Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ МОТИВАЦІЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ В СИСТЕМІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ПРАЦІВНИКІВ МВС УКРАЇНИ

ФОРМУВАННЯ МОТИВАЦІЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ В СИСТЕМІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ПРАЦІВНИКІВ МВС УКРАЇНИ

Назва:
ФОРМУВАННЯ МОТИВАЦІЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ В СИСТЕМІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ПРАЦІВНИКІВ МВС УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,68 KB
Завантажень:
356
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний педагогічний університет
імені М.П.Драгоманова
Бабенко Вадим Григорович

УДК: 378.046.4:[351.743:796
ФОРМУВАННЯ МОТИВАЦІЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ В СИСТЕМІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ПРАЦІВНИКІВ МВС УКРАЇНИ
13.00.04 – теорія та методика професійної освіти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ - 2005


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Національній академії внутрішніх справ України, Міністерство внутрішніх справ України.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор
Дубогай Олександра Дмитрівна,
Національний педагогічний університет імені
М.П.Драгоманова, завідувач кафедри фізичного
виховання і здоров`я.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор, академік АПН
України
Синьов Віктор Миколайович,
Інститут корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, директор;
кандидат педагогічних наук, професор
Будагянц Георгій Миколайович,
Луганський державний університет внутрішніх справ, начальник кафедри спеціальної та фізичної підготовки.
Провідна установа: Кіровоградський державний педагогічний університет
імені В.Винниченка, кафедра педагогіки, Міністерство
освіти і науки України, м. Кіровоград.
Захист відбудеться “19” січня 2006 року о 16.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.053.01 у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова, 01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, 01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9.
Автореферат розісланий “16” грудня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.Г.Ярошенко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Проголошення незалежності і трансформація українського суспільства на засадах гласності, демократизації та гуманізму, вступ на якісно новий шлях розвитку, переоцінка соціальних цінностей та відмова від застарілих звичок і стереотипів вимагають такого підходу до підготовки працівників органів внутрішніх справ (далі ОВС), який буде створювати оптимальні умови професійного удосконалення і у подальшому забезпечить службове, фізичне, духовне і культурне зростання, повноцінну реалізацію потреб та психофізичних можливостей з одночасним збереженням належних кондицій здоров’я.
Фізична культура є одним із важливих засобів системи професійної підготовки працівників ОВС до оперативно-службової діяльності, відновлення фізичних та духовних сил, формування прагнення до здорового способу життя, організації дозвілля, відпочинку, збереження здоров`я на фоні виховання відповідних професійних та морально-вольових якостей. Наукові дослідження практичної діяльності міліцейських підрозділів за даними М.І.Ануфрієва (1997); Г.М.Будагянца (2005); С.Є.Бутова (2002); Г.І.Васильєва (1997); Г.П.Васяновича (1997); М.І.Гаврилюка (2004); І.П.Закорка (2001); О.В.Запорожанова (2004); А.М.Ковальчука (2001); А.О.Колоколова (2004); В.П.Коржа (2001); А.Р.Лущака (2001); В.М.Синьова (2002); А.А.Стародубцева (1999); А.М.Чуха (1999) свідчать, що досягнення відмінних результатів оперативно-службової роботи можливе лише за умов високої психофізичної підготовленості працівників органів і підрозділів внутрішніх справ України, яка є основою їх професіоналізму.
Вивчення сучасних проблем професійної підготовки працівників практичних ОВС зумовлене необхідністю подолання суперечностей, що виникають між чинними реаліями оперативно-службової діяльності, освітньо-кваліфікаційним рівнем інтелектуальної та фізичної підготовки працівників і специфікою їх професійного удосконалення. Необхідно також відмітити недостатність належної уваги в практичних органах і підрозділах внутрішніх справ до оптимального здійснення фізичної підготовки у службовий час, що повинно забезпечувати готовність працівників ОВС до несення служби, пов’язаної з постійним професійним ризиком. Своєчасне вирішення цих суперечностей потребує перегляду специфіки освітньої діяльності у сфері професійної фізичної підготовки працівників ОВС.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ МОТИВАЦІЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ В СИСТЕМІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ПРАЦІВНИКІВ МВС УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок