Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПОБУДОВИ ВИСОКОПРОДУКТИВНИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ЗАДАЧ УПРАВЛІННЯ ПОВІТРЯНИМ РУХОМ ТА НАВІГАЦІЇ

МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПОБУДОВИ ВИСОКОПРОДУКТИВНИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ЗАДАЧ УПРАВЛІННЯ ПОВІТРЯНИМ РУХОМ ТА НАВІГАЦІЇ

Назва:
МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПОБУДОВИ ВИСОКОПРОДУКТИВНИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ЗАДАЧ УПРАВЛІННЯ ПОВІТРЯНИМ РУХОМ ТА НАВІГАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,11 KB
Завантажень:
413
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Дрововозов Володимир Іванович
УДК 629.735.051:004.7 (043.3)
МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПОБУДОВИ ВИСОКОПРОДУКТИВНИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ЗАДАЧ УПРАВЛІННЯ ПОВІТРЯНИМ РУХОМ ТА НАВІГАЦІЇ
05.13.13 – обчислювальні машини, системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обчислювальної техніки Інституту комп’ютерних технологій Національного авіаційного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор,
заслужений винахідник України
Жуков Ігор Анатолійович, Національний авіаційний університет, МОН України, директор Інституту комп’ютерних технологій.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, доцент
Дичка Іван Андрійович, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, МОН України, професор кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем;
кандидат технічних наук
Домарєв Валерій Валентинович, Апарат Ради національної безпеки і оборони України, завідувач сектора.
Провідна установа Інститут проблем моделювання в енергетиці
ім. Г. Є. Пухова НАН України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 01 ” __липня__ 2005 р. о _14_ годині на засіданні спеціалізованої вченої
ради Д 26.062.02.07 Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м. Київ,
просп. Космонавта Комарова, 1.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий “__30__” __травня___ 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.062.07,
кандидат технічних наук Мартинова О. П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Інтенсивний прогрес інформаційних і телекомунікаційних технологій, їх упровадження в різні галузі людської діяльності пов’язані з розробкою та побудовою складних і розвинених інформаційно-обчислювальних систем. Вони стали невід’ємною частиною спеціалізованих інформаційно-управляючих систем. Це стосується передусім розподілених систем обробки інформації та управління складними об’єктами. Водночас з розширенням меж застосування технологій взаємодії відкритих систем і міжнародних стандартів функціонування інформаційно-обчислювальних структур підвищуються і вимоги до їх швидкодії та надійності, особливо зважаючи на умови використання в системах критичного застосування. До таких систем належать, наприклад, авіаційні, ракетно-космічні, транспортні, енергетичні та інші системи спеціального призначення. Вони зазвичай працюють в умовах безперервного цілодобового застосування у реальному часі.
До таких систем слід віднести і системи управління повітряним рухом (УПР) та навігації повітряних суден (ПС). Інтенсивність повітряного руху підвищується в усьому світі і особливо в регіонах, через які проходять транзитні траси повітряного руху. Повітряний простір України інтенсивно використовують для транзитних рейсів між Європою, Південно-Східною Азією, Близьким Сходом тощо. Тому вимоги до пропускної здатності вітчизняних автоматизованих систем управління повітряним рухом (АС УПР) підвищуються майже за показовим законом. Це потребує відповідного зростання ефективності інформаційно-обчислювальних систем, які використовуються для розрахунків і обміну інформацією між наземними та повітряними об’єктами. Тому підвищення продуктивності обчислювальних структур, комп’ютерних та телекомунікаційних мереж для АС УПР як для систем критичного застосування, безумовно, є актуальним.
Значний внесок у розвиток цих наукових напрямів зробили такі вчені, як Г. Є. Пухов, Б. В. Гнеденко, І. В. Коваленко, В. П. Боюн, О. В. Палагін, Г. М. Луцький, І. А. Жуков, О. І. Стасюк, В. П. Тарасенко, М. О. Віноградов, В. М. Вишневський, У. Столлінгс та їх учні.
Задачі досліджень у дисертаційній роботі сформульовано у такому вигляді: спираючись на результати, одержані цими та іншими науковцями, розробити високопродуктивні обчислювальні структури реального часу; розробити методи розподілу мережевих ресурсів в умовах значних коливань навантаження на інформаційно-обчислювальну структуру АС УПР та виникнення екстремальних ситуацій у процесі обслуговування повітряного руху та навігації ПС.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПОБУДОВИ ВИСОКОПРОДУКТИВНИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ЗАДАЧ УПРАВЛІННЯ ПОВІТРЯНИМ РУХОМ ТА НАВІГАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок