Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ БАГАТОЕЛЕМЕНТНИХ СВІТЛОДІОДНИХ ШКАЛЬНИХ ІНДИКАТОРНИХ ПРИСТРОЇВ

ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ БАГАТОЕЛЕМЕНТНИХ СВІТЛОДІОДНИХ ШКАЛЬНИХ ІНДИКАТОРНИХ ПРИСТРОЇВ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ БАГАТОЕЛЕМЕНТНИХ СВІТЛОДІОДНИХ ШКАЛЬНИХ ІНДИКАТОРНИХ ПРИСТРОЇВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,41 KB
Завантажень:
28
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Інститут фізики напівпровідників
Національної Академії наук України
На правах рукопису
БУШМА ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 621.317.7
ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ БАГАТОЕЛЕМЕНТНИХ СВІТЛОДІОДНИХ ШКАЛЬНИХ ІНДИКАТОРНИХ ПРИСТРОЇВ
05.12.20 - оптоелектронні системи
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті фізики напівпровідників НАН України.
Науковий керівник: доктор фізико-математичних наук,
старший науковий співробітник
Сукач Георгій Олексійович,
Інститут фізики напівпровідників НАН України,
провідний науковий співробітник.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Осінський Володимир Іванович,
НДІ мікроприладів,
заступник директора по оптоелектронним технологіям;
кандидат фізико-математичних наук,
старший науковий співробітник
Копитко Юрій Володимирович,
Інститут фізики напівпровідників НАН України,
завідувач відділу.
Провідна установа: Національний технічний Університет України “КПІ”, кафедра оптичних та оптико-електронних приладів, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 27 жовтня 2000 р. о 1415
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.199.02
при Інституті фізики напів-про-відників НАН України
за адресою: 03028, Київ-28, проспект Науки, 45.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту фізики напівпровідників НАН України (03028, Київ-28, проспект Науки, 45)
Автореферат розісланий 25 вересня 2000 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
доктор фізико-математичних наук Іщенко С.С.ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Удосконалення наукомістких технологій і автоматизація процесів керування в різноманітних сферах виробничої діяльності привели до різкого збільшення потоків інформації, що надходять операторові. Значно зросла складність контрольованих об'єктів, а обмежений час на прийняття відповідальних рішень суттєво підвищив рівень вимог до засобів відображення даних. У цих умовах оптоелектронні індикаторні пристрої стали найбільш поширеною і перспективною групою засобів інформаційної взаємодії в системі людина-машина завдяки їх надійності, економічності та високому рівню ергономічних характеристик, а також функціональній сумісності з цифровими структурами систем автоматичного контролю та керування.
Підвищена увага до надійності передачі інформації від технічних засобів до людини стимулювала проведення експериментальних досліджень сприйняття відліку пристроїв відображення інформації (ПВІ) індивідуального користування. Отримані результати показали, що образна аналогова форма подання даних має високу інформаційну надлишковість і дозволяє значно зменшити ймовірність по-милок оператора в складних експлуатаційних умовах. Поєднання аналогового відображення інформації із принципами побудови оптоелектронних систем, орієнтованих на цифрову техніку, привело до створення ПВІ з дискретно-ана-логовим індикатором (ДАІ). Розвиток масового виробництва напівпровіднико-вих елементів індикації та відповідне підвищення рівня їх експлуатаційних па--раметрів з одночасним суттєвим зниженням ціни забезпечили значне поширен--ня багатоелементних шкал на основі світло-діо-дів (СД). Практичне застосування світлодіодних шкальних ПВІ показало, що вони мають унікальний комплекс технічних характеристик, які роблять їх незамінними в більшості промислових і побутових виробів, а також у системах спеціального призначення.
Актуальність теми. Аналіз технічної політики провідних західних фірм в області засобів відображення інформації показав, що орієнтація на застосування ПВІ з багатоелементним ДАІ в системах із підвищеною надійністю і зараз залишається незмінною. У той же час зниження вартості елементної бази розширює коло технічних засобів, де існує економічна до-ціль-ність використання таких, відносно дорогих, індикаторних пристроїв. Якщо ра-ніше висока вірогідність передачі даних оператору в цій групі ПВІ досягалася за рахунок інформаційних властивостей аналогового відліку і дискретної обробки інфор-ма-ції, то зараз з'явилася практична необхідність комплексного підви-щен-ня рівня їх надійності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ БАГАТОЕЛЕМЕНТНИХ СВІТЛОДІОДНИХ ШКАЛЬНИХ ІНДИКАТОРНИХ ПРИСТРОЇВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок