Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ ПТАХІВНИЦТВА

УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ ПТАХІВНИЦТВА

Назва:
УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ ПТАХІВНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,38 KB
Завантажень:
493
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Буряк Руслан Іванович
УДК 631.15/16:636.5.006.83
УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ ПТАХІВНИЦТВА
08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України.
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент
Михайлов Сергій Іванович,
Ірпінський економічний коледж НАУ,
директор коледжу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
В’юн Валентин Георгійович,
Миколаївський державний гуманітарний
університет ім. Петра Могили,
завідувач кафедри економіки і менеджменту
кандидат економічних наук, старший
науковий співробітник
Сеперович Наталія Володимирівна,
Інститут аграрної економіки УААН, старший науковий співробітник відділу ціноутворення та інфраструктури ринку
Провідна установа - Інститут економіки НАН України,
відділ економічних відносин АПК, м. Київ
Захист відбудеться “20” листопада 2003 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.004.01 у Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м. Київ-41, вул. Героїв Оборони,15, навчальний корпус 3, ауд.65.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 13, навчальний корпус 4, кім. 41.
Автореферат розісланий “16 ” жовтня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Балановська Т.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Забезпечення населення високоякісним продовольством – одна із головних проблем, які вирішують як економічно розвинуті країни, так і країни з перехідною економікою. На сучасному етапі реформування та розвитку продовольчого комплексу в Україні постає стратегічне питання нарощування виробництва якісного продовольства для власних потреб при одночасному завоюванні міжнародних ринків продуктів харчування.
Однією із галузей, що здатна за короткий термін вирішити поставлені задачі, є птахівництво, яке в Україні в останні роки динамічно розвивається. Успішне вирішення намічених завдань в підприємствах птахівничої галузі може бути досягнуто за рахунок створення і реалізації системи управління якістю продукції птахівництва, яка сприятиме як насиченню внутрішнього ринку яйцями, м’ясом птиці, так і завоюванню надійних позицій на світових ринках.
З приєднанням до "світового ринку" неминуче постає проблема конкуренто-спроможності товарів, продукції і послуг українських виробників на внутрішньому та зовнішньому ринках, де рівнозначно виступає конкурентоспроможність ринкових цін та якості продукції.
Інтеграція у світові структури накладає на органи виконавчої влади і на кожного виробника завдання застосовувати такі регульовані норми для підвищення якості своєї продукції, які б забезпечували ринковий попит на продукцію й однозначно створювали умови для зацікавленості інвесторів у капіталовкладеннях у вітчизняне виробництво та у розвитку партнерства з виробниками України.
Вирішення цих завдань можливе за умов визначення та реалізації національної політики щодо якості продукції та її конкурентоспроможності, використання норм і правил, які діють на світовому ринку, впровадження міжнародного досвіду у сферу виробництва продукції.
Тому опрацювання нових методів і розробка сучасних систем управління якістю продукції птахівництва, які б відповідали цим вимогам, має важливе суспільно-економічне значення для вітчизняного сільськогосподарського виробництва та галузі птахівництва, зокрема.
Дослідженням питання управління якістю продукції птахівництва займалося багато вітчизняних і зарубіжних вчених та науковців. Серед них можна назвати таких відомих вчених як Я.А. Бєда, О.А.Бугуцький, В.Г. В’юн, В.П.Галушко, О.Д. Гудзинський, Й.С. Завадський, П.М. Ічаєв, П.Я. Калита, М.Г. Круглов, Б.І. Мищик, Б.Й.Пасхавер, Н.В. Сеперович, І.С. Харитончик, В.С. Хілевич, М.І. Шаповал, С.І.Михайлов та багато інших.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ ПТАХІВНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок