Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕЛЕКТРИЧНИЙ МЕТОД І ПРИЛАД ДЛЯ ПОТОЧНОГО КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ ІЗОЛЯЦІЇ КАБЕЛЬНИХ ВИРОБІВ

ЕЛЕКТРИЧНИЙ МЕТОД І ПРИЛАД ДЛЯ ПОТОЧНОГО КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ ІЗОЛЯЦІЇ КАБЕЛЬНИХ ВИРОБІВ

Назва:
ЕЛЕКТРИЧНИЙ МЕТОД І ПРИЛАД ДЛЯ ПОТОЧНОГО КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ ІЗОЛЯЦІЇ КАБЕЛЬНИХ ВИРОБІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,89 KB
Завантажень:
412
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ“
ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Золотарьов Володимир Михайлович
УДК 620.179.148: 621.315.2
ЕЛЕКТРИЧНИЙ МЕТОД І ПРИЛАД ДЛЯ ПОТОЧНОГО КОНТРОЛЮ
ПАРАМЕТРІВ ІЗОЛЯЦІЇ КАБЕЛЬНИХ ВИРОБІВ
Спеціальність 05.11.13 – прилади і методи контролю
та визначення складу речовин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків 2002Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, м. Харків та у закритому акціонерному товаристві “Завод Південкабель” Міністерства промислової політики України, м. Харків.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент,
Науменко Олексій Антонович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, доцент кафедри електроізоляційної та кабельної техніки.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Білокур Іван Павлович,
Національний авіаційний університет, м. Київ, завідувач кафедри машинознавства;
кандидат технічних наук,
Москаленко Ігор Іванович,
Харківський державний центр стандартизації, метрології та сертифікації, директор.
Провідна установа: Акціонерне товариство “Науково-дослідний інститут радіотехнічних вимірювань”, Національне космічне агентство України, м. Харків.
Захист відбудеться 12.09.2002 р. о 13 год. 30 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.09 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою:
61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”
Автореферат розісланий 10.08.2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Горкунов Б.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Інтеграція України в загальноєвропейський економічний простір неможлива без гармонізації існуючих у нас технічних стандартів з міжнародними стандартами і, в першу чергу, з такими як IEC та CELENEC. Історично склалося так, що в галузі кабельної техніки в Україні зостаються чинними стандарти приблизно двадцятирічної давності. Здобуття Україною незалежності відкрило перед вітчизняною кабельною промисловістю не тільки нові горизонти міжнародного співробітництва, але, в той же час, висунуло й більш високі вимоги до кабельної продукції як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Однією з таких вимог є забезпечення конкурентоспроможності вітчизняної кабельної продукції та постійного зростання її якості. Це в значній мірі досягається безперервним удосконаленням нормативної бази в кабельній техніці в цілому і, в особливості, удосконаленням чинних стандартів випробувань. Поточні випробування напругою – це основний засіб неруйнуючого контролю якості надзвичайно широкого асортименту кабельно-проводникової продукції, яка виготовляється з застосуванням пластмас та гуми. Відсутність сучасної нормативної бази та засобів випробування стримує не тільки впровадження сучасних технологій, але й стає все більш суттєвою перешкодою в організації випробування виробів, які виготовляються з використанням навіть традиційних технологічних процесів на всіх кабельних підприємствах України.
Таким чином, тема дисертації, пов'язана з розробкою електричних методів і приладів для поточного контролю ізоляції кабельних виробів є актуальною і своєчасною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась згідно з планами технологічного переозброєння заводу “Південкабель”, поточними планами Міністерства промислової політики, річними планами Технічного комітету 131 “Електроізоляційна та кабельна техніка” зі стандартизації, а також в межах теми Держстандарту 04.2.011-2000 “Розроблення проекту Державного стандарту України “Кабелі проводи і шнури. Методи випробування напругою”.
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження є створення установки для поточного контролю ізоляції широкого асортименту кабельних виробів на основі електричного методу неруйнівного контролю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЕЛЕКТРИЧНИЙ МЕТОД І ПРИЛАД ДЛЯ ПОТОЧНОГО КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ ІЗОЛЯЦІЇ КАБЕЛЬНИХ ВИРОБІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок