Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ КРУГЛОВ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ КРУГЛОВ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ КРУГЛОВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,34 KB
Завантажень:
293
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Київський національний університет технологій та дизайну
ПАВЛЕНКО ГЕОРГІЙ ІВАНОВИЧ
УДК 677.055
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ КРУГЛОВ'ЯЗАЛЬНИХ МАШИН ШЛЯХОМ УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ГАЛЬМУВАННЯ
05.05.10 - машини легкої промисловості
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Київ - 2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному університеті технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник --– доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Піпа Борис Федорович, Київський національний університет технологій та дизайну (КНУТД), професор кафедри інженерної механіки
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор Параска Георгій Борисович, Технологічний університет Поділля, професор кафедри машин та апаратів –
кандидат технічних наук, доцент Федоров Юрій Дмитрович,
КНУТД, професор кафедри машин легкої промисловості
Провідна установа – Чернігівський державний технологічний університет Міністерства освіти і науки України, м. Чернігів
Захист відбудеться 11 червня 2003 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.102.02 в Київському національному університеті технологій та дизайну за адресою: 01601, МСП, Київ-11, вул. Немировича-Данченка, 2
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці КНУТД за адресою:
01601, МСП, Київ-11, вул. Немировича-Данченка, 2
Автореферат розісланий 7 травня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Тарасенко А.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Круглов'язальні машини належать до найбільш розповсюдженого і перспективного виду обладнання легкої промисловості, як такі, що мають високу продуктивність і широкі технологічні можливості в'язання трикотажного полотна.
Перспективним напрямом вдосконалення існуючих і створення нових типів круглов'язальних машин є подальше підвищення ефективності їх роботи за рахунок підвищення якості трикотажного полотна та зниження непродуктивних витрат часу роботи машини. Стримуючим фактором у вирішенні цієї проблеми є недосконалість системи гальмування круглов'язальних машин.
Незважаючи на те, що специфікою роботи круглов'язальних машин є досить часті їх зупинки та пуски (кількість зупинок круглов'язальних машин за зміну в окремих випадках перевищує 200), ряд принципових питань, пов'язаних з розробкою ефективних систем гальмування, залишається ще не вирішеним.
Про необхідність досліджень процесу гальмування в’язальних ма-шин та його впливу на якість трикотажного полотна свого часу вказува-ли проф. Гарбарук В.М., Мільченко І.С., Сімін С.Х. та інші. Найбільш ґрунтовно досліджені динамічні процеси, що відбуваються при нестало-му русі круглов'язальних машин, проф. Сердюком В.П., Піпою Б.Ф., Волощенком В.П. та іншими. Проте практично всі їхні роботи присвячено аналізу процесу пуску машин, а ось режим гальмування в'язальних машин до-сліджено недостатньо. Немає досліджень щодо вибору раціонального часу гальмування круглов'язальної машини, впливу параметрів системи гальмування на динамічні навантаження, що виникають під час гальмування машин, розробки наукових основ проектування ефективних систем гальмування круглов'язальних машин та інше.
З огляду на ці обставини дисертація присвячена комплексним дос-лідженням розробки теоретичних основ та інженерних методів проек-тування надійної швидкодіючої системи гальмування круглов'язальних машин, здатної підвищити ефективність їх роботи за рахунок підвищен-ня якості трикотажного полотна та зниження непродуктивних витрат часу роботи машини.
Зв'язок роботи з науковими планами. Дисертація відповідає напряму наукових досліджень Київського національного університету технологій та дизайну (напрям "Обладнання, системи керування технологічними процесами та контролю якості виробів") і виконувалась в рамках держбюджетної теми № 0100U003055; 2000–2002 рр.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є розробка теоретичних основ та інженерних методів проектування надійної швидкодіючої сис-теми гальмування круглов'язальних машин, здатної підвищити ефективність їх роботи за рахунок підвищення якості трикотажного полотна та зниження непродуктивних витрат часу роботи машини.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ КРУГЛОВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок