Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОНЦЕПЦІЯ І НАУКОВО-ТЕХНІЧНІ ОСНОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ПРИ ПОСТАВЦІ ( в умовах ринкової економіки )

КОНЦЕПЦІЯ І НАУКОВО-ТЕХНІЧНІ ОСНОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ПРИ ПОСТАВЦІ ( в умовах ринкової економіки )

Назва:
КОНЦЕПЦІЯ І НАУКОВО-ТЕХНІЧНІ ОСНОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ПРИ ПОСТАВЦІ ( в умовах ринкової економіки )
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
33,06 KB
Завантажень:
398
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
РУБЛЬОВ ВЛАДИСЛАВ ІВАНОВИЧ
УДК 631.3.004.67:631
КОНЦЕПЦІЯ
І НАУКОВО-ТЕХНІЧНІ ОСНОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ПРИ ПОСТАВЦІ
( в умовах ринкової економіки )
05.05.11 – машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ - 2001 р.
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Білоцерківському державному аграрному університеті і в Українському державному центрі по випробуванню та прогнозуванню техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва Міністерства аграрної політики України.
Науковий консультант доктор технічних наук, професор ПОГОРІЛИЙ Леонід Володимирович, Український державний центр по випробуванню та прогнозуванню техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва, директор.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор СИДОРЧУК Олександр Васильович, Львівський державний аграрний університет, завідувач кафедри управління проектами та безпеки виробництва в АПК;
доктор технічних наук, професор МОЛОДИК Микола Володимирович, Національний науковий центр “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства”, заступник директора;
доктор технічних наук, професор ЧЕРНОВОЛ Михайло Іванович, Кіровоградський державний технічний університет, ректор.
Провідна установа - Харківський державний технічний університет сільського господарства, кафедра ремонту машин Міністерства аграрної політики України, м. Харків.
Захист відбудеться “18” грудня 2001 року о 14 00 годині на
засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.004.06 у Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м. Київ-41, вул. Героїв оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м. Київ-41, вул. Героїв оборони, 11, навчальний корпус 10.
Автореферат розісланий “15” листопада 2001 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради _____________________Войтюк Д.Г.
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми
Більшість досліджень щодо створення нової і надійної сільськогосподарської техніки присвячено формуванню її якості при проектуванні, виробництві та експлуатації. Ці дослідження висвітлені у роботах В.В. Бойцова, В.М. Кряжкова, Р.В. Кугеля, М.М. Севернєва та інших. Проте в них не розглядаються питання формування і забезпечення якості техніки на стадії поставки споживачу. Відсутність таких досліджень знижує ефективність практичних заходів, що вживаються з метою забезпечення і активного управління якістю. У цій роботі розглянуті та узагальнені результати теоретичних і експериментальних досліджень щодо формування якості сільськогосподарської техніки, а також розв’язується проблема її забезпечення на стадії поставки споживачу.
За прийнятою у міжнародній практиці моделлю управління якістю продукції процес формування якості досліджують на таких стадіях життєвого циклу виробів: маркетинг, науково-дослідні роботи, дослідно-конструкторські роботи, технологічна підготовка виробництва, виробництво, поставка з реалізацією та експлуатація. Водночас стадія поставки не повною мірою розглядається як період активного управління якістю сільгосптехніки.
Така ситуація призводить до згубних наслідків. Так, при перевезенні вантажів значна частина виробів втрачає якість. Збереження якості виробів у процесі доставки їх споживачеві не забезпечено як технологічно, так і організаційно. Таким чином, не вирішеною у державі проблемою є забезпечення споживача якісною сільгосптехнікою і послугами щодо її відновлення у передпродажний період на стадії поставки. Її значення зростає у зв'язку з тим, що експлуатація неякісної техніки призводить до значних втрат кінцевого продукту сільськогосподарського виробництва. Існуючі системи управління якістю не передбачають технологічного і матеріально-технічного забезпечення щодо збереження та відновлення якості сільгосптехніки при поставці. Тому проблема активного управління якістю сільськогосподарської техніки і її забезпечення при поставці споживачу має наукове і народногосподарське значення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: КОНЦЕПЦІЯ І НАУКОВО-ТЕХНІЧНІ ОСНОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ПРИ ПОСТАВЦІ ( в умовах ринкової економіки )

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок