Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВІ ОСНОВИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМИ ПРИВОДІВ ШЛЯХОМ ВРАХУВАННЯ СТОХАСТИЧНОСТІ ЇХ ХАРАКТЕРИСТИК

НАУКОВІ ОСНОВИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМИ ПРИВОДІВ ШЛЯХОМ ВРАХУВАННЯ СТОХАСТИЧНОСТІ ЇХ ХАРАКТЕРИСТИК

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМИ ПРИВОДІВ ШЛЯХОМ ВРАХУВАННЯ СТОХАСТИЧНОСТІ ЇХ ХАРАКТЕРИСТИК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,62 KB
Завантажень:
461
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
"ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
Колот Олександр Володимирович
УДК 62-82.001
НАУКОВІ ОСНОВИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМИ ПРИВОДІВ
ШЛЯХОМ ВРАХУВАННЯ СТОХАСТИЧНОСТІ ЇХ ХАРАКТЕРИСТИК
Спеціальність 05.02.03 - Системи приводів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків – 2005 р.


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі "Конструювання верстатів та машин" в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: | заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор,
Струтинський Василь Борисович,
Національний технічний університет України
?Київський політехнічний інститут?,
завідувач кафедрою конструювання верстатів та машин
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, доцент,
Скляревський Олександр Миколайович,
Запорізький національний технічний університет, м. Запоріжжя, завідувач кафедрою гідравліки і теплотехніки;
доктор технічних наук, професор,
Самарчанц Вадим Федорович,
„Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут засобів технологічного устаткування „ВЕЛТ”, м. Харків, директор;
доктор технічних наук, професор,
Зайончковський Геннадій Йосипович,
Національний авіаційний університет, м. Київ,
завідувач кафедрою гідро газових систем.
Провідна установа: | Національний транспортний університет Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 26.01.2006 р. о _14___ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .050.12 при Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
Автореферат розісланий 23.12. 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради д.т.н., Пермяков О.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Системи приводів з успіхом застосовуються в різних галузях техніки. Гідропривід, як складова частина системи приводів є ефективним засобом автоматизації машин різного призначення. Ефективними елементами гідроприводу є гідравлічні амортизатори. Вони відрізняються компактністю, високими енергетичними характеристиками, низькою матеріалоємністю. Значну роль вони відіграють в електроприводах транспортних систем. Електрогідроприводи часто застосовують у вигляді складних комплектних систем. Прикладом такої складної комплектної системи приводів є стендове обладнання для діагностичних випробувань гідравлічних амортизаторів. Вона включає стенд, що має механічну частину, електрогідропривід та досліджуваний об’єкт у вигляді гідравлічного амортизатора. Параметри і характеристики окремих підсистем складним чином впливають один на одного. Дана складна система приводів є типовою. Як правило, в техніці використовуються комплексні системи приводів, зв’язані між собою. Дані системи відзначаються значною складністю. При їх розробці, як правило, розглядають окремі підсистеми, вважаючи їх взаємний вплив несуттєвим. Це різко зменшує ефективність розроблених систем приводів як в енергетичному плані так і у функціональному призначенні. Розгляд системи приводів у комплекcі являє собою надзвичайно актуальну наукову проблему, яка має важливе значення для розвитку машинобудування.
Однією із причин ускладнення задач комплексного аналізу є складність і різномасштабність системи приводів по її елементах, наявність складних робочих процесів, специфічних ефектів, які мають місце при роботі гідроприводу. Характеристики системи приводів визначаються сотнями факторів, які відрізняються по масштабу впливів у десятки і сотні разів. Точне врахування всіх факторів не є доцільним по причині суттєвого ускладнення одержаних причинно-наслідкових і аналітичних моделей системи приводів.
Весь комплекс факторів, які визначають властивості системи приводів може бути врахований з використанням теоретичної бази теорії ймовірностей і теорії випадкових процесів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМИ ПРИВОДІВ ШЛЯХОМ ВРАХУВАННЯ СТОХАСТИЧНОСТІ ЇХ ХАРАКТЕРИСТИК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок