Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ АВТОТРАНСПОРТНИХ КОМУНІКАЦІЙ НА КАР’ЄРАХ З УРАХУВАННЯМ ГІРНИЧОТЕХНІЧНИХ ФАКТОРІВ

ОПТИМІЗАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ АВТОТРАНСПОРТНИХ КОМУНІКАЦІЙ НА КАР’ЄРАХ З УРАХУВАННЯМ ГІРНИЧОТЕХНІЧНИХ ФАКТОРІВ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ АВТОТРАНСПОРТНИХ КОМУНІКАЦІЙ НА КАР’ЄРАХ З УРАХУВАННЯМ ГІРНИЧОТЕХНІЧНИХ ФАКТОРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,22 KB
Завантажень:
271
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КРИВОРIЗЬКИЙ ТЕХНIЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ФІЛАТОВ СЕРГІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ
УДК 622.271:625.711.1
ОПТИМІЗАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ
АВТОТРАНСПОРТНИХ КОМУНІКАЦІЙ НА КАР’ЄРАХ
З УРАХУВАННЯМ ГІРНИЧОТЕХНІЧНИХ ФАКТОРІВ
Спеціальність 05.15.03 – “Відкрита розробка
родовищ корисних копалин”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Кривий Ріг – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Криворізькому технічному університеті
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Безлуцький
Юрій Борисович, Криворізький технічний
університет, доцент кафедри
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Несмашний
Євген Олександрович, Криворізький технічний
університет, завідувач кафедри;
кандидат технічних наук, старший науковий
співробітник Хільченко Микола Васильович,
Криворізький економічний інститут Київського
національного економічного університету, доцент
кафедри
Провідна установа: Національний гірничий університет,
кафедра ”Відкриті гірничі роботи”, Міністерства
освіти і науки України м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться ‘‘25’’ жовтня 2002 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 09.052.02 при Криворізькому технічному університеті за адресою: 50002, м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 37, аудиторія 301.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Криворізького технічного університету за адресою: 50002, м. Кривий Ріг, вул.Пушкіна, 37.
Автореферат розісланий “24” вересня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
профессор Фаустов Г.Т.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. З переходом від планової економіки до ринкової у структурі вітчизняного гірничо-металургійного комплексу (ГМК) сталися значні зміни. Надзвичайно швидко, минаючи ряд організаційних етапів, він почав розвиватися згідно з “Концепцією розвитку гірничо-металургійного комплексу України до 2010 року”, схваленою постановою Верховної Ради України, в якій, зокрема, зазначається, що однією з основних умов функціонування ГМК є переорієнтація виробничих процесів на ресурсозберігаючі технології. Саме цьому актуальному для України питанню і присвячена дана дисертація, в якій наведено результати досліджень, спрямованих на зниження витрат на транспортування гірської маси великовантажними автосамоскидами за рахунок зміни поперечного профілю проїзної частини та параметрів транспортних комунікацій кар’єрів. Це значно знизить собівартість кінцевого продукту, підвищить конкурентноздатність продукції гірничо-збагачувальних комбінатів.
Великовантажні автосамоскиди є одним з основних елементів транспортного процесу на кар’єрах. З постійним збільшенням глибин розробки та ускладненням гірничотехнічних умов, а також із застосуванням нових поколінь цієї техніки, погіршуються умови її експлуатації. Збільшення висоти підйому гірської маси й підвищення поздовжнього ухилу доріг зменшує моторесурс автомобіля, збільшує обсяги робіт з технічного обслуговування та ремонту машин, підвищує знос шин, витрати паливно-мастильних матеріалів, вимагає розширення транспортних берм для безпечної експлуатації нових потужних великогабаритних машин – що зумовлює зростанню обсягів розкривних робіт тощо. Усе це негативно позначається на експлуатації автотранспорту і, загалом, на ефективності видобутку корисних копалин та собівартості кінцевої продукції.
Таким чином, актуальним і першочерговим завданням подальшого удосконалення відкритих гірничих робіт, в означеному напрямку, є оптимізація параметрів автотранспортних комунікацій на кар’єрах. При цьому виділяється домінанта наукових посилань: параметри поперечного профілю поверхні руху при експлуатації великовантажних автосамоскидів суттєво впливають на транспортні витрати, формування кар’єру та розвиток гірничих робіт.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертацію виконано в рамках наукової теми “Прогнозна оцінка та перспективи розвитку гірничовидобувної та металургійної промисловості України в умовах ринкових стосунків з урахуванням економічної ситуації”, яка розроблялася кафедрою “Відкриті гірничі роботи” Криворізького технічного університету (тема затверджена МОН України, держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ АВТОТРАНСПОРТНИХ КОМУНІКАЦІЙ НА КАР’ЄРАХ З УРАХУВАННЯМ ГІРНИЧОТЕХНІЧНИХ ФАКТОРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок