Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ ПОПЕРЕЧНИХ РАМ КАРКАСІВ З ЕЛЕМЕНТАМИ ЗМІННОЇ ЖОРСТКОСТІ

ОПТИМІЗАЦІЯ ПОПЕРЕЧНИХ РАМ КАРКАСІВ З ЕЛЕМЕНТАМИ ЗМІННОЇ ЖОРСТКОСТІ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ПОПЕРЕЧНИХ РАМ КАРКАСІВ З ЕЛЕМЕНТАМИ ЗМІННОЇ ЖОРСТКОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,97 KB
Завантажень:
67
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВЧЕНА РАДА Д 26.056.04
ГЛІТІН Олександр Борисович
УДК 624.014
ОПТИМІЗАЦІЯ ПОПЕРЕЧНИХ РАМ КАРКАСІВ
З ЕЛЕМЕНТАМИ ЗМІННОЇ ЖОРСТКОСТІ
05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБА) Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Пермяков Володимир Олександрович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри металевих і дерев’яних конструкцій
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
ШЕВЧЕНКО Євген Володимирович,
Донбаська національна академія будівництва і архітек-тури, професор кафедри металевих конструкцій (м. Макіївка);
кандидат технічних наук, доцент
РОМАНЮК Володимир Володимирович,
Національний університет водного господарства та природокористування, доцент кафедри інженерних конструкцій (м. Рівне)
Захист відбудеться “ 21 ” березня 2008р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .056.04 Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31, а. 466.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий “ 14 ” лютого 2008 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, професор О. А. Киричук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні економічні умови в Україні викликали необхідність переходу до індивідуального проектування металоконструкцій, обумовлене розширенням обсягів інвестицій, децентралізацією фінансування, суттєвим збільшенням фактору економії матеріальних та фінансових ресурсів, в тому числі експлуатаційних витрат, зростаючою конкуренцією між виробниками та підвищенням ролі замовників, активного імпорту закордонної продукції на ринок України. У зв’язку з цим створення конструкцій, конкурентноспроможних імпортованим до України, є актуальною задачею, яка пов'язана з досягненням найбільшої економії металу, зменшенням трудомісткості виготовлення та скороченням термінів монтажу.
Прагнення отримати економічні конструкції призвело до розробки концепції легких сталевих конструкцій, що втілена в цілий ряд нових конструктивних форм, серед яких можна виділити сталеві рами зі зварних двотаврів змінної жорсткості для каркасів будівель універсального призначення. Вони характеризуються малою вагою, комплектністю постачання та швидкістю монтажу, завдяки чому значно скорочуються терміни будівництва та зменшуються транспортні витрати.
Зменшення витрат сталі при проектуванні сталевих рам зі зварних двотаврів стає можливим при застосуванні методів оптимального проектування, які набувають особливого значення в умовах широкого запровадження систем автоматизованого проектування. На сьогодні методи оптимізації використовуються обмежено і потребують подальшого розвитку з врахуванням наближення їх до практичного попиту.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні дослідження теоретичного і прикладного характеру виконані в межах держбюджетної науково-дослідної теми 5-ДБ-2000 “Розробка основ теорії формоутворення і теоретично-експериментальних методів розрахунку сталевих рам зі зварних двотаврів змінного перерізу для будівель універсального призначення в умовах нерівномірних деформацій ґрунтової основи під фундаментами” (№ держреєстрації 0197U005389), яка виконувалась за дорученням Міністерства освіти і науки України. У зазначеній темі автору належить розробка алгоритму пошуку оптимальної конструктивної форми досліджуваного типу систем.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є розробка методики оптимізації поперечних рам каркаса з елементами змінної жорсткості та створення на її основі оптимальних конструктивних форм таких рам відповідно до вимог будівельних норм з врахуванням специфіки їх конструювання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ПОПЕРЕЧНИХ РАМ КАРКАСІВ З ЕЛЕМЕНТАМИ ЗМІННОЇ ЖОРСТКОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок