Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: ПЕРЕХІДНЕ ВИПРОМІНЮВАННЯ ЕЛЕКТРОНІВ ВИСОКИХ ЕНЕРГІЙ НА ТОНКИХ МІШЕНЯХ У МІЛІМЕТРОВОМУ ДІАПАЗОНІ ХВИЛЬ

ПЕРЕХІДНЕ ВИПРОМІНЮВАННЯ ЕЛЕКТРОНІВ ВИСОКИХ ЕНЕРГІЙ НА ТОНКИХ МІШЕНЯХ У МІЛІМЕТРОВОМУ ДІАПАЗОНІ ХВИЛЬ / сторінка 4

Назва:
ПЕРЕХІДНЕ ВИПРОМІНЮВАННЯ ЕЛЕКТРОНІВ ВИСОКИХ ЕНЕРГІЙ НА ТОНКИХ МІШЕНЯХ У МІЛІМЕТРОВОМУ ДІАПАЗОНІ ХВИЛЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,52 KB
Завантажень:
28
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Запропоновані у дисертації вирази дають змогу, враховуючи поперечні розміри мішені, описувати процес інфрачервоного перехідного випромінювання, дослідження якого активно проводяться останнім часом.
Розроблені методи опису перехідного випромінювання релятивістських електронів, також можуть бути застосовані і для розгляду інших типів випромінювання швидких частинок, таких, як дифракційне та параметричне випромінювання.
Результати цієї роботи можуть бути використані в ННЦ ХФТІ, ІРЕ НАНУ, ХНУ, КУ, ІЯІ НАНУ, ІТФ НАНУ.
Особистий внесок здобувача У роботах, надрукованих за темою дисертації, здобувачем було проведено теоретичні дослідження процесу перехідного випромінювання швидкого електрона, та здобуто остаточні вирази для спектра випромінювання з урахуванням обмеженості поперечника мішені. Проведено аналіз перехідного випромінювання електрона на конкретних типах мішеней та порівняння з існуючими виразами для нескінчених мішеней. Також було проведено комп'ютерні розрахунки спектрів випромінювання. Здобувач приймав участь у підготуванні та апробаціях матеріалу проведених досліджень. Постановка задач в основному належить науковому керівнику, доктору фіз.-мат. наук Шульзі М.Ф.
Апробація результатів дисертації Основні результати дисертаційної роботи доповідались на таких конференціях: 30 Международной конференции по физике взаимодействия заряженных частиц с кристаллами, май 2000, Москва; 29 Международной конференции по физике взаимодействия заряженных частиц с кристаллами, 31 мая- 2 июня 1999, Москва; 18th International Conference of Atomic Collisions in Solids (ICACS-18), Odense, Denmark, August 3-9, 1999; of 18th Particle Accelerator Conference (PAC-99), New-York, March 29- April 2, 1999; IV International symposium Radiation of Relativistic Electrons in Periodical Structures (RREPS-99), Lake Baikal, Russia, September 13-16, 1999; VIII Межгосударственной конференции "Радиационная повреждаемость и работоспособность конструкционных материалов" Бел. ГУ, Белгород, Россия, 2-4 сентября 1999; 27 Международной конференции по физике взаимодействия заряженных частиц с кристаллами, май-июнь 1997, Москва; 28 Международной конференции по физике взаимодействия заряженных частиц с кристаллами, май- июнь, 1998, Москва; III International symposium Radiation of Relativistic Electrons in Periodical Structures (RREPS-97), Tomsk, Russia, September, 1997.
Публікації Основні результати дисертації були опубліковані в шести наукових статтях [1-6] та восьми доповідях на конференціях [7-14].
Структура та об'єм дисертації Дисертація містить вступ, три розділи, висновки та список використаних джерел із 121 найменування. Обсяг дисертації становить 103 сторінки, серед них 19 ілюстрацій.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
У вступі розкривається стан наукової проблеми, наводиться огляд сучасного стану досліджень, обгрунтовується актуальність та доцільність роботи, формулюється мета і задачі дослідження. Формулюються основні результати, знайдені в дисертаційній роботі, вказується на наукову новизну та практичну цінність здобутих результатів. Наведено дані про апробацію результатів дисертації.
У першому розділі розглядаються основні рівняння для електромагнітного полія частинки, яка рухається з постійною швидкістю в середовищі з неоднорідною діелектричною проникністю . У випадках, коли неоднорідне середовище може бути розділене на однорідні області, рівняння розв'язуються за допомогою граничних умов на тангенційні та нормальні компоненти електромагнітних полів та індукцій. У разі, коли електрон перетинає нескінчену діелектричну пластину з різкими межами, задача про знаходження полів перехідного випромінювання має точний розв'язок. Результати цієї задачі надалі застосовуються для перевірки граничних випадків для обмеженої мішені. Знайдено спектрально-кутову густину потоку електромагнітної енергії, яка виникає при прольоті електрона через неоднорідне середовище та формуванні перехідного випромінювання. Доведено, що для мішеней з товщиною, меншою за характерну довжину зони формування випромінювання в середовищі , вирази для спектрально-кутової густини випромінювальної електромагнітної енергії значно спрощуються.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ПЕРЕХІДНЕ ВИПРОМІНЮВАННЯ ЕЛЕКТРОНІВ ВИСОКИХ ЕНЕРГІЙ НА ТОНКИХ МІШЕНЯХ У МІЛІМЕТРОВОМУ ДІАПАЗОНІ ХВИЛЬ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок