Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА МОДЕЛІ ТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ “СОРТУВАЛЬНА СТАНЦІЯ – ПРИЛЕГЛІ ДІЛЯНКИ” ДЛЯ ВИБОРУ РАЦІОНАЛЬНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ЙОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ

РОЗРОБКА МОДЕЛІ ТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ “СОРТУВАЛЬНА СТАНЦІЯ – ПРИЛЕГЛІ ДІЛЯНКИ” ДЛЯ ВИБОРУ РАЦІОНАЛЬНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ЙОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ

Назва:
РОЗРОБКА МОДЕЛІ ТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ “СОРТУВАЛЬНА СТАНЦІЯ – ПРИЛЕГЛІ ДІЛЯНКИ” ДЛЯ ВИБОРУ РАЦІОНАЛЬНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ЙОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,25 KB
Завантажень:
267
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Харківська державна академія залізничного транспорту
АЛЬОШИНСЬКИЙ ЄВГЕН СЕМЕНОВИЧ
УДК 656.212.5
РОЗРОБКА МОДЕЛІ ТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ
“СОРТУВАЛЬНА СТАНЦІЯ – ПРИЛЕГЛІ ДІЛЯНКИ”
ДЛЯ ВИБОРУ РАЦІОНАЛЬНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ЙОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ
05.22.20 – Експлуатація та ремонт засобів транспорту
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2001


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі “Залізничні станції, вузли та організація митного контролю” Харківської державної академії залізничного транспорту Міністерства транспорту України
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Нагорний Євген Васильович,
кафедра “Транспортні системи” Харківського державного автомобільно-дорожнього
технічного університету
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Негрей Віктор Якович,
перший проректор Білоруського державного університету транспорту;
кандидат технічних наук, доцент Бобровський Володимир Ілліч,
завідувач кафедри “Станції та вузли” Дніпропетровського державного технічного університету залізничного транспорту.
Провідна установа
Східноукраїнський національний університет, кафедра транспортних технологій, Міністерство освіти і науки України, м. Луганськ.
Захист відбудеться “26” квітня 2001 р. о 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.04 Харківської державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківської державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий “22” березня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Запара В.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Ринкова економіка України припускає високу динаміку економічних зв'язків, у тому числі і у транспортних потоках. В сучасних умовах транспортного ринку особливе місце в системі критеріїв оцінки роботи залізничного транспорту займає термін доставки вантажів. У цих умовах зростає роль технологічного планування та організації роботи за твердим графіком від пункту виробництва продукції до місця її споживання. Необхідно мати не тільки тверді графіки постачання продукції, обумовлені вимогами споживачів, але й терміни постачання, які б дозволили успішно конкурувати з іншими видами транспорту.
Актуальність теми. Методи, які зараз використовують, не завжди цілком відповідають вимогам оперативності та точності розрахунків. Прості у використанні, як, наприклад, добовий план-графік, недостатньо повно описують структуру та технологію роботи станції. З іншого боку, методи, які надають добру уяву про структуру та технологію, наприклад, імітаційне моделювання, складні в застосуванні на практиці.
Загальним недоліком наявних методів розрахунку є їхня трудомісткість побудови, великі витрати часу і, як наслідок, низька оперативність отримання результатів. Тому в сучасних умовах очевидна необхідність створення нових моделей як окремих станцій, так і всього транспортного комплексу в цілому. При цьому, комплекс "Сортувальна станція - прилеглі ділянки" варто розглядати не тільки як сукупність декількох систем масового обслуговування, але й як єдину логістичну систему, робота якої повинна задовольняти вимогам, запропонованим до транспортного процесу. Тобто, технологія поїзної роботи повинна бути побудована таким чином, щоб у рамках кожного району місцевої роботи із заданим рівнем надійності утримувався встановлений термін доставки і при цьому була б забезпечена нормативна вартість перевезень.
Таким чином, з огляду на Концепцію удосконалення технології пропуску вагонопотоку через транспортний комплекс “Сортувальна станція – прилеглі ділянки” і підвищення ефективності функціонування сортувальних станцій залізниць України, а також недостатнє дослідження цієї проблеми, тему дисертації можна кваліфікувати як актуальну й спрямовану на вирішення важливої науково-технічної задачі.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась у відповідності з науково-технічними програмами: Постановою Кабінету Міністрів України № 821 від 04.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА МОДЕЛІ ТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ “СОРТУВАЛЬНА СТАНЦІЯ – ПРИЛЕГЛІ ДІЛЯНКИ” ДЛЯ ВИБОРУ РАЦІОНАЛЬНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ЙОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок