Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ УЛАШТУВАННЯ ЕФЕКТИВНИХ ОГОРОДЖУЮЧИХ КОНСТРУКЦІЙ З ВИКОРИСТАННЯМ НІЗДРЮВАТОБЕТОННИХ БЛОКІВ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ УЛАШТУВАННЯ ЕФЕКТИВНИХ ОГОРОДЖУЮЧИХ КОНСТРУКЦІЙ З ВИКОРИСТАННЯМ НІЗДРЮВАТОБЕТОННИХ БЛОКІВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ УЛАШТУВАННЯ ЕФЕКТИВНИХ ОГОРОДЖУЮЧИХ КОНСТРУКЦІЙ З ВИКОРИСТАННЯМ НІЗДРЮВАТОБЕТОННИХ БЛОКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,56 KB
Завантажень:
471
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Заниженная стоимость энергоресурсов и дотационная политика при опл
ате затрат на отопление зданий привели к тому, что абсолютное большинст
во ограждающих конструкций зданий обладают малой теплоизолирующей сп
особностью


ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
ТЕРЕХ МАКСИМ ДМИТРОВИЧ
УДК 69.059.7
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ УЛАШТУВАННЯ ЕФЕКТИВНИХ ОГОРОДЖУЮЧИХ КОНСТРУКЦІЙ З ВИКОРИСТАННЯМ НІЗДРЮВАТОБЕТОННИХ БЛОКІВ
05.23.08 – технологія і організація
промислового та цивільного будівництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькій державній інженерній академії (ЗДІА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Павлов Іван Дмитрович,
Запорізька державна інженерна академія,
завідуючий кафедрою промислового та цивільного будівництва,.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Тян Рево Борисович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, завідуючий кафедрою фінансів;
кандидат технічних наук, професор Уваров Євген Павлович, Луганська філія Донбаської державної академії будівництва та архітектури, завідуючий.
Провідна установа:
Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, кафедра технології будівельного виробництва, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться 27 січня 2005 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, ПДАБА, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а)
Автореферат розісланий 27 грудня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К.В. Баташева


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Одним з важливих напрямків комплексної програми енергозбереження в Україні та за кордоном є підвищення теплозахисної здатності огороджуючих конструкцій будівель та споруд.
На протязі майже трьох останніх десятиріч з початку енергетичної кризи у всіх технічно розвинених країнах були переглянуті вимоги нормативних документів щодо рівня теплозахисту будівель та який зростає з кожною новою редакцією. При оцінці конструктивних рішень теплозахисту, які передбачають перехід від одношарових конструкцій до багатошарових з використанням ефективних утеплювачів, визначаючими стали економічні критерії.
В основу теплотехнічного проектування огороджуючих конструкцій будівель в Україні та за кордоном був покладений принцип санітарно-гігієнічної придатності до експлуатації, відповідного до якого температура на внутрішній поверхні огородження не повинна знижуватися нижче точки роси. Головна увага приділялась зменшенню капітальних витрат на будівництво, матеріаломісткості. Вартість витрат на опалення практично не враховувалась у зв’язку з низькими цінами на паливо-енергетичні ресурси. Потрібний опір теплопередачі огороджень в залежності від температурної зони знаходився в межах 0,6-1,5 .
Енергетична криза кардинально змінила підхід до оптимізації рівня теплозахисту будівель. В зв’язку з різким зростанням цін палива на світовому ринку принцип забезпечення одних тільки гігієнічних вимог є недостатнім. В основу оптимізації був покладений економічний критерій мінімуму витрат на улаштування огороджуючої конструкції та витрат на опалення.
На сучасному етапі розвитку економіки України, коли ціни на енергоресурси підвищились та свої запаси невеликі, насущним постає завдання зі скорочення тепловитрат крізь огороджуючі конструкції будівель. Одним з шляхів скорочення тепловитрат є підвищення термічного опору зовнішніх огороджень вже існуючих будівель та будівель, що споруджуються, чому сприяє прийняття нових норм теплозахисту.
Проте використання лише одного заходу зі скорочення тепловитрат не завжди призводить до бажаного результату.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ УЛАШТУВАННЯ ЕФЕКТИВНИХ ОГОРОДЖУЮЧИХ КОНСТРУКЦІЙ З ВИКОРИСТАННЯМ НІЗДРЮВАТОБЕТОННИХ БЛОКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок