Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ З ПРУЖНИМИ СУЦІЛЬНИМИ ТА ПЕРЕРВНИМИ ФЛАНГОВИМИ ЗВАРНИМИ ШВАМИ

НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ З ПРУЖНИМИ СУЦІЛЬНИМИ ТА ПЕРЕРВНИМИ ФЛАНГОВИМИ ЗВАРНИМИ ШВАМИ

Назва:
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ З ПРУЖНИМИ СУЦІЛЬНИМИ ТА ПЕРЕРВНИМИ ФЛАНГОВИМИ ЗВАРНИМИ ШВАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,39 KB
Завантажень:
169
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки України
Харківський державний технічний університет
будівництва та архітектури
Кравченко Сергій Олександрович
УДК 624.014.078.4
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН
СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ З ПРУЖНИМИ СУЦІЛЬНИМИ ТА
ПЕРЕРВНИМИ ФЛАНГОВИМИ ЗВАРНИМИ ШВАМИ
05.23.01- будівельні конструкції, будівлі та споруди
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Перетятько Юрій Григорович,
Харківський державний технічний
університет будівництва та архітектури,
завідувач кафедри металевих та дерев’яних конструкцій
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України,
Шимановський Олександр Віталійович,
ВАТ Український науково-дослідний та проектний
інститут сталевих конструкцій імені
В.М. Шимановського, м. Київ,
голова правління
 
кандидат технічних наук, професор
Воблих Віталій Олександрович,
Харківський державний технічний
університет будівництва та архітектури,
професор кафедри основ та фундаментів
Захист відбудеться _12 .___червня___2008р., о _12_ годині, на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.04 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: 61002, м. Харків, вул.Сумська,40.
Автореферат розісланий _08_.___травня___2008р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент Т.О. Костюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зварні з’єднання є досить жорсткими, завдяки чому сталеві зварні конструкції згідно з діючими нормами розраховуються як такі, що мають цільні поперечні перерізи. Завдяки цьому розрахунки прокатних та зварних сталевих конструкцій за першим і другим граничними станами співпадають, за винятком того, що стиснуті елементи складених перерізів зварних конструкцій додатково перевіряють на місцеву стійкість, а також додатково розраховують зварні шви. Зрозуміло, що існуюча методика розрахунків сталевих зварних конструкцій є спрощеною і тому привабливою з точки зору її реалізації у інженерних обчисленнях. У той же час ця методика має і певні недоліки. Вважаючи зварні шви абсолютно жорсткими, вона не дозволяє теоретично визначати місця концентрації, максимальні значення та характер розподілу зсуваючих та поперечних погонних зусиль та відповідних напружень у флангових швах по їх довжині, вплив на ці зусилля значень катетів швів та жорсткостей зварюваних між собою елементів зварних конструкцій та їх з’єднань ; не дозволяє розраховувати ефективні зварні конструкції з перервними швами і т. ін.
Актуальність теми полягає у тому, що приймаючи зварні шви податливими, стає можливим відмовитися від умови цільності складених поперечних перерізів, і розглядати зварні конструкції у їх розрахункових схемах як контактні задачі для окремих шарів складених стержнів, якими є елементи зварних конструкцій. Такий підхід до розрахунку зварних конструкцій суттєво уточнює та доповнює існуючу методику, звільняючи її від вище зазначених недоліків. Він дозволяє більш точно та більш надійно розрахувати зварні конструкції та їх з’єднання.
Особливо актуальним у темі досліджень є використання даного підходу для обґрунтованого впровадження у практику проектування зварних конструкцій з перервними зварними швами. Такі конструкції у порівнянні із традиційними є більш ефективними, бо мають понижені показники працемісткості та енергоємності, що необхідні на їх виготовлення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація є закінченою працею, яка пов`язана з науковим напрямком роботи кафедри металевих та дерев`яних конструкцій Харківського державного технічного університету будівництва і архітектури за планом Міністерства освіти й науки України ««Урахування жорсткості зварних з’єднань в роботі сталевих конструкцій» (держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ З ПРУЖНИМИ СУЦІЛЬНИМИ ТА ПЕРЕРВНИМИ ФЛАНГОВИМИ ЗВАРНИМИ ШВАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок