Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВОГНЕСТІЙКІСТЬ СТАТИЧНО НЕВИЗНАЧЕНИХ СТАЛЕЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ

ВОГНЕСТІЙКІСТЬ СТАТИЧНО НЕВИЗНАЧЕНИХ СТАЛЕЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ

Назва:
ВОГНЕСТІЙКІСТЬ СТАТИЧНО НЕВИЗНАЧЕНИХ СТАЛЕЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,68 KB
Завантажень:
460
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Като Лоренс Альберт
УДК 624.016+699.812
ВОГНЕСТІЙКІСТЬ СТАТИЧНО НЕВИЗНАЧЕНИХ
СТАЛЕЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ
Спеціальність 05.23.01 - будівельні конструкції,
будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті
будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник -
доктор технічних наук, професор
Фомін Станіслав Леонідович,
Харківський державний технічний
університет будівництва та архітектури,
професор кафедри залізобетонних і
кам'яних конструкцій.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Барашиков Арнольд Якович,
Київський національний університет
будівництва та архітектури;
завідувач кафедри залізобетонних
і кам'яних конструкцій;
кандидат технічних наук, доцент
Стельмах Олег Адамович,
університет цивільного захисту України,
начальник кафедри
наглядово-профілактичної роботи
і розслідування.
Захист відбудеться “ 27 ” грудня 2007 р. о 15-30 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.04 Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: вул. Сумська, 40, м. Харків, 61002.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: вул. Сумська, 40, м. Харків, 61002.
Автореферат розісланий “ 27 ” листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н., доцент Костюк Т.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У будівельній світовій практиці знайшли широке поширення сталезалізобетонні конструкції. Їхні переваги містяться в зосередженні робочої арматури у зовнішніх гранях розтягнутої зони бетону, що призводить до зменшення висоти перерізу та зниження власної ваги конструкції в порівнянні із залізобетонними елементами.
Предметом дослідження є сталезалізобетонні балки, які являють собою комплексні конструкції, що поєднують залізобетонні та сталеві елементи. В залізобетонних секціях застосовуються залізобетонні плити, сталеві секції виконуються із прокатних або зварених профілів.
Аналіз результатів досліджень показує, що основним недоліком цих конструкцій є невелика вогнестійкість. За границею вогнестійкості вони займають проміжне положення між металевими та залізобетонними. Як відзначають французькі дослідники Б. Бартелемі й Ж. Крюппа, методи розрахунку комплексних сталезалізобетонних конструкцій до теперішнього часу в значній мірі є емпіричними, тим більш що їхню вогнестійкість важко оцінити. Проте накопичені результати випробувань на вогнестійкість дозволяють пропонувати деякі спрощені моделі розрахунку. Досвід дослідження вогнестійкості залізобетонних конструкцій, у тому числі з новим видом арматур, які проведені в ХДТУБА, дає основу для рішення поставленої проблеми на новому якісному рівні.
Актуальність роботи підтверджується також проведеним аналітичним оглядом наукової літератури, у тому числі закордонних джерел за останні п'ять років. Обрана тема дисертаційної роботи сприяє рішенню актуальної для України проблеми вдосконалювання будівельних конструкцій у складних температурних умовах і профілактики пожежної безпеки, що відповідає пріоритетним напрямкам розвитку науки і техніки.
Зв'язок роботи з науковими програмами. Робота виконувалася відповідно до координаційного плану науково-дослідних робіт з держбюджетних тем “Розробка методів оцінки, розрахунку та прогнозу властивостей компонентів бетону та роботи сталезалізобетонних конструкцій з урахуванням дії температурного фактора” № держреєстрації 0103U003441, інв. № 0018 та “Вогнестійкість статично невизначених залізобетонних конструкцій будівель та споруд”, 0106 U 000165, інв. № 0027. (особистий внесок – проведення аналітичних і експериментальних досліджень нерозрізних сталезалізобетонних конструкцій).
Метою дослідження є розробка методики розрахунку вогнестійкості статично невизначених сталезалізобетонних конструкцій, у тому числі з новими видами арматури.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ВОГНЕСТІЙКІСТЬ СТАТИЧНО НЕВИЗНАЧЕНИХ СТАЛЕЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок