Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАСТОСУВАННЯ ЗАХОДІВ АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРИМУСУ В УМОВАХ РОЗБУДОВИ ПРАВОВОЇ ДЕРЖАВИ

ЗАСТОСУВАННЯ ЗАХОДІВ АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРИМУСУ В УМОВАХ РОЗБУДОВИ ПРАВОВОЇ ДЕРЖАВИ

Назва:
ЗАСТОСУВАННЯ ЗАХОДІВ АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРИМУСУ В УМОВАХ РОЗБУДОВИ ПРАВОВОЇ ДЕРЖАВИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,71 KB
Завантажень:
180
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
МЕЛЬНИК ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 35.078.1
ЗАСТОСУВАННЯ ЗАХОДІВ АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРИМУСУ В УМОВАХ РОЗБУДОВИ ПРАВОВОЇ ДЕРЖАВИ
12.00.07 - теорія управління; адміністративне право і процес;
фінансове право; інформаційне право
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
КИЇВ — 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національній академії внутрішніх справ України
Науковий керівник:
член-кореспондент Академії правових наук України,
доктор філософських наук, професор
Римаренко Юрій Іванович,
професор кафедри адміністративної діяльності Національної академії внутрішніх справ України
Офіційні опоненти:
доктор юридичних наук, професор КОМЗЮК Анатолій Трохимович, Національний університет внутрішніх справ України, м. Харків, професор кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності органів внутрішніх справ
кандидат юридичних наук, доцент ЗАБАРНИЙ Григорій Григорович, Національна академія державної податкової служби України, начальник кафедри управління підрозділами податкової міліції Національної академії Державної податкової служби України
Провідна установа 
Міністерство освіти і науки, Національна юридична академія ім. Я.Мудрого, кафедра адміністративного права (м. Харків)
Захист відбудеться "14" квітня 2004 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.007.03 в Національній академії внутрішніх справ України за адресою: 03035, м. Київ, пл. Солом'янська, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії внутрішніх справ України за адресою: 03035, м. Київ, пл. Солом'янська, 1.
Автореферат розісланий "11" березня 2004 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Є.Д. Лук'янчиков


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
 
Актуальність дисертаційного дослідження. Демократизація українського суспільства, перехід до ринкових відносин, прийняття нової Конституції України, яка закріпила напрями розвитку країни, потребує кардинальних змін у структурі виконавчої влади, проведення адміністративної реформи в Україні, яка передбачає позитивне вдосконалення правового регулювання відносин в сфері охорони громадського порядку та громадської безпеки і, що є найголовнішим, їх реалізацію.
Зрештою здійснювані державою та її органами заходи по боротьбі зі злочинністю та правопорушеннями виявилися недостатніми для ефективного впливу на стан справ. До того ж закони, що приймаються, виконуються незадовільно i не забезпечують своєчасного вирішення нагальних потреб регулювання та охорони суспільних відносин, недостатньо використовуються можливості державного та громадського впливу, правового виховання людей. Гострота проблеми вимагає вжиття великомасштабних комплексних заходів з боку держави, що мали б забезпечити стабільність в країні у найближчі роки.
Серед них – механізм адміністративного примусу через засоби якого досягаються цілі попередження і припинення правопорушень, притягнення правопорушників до відповідальності і вирішуються завдання загальної та індивідуальної профілактики.
Тому дослідження заходів адміністративного впливу, які застосовуються в діяльності міліції, вбачається актуальним на сучасному етапі становлення правової соціальної держави, адже поряд з втіленням у життя прав і свобод людини та громадянина держава не може не вдаватись до певних обмежень цих прав і свобод у передбачених законом ситуаціях. Тому приведення заходів примусу держави у відповідність до демократичних сучасних вимог є на сьогодні першочерговим завданням юридичної науки та практики.
З цієї точки зору вивчення адміністративно-правових відносин та методів і способів їх регулювання має досить таки актуальне значення та сприятиме приведенню адміністративного права у відповідність до потреб сьогодення.
Актуальність дослідження випливає також з того, що застосування засобів адміністративного примусу відіграє значну роль в реалізації прав і свобод людини, у зміцненні дисципліни, організованості та порядку в усіх сферах суспільного життя.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЗАСТОСУВАННЯ ЗАХОДІВ АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРИМУСУ В УМОВАХ РОЗБУДОВИ ПРАВОВОЇ ДЕРЖАВИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок