Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ МАРКЕТИНГУ У ЗЕРНОПРОДУКТОВОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ АПК РЕГІОНУ

ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ МАРКЕТИНГУ У ЗЕРНОПРОДУКТОВОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ АПК РЕГІОНУ

Назва:
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ МАРКЕТИНГУ У ЗЕРНОПРОДУКТОВОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ АПК РЕГІОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,43 KB
Завантажень:
215
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КОЛЕСНИК ВІКТОРІЯ МИХАЙЛІВНА
УДК 658.8 : 631.15 : 633.1 : 664.7
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ МАРКЕТИНГУ У
ЗЕРНОПРОДУКТОВОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ АПК РЕГІОНУ
08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Миколаїв – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Миколаївському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Червен Іван Іванович,
Миколаївський державний аграрний університет,
завідувач кафедри організації виробництва та агробізнесу.
 
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Гудзинський Олексій Дмитрович,
Національний аграрний університет,
професор кафедри менеджменту і маркетингу;
кандидат економічних наук, доцент
Соловйов Ігор Олександрович,
Херсонський державний аграрний університет,
завідувач кафедри менеджменту організацій.
Провідна установа: Національний науковий центр “Інститут аграрної економіки”
УААН, відділ підприємництва і кооперації, м.Київ.
Захист дисертації відбудеться “17” січня 2007 р. о 13 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 38.806.01 у Миколаївському державному аграрному університеті за адресою: 54010, м.Миколаїв, вул.Паризької комуни, 9, конференцзала.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Миколаївського державного аграрного університету за адресою: 54010, м.Миколаїв, вул. Карпенко 73.
Автореферат розісланий “13” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клочан В.Ф.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. З початку 90-х років в Україні формуються передумови для реального використання маркетингу, такі як руйнування державної монополії, зміна відносин власності, виникнення багатоваріантності способів просування продукції на ринок. Під час засвоєння законів ринкової економіки товаровиробникам стає зрозумілим, що виробити продукцію – це ще не все: треба вигідно її продати, для чого слід вивчити можливості збуту продукції та знайти споживача. Функціонування як аграрних, так й промислових переробних підприємств в умовах вільної ринкової економіки і зв’язок їх з ринком диктують необхідність формування чіткої економічно обгрунтованої системи маркетингу. Нині перед реформованими агропромисловими суб’єктами господарювання постають питання щодо асортименту, обсягів виробництва продукції, встановлення ціни, пошуку каналів збуту та засобів її просування. Крім того, маркетинговою діяльністю змушує займатися розвиток конкуренції.
Зерно та продукти його переробки є стратегічно важливим товаром, яке забезпечує продовольчу безпеку країни. В останні роки в Україні зменшилось їх виробництво. Проте починаючи з 2000 року намітились позитивні зрушення в розширенні асортименту продукції, що виробляється, виборі каналів розподілу та засобів просування її на ринок завдяки переорієнтації підприємств первинної і вторинної переробки зерна на маркетингову концепцію управління підприємством.
Стан вивчення проблеми. Проблема впровадження маркетингової діяльності на сільськогосподарських та промислових переробних підприємствах та підвищення її ефективності в останні роки знаходиться в центрі уваги вчених. Теоретичні та практичні аспекти маркетингу в сільському господарстві розкриваються у працях О.Д.Гудзинського, Т.Г.Дудара, М.П.Сахацького, І.О.Соловйова, О.М.Шпичака та працях інших вчених. Проблеми маркетингу ринку зерна та продуктів його переробки привертають увагу В.І.Бойка, П.І.Гайдуцького, М.І.Зубця, О.С.Колесова, І.О.Кузнецової, Є.В.Милованова, П.Т.Саблука, А.В.Фесини, Л.М.Худолій, І.П.Чапко та інших. Їх внесок заслуговує на увагу, але разом з тим не можна не відмітити, що залишаються невирішеними питання системності маркетингу та комплексної оцінки його ефективності у зернопродуктовому підкомплексі АПК.
Саме актуальність цих проблем і зумовила тему дисертаційного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ МАРКЕТИНГУ У ЗЕРНОПРОДУКТОВОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ АПК РЕГІОНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок