Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕНДОВАСКУЛЯРНИЙ МЕТОД ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ ІХС З НЕСТАБІЛЬНОЮ СТЕНОКАРДІЄЮ

ЕНДОВАСКУЛЯРНИЙ МЕТОД ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ ІХС З НЕСТАБІЛЬНОЮ СТЕНОКАРДІЄЮ

Назва:
ЕНДОВАСКУЛЯРНИЙ МЕТОД ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ ІХС З НЕСТАБІЛЬНОЮ СТЕНОКАРДІЄЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,60 KB
Завантажень:
316
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ ХІРУРГІЇ
ім. М. М. Амосова АМН УКРАЇНИ
АКСЬОНОВ Євгеній Володимирович
УДК 616.12-009.72-089.819.5
ЕНДОВАСКУЛЯРНИЙ МЕТОД ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ
ІХС З НЕСТАБІЛЬНОЮ СТЕНОКАРДІЄЮ
14.01.04 – серцево-судинна хірургія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
 
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному Інституті серцево-судинної хірургії
ім. М.М. Амосова АМН України
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Панічкін Юрій Володимирович,
Національний Інститут серцево-судинної хірургії
ім. М.М.Амосова, завідуючий відділенням рентгенхірургічних методів
діагностики і лікування захворювань серця і судин
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор
Соколов Юрій Миколайович,
Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска,
керівник відділу ендоваскулярної хірургії
доктор медичних наук, професор
Вітовський Ростислав Мирославович,
Київська медична академія післядипломної освіти
ім. П.Л. Шупика, професор кафедри хірургії серця та магістральних судин
Провідна установа: Інститут хірургії та трансплантології АМН України, відділ ендоваскулярної хірургії та ангіології, м. Київ.
Захист відбудеться 05.06.2007 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.555.01 Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова АМН України ( 03680, м. Київ, вул. Амосова, 6)
 
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова АМН України ( 03680, м. Київ, вул. Амосова, 6)
Автореферат розісланий 03.05. 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
канд. мед. наук А.В. Габрієлян
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Одним із найважливіших питань сучасної кардіології і кардіохірургії є запобігання вінцевих катастроф, засноване на ранній діагностиці стану хворих із гострими формами ішемічної хвороби серця (ІХС), оптимізації тактики ведення і лікування (Грацианский Н.А., Braunwald E., 1994). Ішемічна хвороба серця – є одною з найпоширеніших хвороб серед населення України. Маючи ознаки „неінфекційної епідемії”, вона вражає людей без залежності від раси, професії та статі. Захворювання характеризується переходом від одної клінічної форми до іншої, як правило більш важкої, іноді з важко передбачуваним прогнозом, раптовою смертю, яка у ряді випадків є першим і єдиним проявом хвороби. Підвищений інтерес дослідників до цієї патології зумовлений високим ризиком розвитку гострого інфаркту міокарда (ІМ) і раптової вінцевої смерті у хворих із нестабільною стенокардією (НС). Найбільш реальний шлях подальшого зниження летальності при гострих формах ІХС – це попередження її дестабілізації, тому що цей період найбільш небезпечний розвитком ІМ
(Руда М.Я. 1992; Грацианский Н.А. 1996; Gardner J.1997). Особливостями ІХС є високі показники захворюваності, інвалідізації та смертності. Поширеність ІХС в Україні у 2003 р. 18076,0 на 100 тисяч населення, захворюваність 1606,2 на 100 тисяч населення. Смертність від ІХС в Україні за 2000-2003 роки збільшилась на 9,3% і склала у 2003 р. 632,1 на 100 тисяч населення.
Незважаючи на значні успіхи у лікуванні ІХС та її окремих форм, гострий інфаркт міокарду та нестабільна стенокардія залишаються небезпечними станами, котрі супроводжуються високим ризиком раптової коронарної смерті. Нестабільна стенокардія (НС) – це синдром, розташований у спектрі хворих коронарною хворобою серця між стабільною стенокардією та інфарктом міокарду. НС – „період загострення ІХС, який характеризується значно більшою (у порівняні з періодом стабільної стенокардії) можливістю виникнення крупно вогнищевого ІМ та виражається у якісному змінені приступів стенокардії, насамперед у появі приступів стенокардії спокою”.
Встановлені основні чинники, які приділяють клінічно нестабільний стан. Це насамперед зруйнована бляшка та пристінні неоклюзуючі тромби. А також багато судинні ураження, значні стенози вінцевих судин, стенозування однієї коронарної судини на декількох рівнях, ураження головного стовбура лівої коронарної артерії, значний резідуальний стеноз після тромболітичної терапії.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ЕНДОВАСКУЛЯРНИЙ МЕТОД ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ ІХС З НЕСТАБІЛЬНОЮ СТЕНОКАРДІЄЮ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок