Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ТА РОЗРОБКА ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІШЕНЬ, ЩО ПІДВИЩУЮТЬ ЕКСПЛУАТАЦІЙНУ ДОВГОВІЧНІСТЬ СИСТЕМ ВОДОВІДВЕДЕННЯ

НАУКОВЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ТА РОЗРОБКА ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІШЕНЬ, ЩО ПІДВИЩУЮТЬ ЕКСПЛУАТАЦІЙНУ ДОВГОВІЧНІСТЬ СИСТЕМ ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Назва:
НАУКОВЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ТА РОЗРОБКА ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІШЕНЬ, ЩО ПІДВИЩУЮТЬ ЕКСПЛУАТАЦІЙНУ ДОВГОВІЧНІСТЬ СИСТЕМ ВОДОВІДВЕДЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
29,99 KB
Завантажень:
105
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Міністерство освіти і науки України
Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури
КОРІНЬКО Іван Васильович
кандидат технічних наук
УДК 65.05+628.23
НАУКОВЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ТА РОЗРОБКА
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІШЕНЬ, ЩО ПІДВИЩУЮТЬ ЕКСПЛУАТАЦІЙНУ ДОВГОВІЧНІСТЬ СИСТЕМ ВОДОВІДВЕДЕННЯ
05.23.08 – технологія і організація промислового та цивільного будівництва

Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: | ­ доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Гончаренко Дмитро Федорович, Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти: | ­ доктор технічних наук, професор Снісаренко Володимир Іванович, Науково-дослідний інститут будівельного виробництва Державного комітету України з будівництва та архітектури, завідувач лабораторії інженерних споруд і спеціальних будівельних робіт;
­ доктор технічних наук, професор Чернявський Вячеслав Леонідович, Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри фізико-хімічної механіки та технології будівельних матеріалів та виробів;
­ доктор технічних наук, професор Черненко Віталій Костянтинович, Київський національний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри технології будівельного виробництва.
Провідна установа – Придніпровська державна академія будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Захист відбудеться 10 березня 2004 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.01 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
Автореферат розісланий 29 січня 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 64.056.01, к.т.н., професор Е.М. Кутовий


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Система водовідведення – одна з найважливіших частин інфраструктури міст, необхідна для будь-якого цивілізованого суспільства. Досвід багатьох десятиліть показує, що водовідвідним системам неможливо знайти альтернативу, хоча часто їм приділяється невелике значення, тому що вони сховані під землею і привертають увагу, лише коли на них виникають аварійні ситуації. При цьому в загальній сумі витрат на весь комплекс структур, призначених для забезпечення життєдіяльності людини, частка витрат на каналізаційні системи дуже велика.
На відміну від інших систем, таких як, тепло-, водо-, газопостачання, які можна тимчасово вивести з експлуатації у разі аварії, неполадок або необхідності проведення профілактичних робіт, із системами каналізації це зробити майже неможливо.
Довговічність конструкцій мереж каналізації можна вважати пропорційною вартості їхнього зведення: чим більш тривалий період служіння закладається в проект, тим більше потрібно капіталовкладень. Вартість експлуатації, ремонту і відновлення каналізаційних мереж – одна з важливих проблем будівельної галузі. З огляду на те, що трубопроводи і колектори знаходяться під землею, іноді на значній глибині їхнє інспектування і ремонт пов'язані з великими труднощами і значними витратами. Як показує досвід України і інших країн СНД, будівництво мереж водовідведення та їх експлуатація часто недостатньо погоджені: проектувальники і будівельники, керуючись виключно економічними критеріями на стадії початкових капіталовкладень, не враховують тих великих витрат, що вимагають обслуговування, ремонт і відновлення цих мереж.
Значна частина побудованих у післявоєнні роки каналізаційних мереж міст і селищ України в даний час цілком вичерпали свій амортизаційний ресурс.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: НАУКОВЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ТА РОЗРОБКА ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІШЕНЬ, ЩО ПІДВИЩУЮТЬ ЕКСПЛУАТАЦІЙНУ ДОВГОВІЧНІСТЬ СИСТЕМ ВОДОВІДВЕДЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок