Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ТАБЛЕТОК НА ОСНОВІ ПОДРІБНЕНОГО ЛИСТЯ ГОРІХУ ГРЕЦЬКОГО ТА КАШТАНУ КІНСЬКОГО

РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ТАБЛЕТОК НА ОСНОВІ ПОДРІБНЕНОГО ЛИСТЯ ГОРІХУ ГРЕЦЬКОГО ТА КАШТАНУ КІНСЬКОГО

Назва:
РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ТАБЛЕТОК НА ОСНОВІ ПОДРІБНЕНОГО ЛИСТЯ ГОРІХУ ГРЕЦЬКОГО ТА КАШТАНУ КІНСЬКОГО
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,66 KB
Завантажень:
489
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПЕРЕСАДЬКО ІРИНА ГЕННАДІЇВНА
УДК 615.453.62.014.21:581.45:582.772.3:634.51
РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ
ТАБЛЕТОК НА ОСНОВІ ПОДРІБНЕНОГО ЛИСТЯ
ГОРІХУ ГРЕЦЬКОГО ТА КАШТАНУ КІНСЬКОГО
15.00.01 - технологія ліків та організація фармацевтичної справи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Харків - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі косметології і аромології Національного фармацевтичного університету, Міністерство охорони здоров'я України.
Науковий керівник: кандидат фармацевтичних наук, доцент
ПОЛОВКО НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА,
Національний фармацевтичний університет,
доцент кафедри косметології і аромології
Офіційні опоненти: доктор фармацевтичних наук, професор
КАЗАРІНОВ МИКОЛА ОЛЕКСАНДРОВИЧ,
Державне підприємство “Державний науковий
центр лікарських засобів”, завідувач лабораторії
таблетованих лікарських засобів
доктор фармацевтичних наук,
старший науковий співробітник
ШТЕЙНГАРТ МАРК ВУЛЬФОВИЧ,
ТОВ “Фарма Старт”, директор з науки та
розвитку, м. Київ
 
Провідна установа: Львівській національний медичний
університет ім. Данила Галицького
кафедра технології ліків і біофармації
Захист відбудеться “26” січня 2006 року о 12 оо годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.605.01 при Національному фармацевтичному університеті за адресою: 61002, м. Харків, вул. Пушкінська, 53.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного фармацевтичного університету (61168, м. Харків, вул. Блюхера, 4).
Автореферат розісланий “22” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
д-р біол. наук, проф. МАЛОШТАН Л.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Важливим завданням сучасної вітчизняної фармації є розширення номенклатури ефективних лікарських препаратів насамперед на основі рослинної сировини. Фітопрепарати, при їх раціональному використанні, як правило, не викликають побічної дії, алергічних реакцій та звикання, добре переносяться, чинять м’яку дію, дають стійкий клінічний ефект, особливо при хронічних захворюваннях.
За поширеністю атеросклероз посідає перше місце в патології судин. У нашій країні в умовах несприятливого довкілля, незбалансованого харчування, стресів ця проблема набуває соціальної ваги. Від її розв’язання залежить попередження та лікування інфаркту міокарда, інсульту та інших захворювань серцево-судинної системи. Існуюча номенклатура вітчизняних препаратів синтетичного та рослинного походження, призначених для попередження та лікування атеросклерозу, досить обмежена і недостатня для забезпечення потреб населення. У зв’язку з цим нині є актуальним питання розширення асортименту препаратів цього напряму.
Використання нативного листя горіха грецького та каштана кінського, завдяки комплексності їхньої дії та технологічності виробництва, як діючих речовин для лікування судинних захворювань, безперечно, є актуальним.
При розробці лікарських засобів ми віддали перевагу таблетованій формі ліків. Виробництво препаратів у формі таблеток дає можливість забезпечити належний рівень механізації на основних технологічних стадіях і операціях, точність дозування та зручність у застосуванні препарату.
Отже, розробка складу і технології нового рослинного препарату у вигляді таблеток на основі подрібненого листя горіха грецького та каштана кінського є актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана згідно з планом науково-дослідних робіт Національного фармацевтичного університету (“Створення нових лікарських препаратів на основі рослинної та природної сировини, зокрема продуктів бджільництва, для дорослих і дітей”, номер державної реєстрації 0198U007008) і проблемної комісії “Фармація” МОЗ і АМН України.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є розробка та науково-експериментальне обґрунтування технології препарату на основі подрібненого листя горіха грецького та каштана кінського у формі таблеток, а також його вивчення і стандартизація.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ТАБЛЕТОК НА ОСНОВІ ПОДРІБНЕНОГО ЛИСТЯ ГОРІХУ ГРЕЦЬКОГО ТА КАШТАНУ КІНСЬКОГО

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок