової служби України (08201), м. Ірпінь, вул. Карла Маркса, 31)
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії державної податкової служби України (08201), м. Ірпінь, вул. Карла Маркса, 31)
Автореферат розісланий “14” листопада 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.Г. Забарний
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Українське державотворення переживає етап радикальних змін. Україна претендує на визнання її іншими державами світу цивілізованою країною, яка йде шляхом встановлення пріоритетності прав людини і верховенства закону. Негативні явища, які виникають у процесі реформування українського суспільства, нестабільність економічного розвитку призвели до виникнення і загострення факторів та джерел соціальних конфліктів, які породжують нові кризові ситуації. Підвищену загрозу громадській безпеці за останні десятиріччя становлять соціально-економічні конфлікти, техногенні аварії, катастрофи, стихійні лиха.
Розбудова української державності проходить в нових світових геополітичних умовах, пов’язаних з реальними загрозами економічного, політичного, соціального, природного й іншого характеру, які негативно позначаються на громадській безпеці, що потребує адекватного організаційно-правового забезпечення діяльності правоохоронних органів щодо її стабілізації. Саме цим пояснюється актуальність пошуку шляхів удосконалення системи громадської (соціальної) безпеки, її сутність.
Актуальність і гострота питань громадського порядку та забезпечення громадської безпеки визначається також стрімким зростанням криміногенного потенціалу в усіх сферах громадського життя, зумовленого насамперед негативними процесами, пов’язаними з переходом до нових суспільних відносин: кризовими явищами в економіці, високим рівнем розшаруванням суспільства, зміною старих механізмів соціального управління, втратою більшістю громадян ідейно-моральних орієнтирів та іншими не менш негативними проявами перехідного періоду. Регулювання суспільно-правових відносин у сфері громадської безпеки здебільшого здійснюється на адміністративно-директивних засадах шляхом видання підзаконних нормативних актів, що не є оптимальним виявом демократичності суспільства.
У зв’язку з цим перед юридичною наукою, а саме перед адміністративним правом, стоять завдання забезпечити розвиток законодавчого врегулювання зазначеного сегменту суспільних відносин. Саме ці відносини, за умов формування науково-обґрунтованої концепції громадської безпеки, будуть поєднувати стратегію і тактику системної діяльності правоохоронних органів. Адже певне місце займає характер їх адекватного реагування на зміни в оперативній обстановці з урахуванням об’єктивних оцінок стану громадської безпеки, впливу на неї власного досвіду, а також комплексного аналізу законодавчої практики з цих питань у розвинутих країнах світу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Організація управління міліцією громадської безпеки в сучасних умовах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок