Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ТА МОДЕЛІ ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ ТЕСТУВАННЯ

МЕТОДИ ТА МОДЕЛІ ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ ТЕСТУВАННЯ

Назва:
МЕТОДИ ТА МОДЕЛІ ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ ТЕСТУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,54 KB
Завантажень:
35
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Харківський національний університет радіоелектроніки
Дьоміна Вікторія Михайлівна
УДК 681.518:519.718+378.147
МЕТОДИ ТА МОДЕЛІ ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ
В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ ТЕСТУВАННЯ
05.13.06 – автоматизовані системи управління та прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківській державній академії культури, Міністерство культури та мистецтв України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор Асєєв Георгій Георгійович, Харківська державна академія культури, завідувач кафедри інформаційних технологій
Офіційні опоненти:– 
доктор технічних наук, професор Левикін Віктор Макарович, Харківський національний університет радіоелектроніки, директор інституту комп’ютерних та інформаційних технологій, завідувач кафедри ІУС;– 
кандидат технічних наук, доцент Голоскоков Олександр Євгенович, Національний технічний університет “ХПІ”, кафедра АСУ, професор.
Провідна установа
Національний технічний університет України “КПІ”, кафедра технічної кібернетики, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “29 __травня___ 2002 р. о __1300___ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.01 в Харківському національному університеті радіоелектроніки, м. Харків, пр. Леніна, 14, факс (0572) 40-91-13.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий 27.04.2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Саєнко В.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним із ключових факторів розвитку системи освіти в Україні є значне збільшення обсягів і зростання складності інформації, необхідної для засвоєння студентами. Широке використання в процесі навчання досягнень комп'ютерних технологій дозволить скоротити терміни, підвищити якість і знизити вартість підготовки і перепідготовки фахівців в умовах ринкової економіки. Тому поряд із традиційними формами освіти на сучасному етапі все більше поширення одержують дистанційні, які надають широкий спектр освітніх послуг, у тому числі й автоматизовані системи навчання. Створення й удосконалення таких систем освіти наполегливо вимагає відповідного розвитку й удосконалення автоматизованих систем оцінювання отриманих знань.
Тому створення надійних автоматизованих систем тестування і впровадження в практику нових підходів, що дозволяють у максимальному ступені наблизити результати автоматизованого тестування до результатів контролю знань респондентів з залучанням викладача, є актуальною задачею. У результаті вирішення даної задачі підвищиться якість контролю знань, а отже і якість підготовки фахівців, як при традиційному навчанні, так і в дистанційній освіті, що важливо для реформування вищої школи України під час переходу на ринкову економіку.
Побудова автоматизованих систем тестування являє собою достатньо складну задачу. Її складність полягає в тому, що удосконалення такої системи повинно проходити в процесі її безупинного функціонування, до того ж негативний результат її дій неприпустимий. Тим самим, значно знижуються можливості експериментальної перевірки можливих удосконалень. Крім того, система контролю знань складна ще і тому, що вона є складовою частиною системи навчання в цілому. Вищевикладене підтверджує необхідність комплексного підходу до удосконалення системи тестування, заснованої на врахуванні великої кількості факторів, що належать до різноманітних розділів науки. Під час її створення необхідно використовувати такі галузі знань, як: кібернетика, предмет, за матеріалами якого проводиться контроль, дидактика, психологія, соціологія та ін.
Великий внесок у розвиток проблеми вимірювання знань в автоматизованих системах тестування внесли такі вчені: В.М. Глушков, В.С. Аванессов, А.А. Андреєв, О.Я. Кравець, І.І. Тихонов, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: МЕТОДИ ТА МОДЕЛІ ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ ТЕСТУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок