Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОФІЛАКТИКА АКУШЕРСЬКИХ ТА ПЕРИНАТАЛЬНИХ УСКЛАДНЕНЬ У ЖІНОК З ПЛАЦЕНТАРНОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ ПРИ ПОПЕРЕДНІЙ ГЕСТАЦІЇ

ПРОФІЛАКТИКА АКУШЕРСЬКИХ ТА ПЕРИНАТАЛЬНИХ УСКЛАДНЕНЬ У ЖІНОК З ПЛАЦЕНТАРНОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ ПРИ ПОПЕРЕДНІЙ ГЕСТАЦІЇ

Назва:
ПРОФІЛАКТИКА АКУШЕРСЬКИХ ТА ПЕРИНАТАЛЬНИХ УСКЛАДНЕНЬ У ЖІНОК З ПЛАЦЕНТАРНОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ ПРИ ПОПЕРЕДНІЙ ГЕСТАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,84 KB
Завантажень:
344
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ
ім. П.Л. ШУПИКА
ФОРОСТЯНА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА
УДК 618.36-06-084:618.5-06
ПРОФІЛАКТИКА АКУШЕРСЬКИХ ТА ПЕРИНАТАЛЬНИХ УСКЛАДНЕНЬ У ЖІНОК З ПЛАЦЕНТАРНОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ ПРИ ПОПЕРЕДНІЙ ГЕСТАЦІЇ
14.01.01 – акушерство та гінекологія
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2006
Дисертацією
є рукопис
Робота виконана
в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України
Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор
Романенко Тамара Григорівна,
Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України, професор кафедри акушерства, гінекології та перинатології
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор
Корнацька Алла Григорівна,
Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, головний науковий співробітник відділення планування сім’ї та статевого розвитку дітей і підлітків
доктор медичних наук, професор
Гнатко Олена Петрівна,
Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця МОЗ України, зав. кафедри акушерства та гінекології №2
Провідна
установа Одеський державний медичний університет МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології №1
Захист дисертації відбудеться “_7_”_квітня_ 2006 року о _11_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.02 при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України (04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України (04112, м.Київ, вул. Дорогожицька, 9).
Автореферат розісланий “_6_” __березня __2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук, професор Сільченко В.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема плацентарної недостатності (ПН) є однією з найактуальніших в сучасному акушерстві (А.Г. Коломійцева, 2000; В.М. Запорожан та співавт., 1999). Не дивлячись на те, що багато наукових колективів нашої країни і за кордоном працюють над рішенням даної проблеми, частота порушень в системі мати-плацента-плід росте з року в рік і на сьогодняшній день досягає 60-70% (Л.Г. Маркін та співавт., 2000; В.К. Чайка и соавт., 2001). Серед основних причин такої негативної тенденції виділяють збільшення частоти соматичної захворюваності, зростання інфекцій, що передаються статевим шляхом, несприятливий вплив виробничих і екологічних чинників, погіршення матеріально-технічного забезпечення родопомічних установ і ін. (Н.М. Рожковська, 1999; Т.А. Стокалюк и соавт., 2000).
На сьогоднішній день особливу групу високого ризику складають жінки, що повторно народжують, у яких при першій гестації мали місце різні акушерські і перинатальні ускладнення (А.А. Зелинский и соавт., 2001; В.Н. Серов, 2002). Число таких жінок збільшується, а конкретні лікувально-профілактичні методики для них відсутні або носять загальноприйнятий і фрагментарний характер.
Не дивлячись на численні наукові дослідження по проблемі ПН, багато питань залишаються до кінця не вирішеними. На нашу думку, в першу чергу це торкається розробки критеріїв профілактики акушерської і перинатальної патології у жінок з плацентарною недостатністю при попередній гестації. Це свідчить про необхідність проведення подальших наукових розробок, спрямованих на вдосконалення лікувально-діагностичної допомоги вагітним з дезадаптаційними змінами в системі мати-плацента-плід.
Звязок роботи з науковими програмами, планами, темами. Виконана науково-дослідна робота є фрагментом наукової роботи кафедри акушерства, гінекології та перинатології Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика “Прогнозування, профілактика, лікування і реабілітація порушень репродуктивної функції жінок на сучасному етапі” № держ. реєстрації: 0101 U007154.
Мета та завдання дослідження. Метою дослідження явилося зниження частоти акушерських і перинатальних ускладнень у жінок з плацентарною недостатністю при попередній гестації на підставі вивчення клініко-ехографічних особливостей, функціонального стану вегетативної нервової системи, психоемоційного статусу, вмісту гормонів і плацентарних білків, а також мікробіологічних особливостей і удосконалення лікувально-профілак-тичних заходів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПРОФІЛАКТИКА АКУШЕРСЬКИХ ТА ПЕРИНАТАЛЬНИХ УСКЛАДНЕНЬ У ЖІНОК З ПЛАЦЕНТАРНОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ ПРИ ПОПЕРЕДНІЙ ГЕСТАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок