Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО – ТЕХНОЛОГІЧНА ТА УПРАВЛІНСЬКА НАДІЙНІСТЬ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ БУДІВЕЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

ОРГАНІЗАЦІЙНО – ТЕХНОЛОГІЧНА ТА УПРАВЛІНСЬКА НАДІЙНІСТЬ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ БУДІВЕЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО – ТЕХНОЛОГІЧНА ТА УПРАВЛІНСЬКА НАДІЙНІСТЬ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ БУДІВЕЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,17 KB
Завантажень:
127
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Млодецький Віктор Ростиславович
УДК 60.003:658.012.12
ОРГАНІЗАЦІЙНО – ТЕХНОЛОГІЧНА ТА УПРАВЛІНСЬКА НАДІЙНІСТЬ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ БУДІВЕЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
05.23.08 – технологія та організація промислового та цивільного будівництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Дніпропетровськ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: доктор технічних наук,
доктор економічних наук,
професор, Тян Рево Борисович,
Придніпровська державна
академія будівництва та архітектури,
завідувач кафедри “Фінанси”.
Офіційні опоненти:
Доктор технічних наук, професор, Олійник Павло Павлович, директор ЗАО “Центрального науково – дослідного інституту організації, механізації та технічної допомоги будівництву” (ЦНИИОМТП), м. Москва.
Доктор технічних наук, професор, Павлов Іван Дмитрович, Запорізька державна інженерна академія, завідувач кафедри промислового та цивільного будівництва;
Доктор технічних наук, професор, Торкатюк Володимир Іванович, Харківська національна академія міського господарства, завідувач кафедри економіки будівництва;
Провідна установа:
Київський національний університет будівництва і архітектури України Міністерства освіти і науки України, кафедра організації та управління будівництвом (м. Київ).
Захист відбудеться 29 грудня 2005р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01. Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а , ПДАБтаА, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а).
Автореферат розісланий 25 листопада 2005р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н.
Баташева К.В.ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми.
Успішне функціонування будівельної організації в ринкових умовах визначається її спроможністю адаптуватися до змін зовнішніх умов господарювання, вимогам ринку, що визначає її конкурентоспроможність. В даному випадку конкурентоспроможність є агрегованою категорією, яка вміщує в себе конкурентоспроможність усіх факторів виробництва даної організації, у тому числі:
- конкурентоспроможність організації як суб’єкта господарської діяльності, визначається рівнем менеджменту, ефективністю структури управління, інтелектуальною складовою, яка характеризує здатність вибору вірних стратегічних цілей розвитку і шляхів їх досягнення з показниками ефективності не гіршими ніж у конкурентів;
- конкурентоспроможність основного технологічного процесу, який гарантує випуск готової будівельної продукції, що відповідає сучасним вимогам ринку до архітектурно – планувальним та споживчим якостям та дозволяє своєчасно та гнучко переналагоджуватись до випуску нової чи модернізованої будівельної продукції;
- конкурентоспроможність готової будівельної продукції є підсумком, який відображає рівень конкурентоспроможності організації та технології.
У відповідності з цим, об’єктом наукових досліджень в галузі технології та організації будівельного виробництва частіше за все вибирається будівельна організація, технологічний процес, будівельний проект. Кожен з них розглядається як умовно замкнутий об’єкт і вплив інших факторів враховується укрупнено за рахунок включення до розрахунків відповідних параметрів, які розглядаються частіше за все як деякі константи.
Результати цих робіт підтверджують взаємозв'язок, що проявляється в принциповій однотипності життєвих циклів організації, технології, проекту, товару. Кожний з них має свої локальні цілі, але усі вони повинні бути субординовані цілями організації. Наскільки ці цілі адекватні зовнішнім умовам, у яких функціонує організація, настільки вона має якості гнучко пристосовуватися до них (еволюціонувати).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО – ТЕХНОЛОГІЧНА ТА УПРАВЛІНСЬКА НАДІЙНІСТЬ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ БУДІВЕЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок