Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОДУКТНО-ЕНВАЙРОНМЕНТАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО УПРАВЛІННЯ КОМАНДОЮ ПРОЕКТУ

ПРОДУКТНО-ЕНВАЙРОНМЕНТАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО УПРАВЛІННЯ КОМАНДОЮ ПРОЕКТУ

Назва:
ПРОДУКТНО-ЕНВАЙРОНМЕНТАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО УПРАВЛІННЯ КОМАНДОЮ ПРОЕКТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,62 KB
Завантажень:
402
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Черепаха Галина Сергіївна
УДК 005.8:005.96
ПРОДУКТНО-ЕНВАЙРОНМЕНТАЛЬНИЙ ПІДХІД
ДО УПРАВЛІННЯ КОМАНДОЮ ПРОЕКТУ
05.13.22 – Управління проектами та програмами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Рач Валентин Анатолійович,
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, завідувач кафедри управління проектами та економічної статистики, заслужений діяч науки і техніки України (м. Луганськ)
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Малєєва Ольга Володимирівна,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут”, професор кафедри управляючих інформаційних систем
(м. Харків)
кандидат технічних наук,
Морозов Віктор Володимирович,
Університет економіки та права “Крок”,
професор кафедри технології управління (м. Київ)
Провідна установа: Національний транспортний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра транспортного права, системного аналізу та логістики, м. Київ
Захист відбудеться 10 жовтня 2006 р. о 13 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.01 у Київському національному університеті будівництва та архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва та архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий „___” _________ 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент С.В. Цюцюра
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В умовах стрімких змін, невизначеності і нестабільності розвитку багатьох підприємств України, все більшого значення набуває розвиток управління проектами. При цьому, зважаючи на тенденцію зростання ролі управління людськими ресурсами в проектах, стає проблемою типова для багатьох проектів ситуація вирішення менш ніж однієї чверті проблем управління персоналом.
З усіх груп людських ресурсів проекту управлінська команда найбільшою мірою впливає на успіх всього проекту. Саме ця група формує бачення проекту, тому якість її роботи найбільшою мірою залежить від особистості кожного члена команди. Але наявність досвіду успішного управління проектом певної галузі, який був реалізований в певному середовищі, не завжди гарантує таку ж успішність при переході до проекту в іншій галузі або в іншому середовищі. Також не гарантує успіху в новому проекті стратегія управління командою проекту, яка була успішно застосована для певного набору членів команди і органічно підкріплювала досягнення цілей проекту в певних умовах його реалізації. Незважаючи на це, більшість підходів до управління командою ігнорує вплив унікальності проекту на роботу команди. Наслідками цієї проблеми на практиці є виникнення неврахованих і слабко прогнозованих ефектів у реалізації проектів, та збереження бар’єрів для створення команди, найбільш придатної до роботи в конкретному проекті.
Наявність невирішених задач щодо розробки підходу до управління командою, який враховуватиме унікальність проекту, та нагальна потреба у розв’язанні цієї задачі, визначають актуальність наукових досліджень, результати яких містить дисертаційна робота.
Зв’язок роботи з державними програмами та планами. Дисертаційна робота виконана в рамках науково-дослідної роботи за держбюджетною темою ДН-33-03 „Розробка механізму управління конкурентоспроможністю суб'єктів господарської діяльності в умовах глобалізації економіки” (№ держреєстрації 0103U000421) за розділами „Системна модель управління мотивацією на етапі реалізації проектів”, „База знань з управління персоналом в проектах”, „Модель розвитку суб’єкта господарської діяльності шляхом вдосконалення інструментарію мотивації” на кафедрі управління проектами та економічної статистики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПРОДУКТНО-ЕНВАЙРОНМЕНТАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО УПРАВЛІННЯ КОМАНДОЮ ПРОЕКТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок