Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ РИНКУ ПОСЛУГ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

РОЗРОБКА СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ РИНКУ ПОСЛУГ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

Назва:
РОЗРОБКА СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ РИНКУ ПОСЛУГ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,37 KB
Завантажень:
132
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ЗВ’ЯЗКУ ім. О.С. ПОПОВА
Іщенко Людмила Федорівна
УДК 338.47:399.133
РОЗРОБКА СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ РИНКУ ПОСЛУГ
МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ
08.00.04 - економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса - 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова Міністерства транспорту та зв’язку України
Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент
Спільна Надія Прокопівна,
Одеська національна академія зв’язку
ім. О.С. Попова, професор кафедри
економіки підприємства та корпоративного
управління
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, старший науковий
співробітник Котлубай Михайло Іванович,
Інститут проблем ринку та економіко-екологіч-
них досліджень, завідувач відділу
ринку транспортних послуг
кандидат економічних наук, доцент
Танащук Катерина Олександрівна,
Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова,
начальник науково-дослідної частини
Захист відбудеться “15” лютого 2008 р. о 14.00 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради К 41.816.03 в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Ковальська, 1, ауд. 222.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Ковальська, 1.
Автореферат розісланий “ 11 ” січня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.А.Отливанська
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Стрімкий технологічний прогрес та глобалізація економічних процесів стискають терміни, які відведені державам для формування політики, яка б дозволила безконфліктно і з вигодою для себе стати на нову сходинку розвитку – інформаційне суспільство. Зовнішні соціально-економічні процеси, що відбуваються в сучасному світі, впливають і на галузь зв’язку України, в наслідок чого відбуваються структурні зміни у споживанні послуг зв’язку: спостерігається зниження питомої ваги доходів від послуг поштового зв’язку, телеграфного зв’язку, міжміського міжнародного телефонного зв’язку, провідного мовлення в загальній структурі доходів. Проте питома вага доходів від послуг доступу до мережі Інтернет збільшується, і за останні п’ять років більш ніж у три рази. Таким чином, попит у послугах мережі Інтернет зростає з кожним роком все більше. Але, незважаючи на це, Україна відстає від розвинених країн щодо споживання послуг мережі Інтернет. Це свідчить про дію низки негативних чинників, вплив яких на попит у послугах мережі Інтернет значний на даному часовому проміжку.
Успішне вирішення завдання визначення впливу чинників на попит у послугах мережі Інтернет значною мірою залежить від кількості, якості та періодичності збирання інформації про процеси, які відбуваються в різних сферах життєдіяльності суспільства з позиції комплексної оцінки результатів соціально-економічного розвитку й формування регулюючого впливу на підтримку позитивних і усунення негативних чинників розвитку попиту на даний вид послуг. На сьогодні визначення чинників впливу на попит у послугах мережі Інтернет орієнтовано на макроекономічні показники (щільність користувачів телефонних апаратів на 100 жителів, мобільних телефонів на 100 жителів, послуг мережі Інтернет на 100 жителів тощо), а цього, як показали дослідження, не достатньо для прийняття стратегічних рішень учасниками ринку. Таким чином, виникає гостре протиріччя між інформаційними потребами та системою інформаційної підтримки, і особливої актуальності набувають питання щодо розробки системи моніторингу послуг мережі Інтернет з урахуванням чинників впливу на попит.
Актуальність вирішення цього наукового завдання підвищується через те, що функціонування ринку послуг мережі Інтернет значною мірою залежить від ефективного управління, в першу чергу – з боку органів державного управління, робота якого не можлива без забезпечення інформацією щодо тенденцій розвитку ринку; запровадження єдиного підходу до визначення чинників впливу на попит; врегулювання нормативно-правового забезпечення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗРОБКА СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ РИНКУ ПОСЛУГ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок