Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АНАЛІЗ ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА: УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ (на матеріалах виноградарських господарств Автономної Республіки Крим)

ОБЛІК І АНАЛІЗ ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА: УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ (на матеріалах виноградарських господарств Автономної Республіки Крим)

Назва:
ОБЛІК І АНАЛІЗ ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА: УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ (на матеріалах виноградарських господарств Автономної Республіки Крим)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,29 KB
Завантажень:
53
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Замета Олена Григорівна
УДК 657.47
ОБЛІК І АНАЛІЗ ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА: УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ
(на матеріалах виноградарських господарств Автономної Республіки Крим)
Спеціальність 08.06.04. – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі обліку, аналізу та аудиту в АПК Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент,
Коцупатрий Михайло Миколайович,
Київський національний економічний університет,
декан факультету аграрного менеджменту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
Сопко Василь Васильович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри обліку підприємницької діяльності
кандидат економічних наук, доцент
Слободян Володимир Дмитрович,
Подільська державна аграрно-технічна академія,
м. Кам’янець-Подільський
завідувач кафедри бухгалтерського обліку
Провідна установа: Національний аграрний університет, Кабінет Міністрів України, кафедра бухгалтерського обліку і аудиту, м. Київ
Захист дисертації відбудеться “5” грудня 2003 року о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д. 26.006.02 в Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м. Київ, проспект. Перемоги, 54/1 аудиторія 203.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 201.
Автореферат розісланий “4” листопада 2003 року
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор Поддєрьогін А.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Кардинальні зміни в структурі та формах власності, в організації та управлінні виробництвом зумовлюють необхідність вдосконалення системи облікової інформації, яка використовується для прийняття управлінських рішень. Підвищення ефективності агропромислового комплексу як найважливішого сектора економіки України залежить від прийняття своєчасних оперативних та обґрунтованих рішень щодо управління виробництвом. В системі управління виробництвом чільне місце посідає облік витрат на виробництво та аналіз собівартості продукції, за допомогою яких здійснюється контроль за ефективним використанням матеріальних, трудових та фінансових ресурсів.
Зважаючи на це, питання обліку і аналізу витрат виробництва завжди були об'єктом теоретичних та практичних досліджень.
Загальні питання обліку витрат та калькулювання собівартості продукції досліджувались багатьма вченими-економістами. В той же час питання обліку виробництва та калькуляції собівартості продукції виноградарства недостатньо досліджені і висвітлені в економічній літературі. Найбільш глибоко дослідив облік витрат та калькуляцію собівартості винограду в умовах агропромислової інтеграції ще в 80-і роки минулого століття Тостоган П.Г. Крім того, в різні періоди деякі проблеми калькуляції продукції сільськогосподарського виробництва розглядали Белебеха І.О., Бєлий І.М., Біденко Д.С., Карауш М.І., Козак Г.Я., Лінник В.Г, Мадан В.Н., Радостовець В.К., Смагін В.Т., Сопко В.В., Сук Л.К., Сук Ф.Я., Фрекауцан А.І., Халікназаров Т.М., Ярмоленко В.П. та ін. Однак у підходах вчених існують відмінності щодо організації обліку витрат виробництва, оцінки продукції та методики калькулювання її собівартості. Реформування системи бухгалтерського обліку на основі впровадження національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку, що враховують міжнародний досвід, організаційно-технологічні особливості виробництва продукції виноградарства суттєво впливають на побудову обліку витрат виробництва та калькуляцію собівартості продукції галузі. Із запровадженням внутрішньогосподарського (управлінського) обліку виникає об'єктивна необхідність розробки методики обліку витрат на виробництво продукції і калькулювання її собівартості за повними витратами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБЛІК І АНАЛІЗ ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА: УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ (на матеріалах виноградарських господарств Автономної Республіки Крим)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок