Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською мовою: Рентгеноанатомічні особливості утворень грудної клітки у здорових міських юнаків і дівчат з різним соматотипом

Рентгеноанатомічні особливості утворень грудної клітки у здорових міських юнаків і дівчат з різним соматотипом / сторінка 13

Назва:
Рентгеноанатомічні особливості утворень грудної клітки у здорових міських юнаків і дівчат з різним соматотипом
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,60 KB
Завантажень:
139
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
- 2006.- №6.- С.17-20.
6. Ясько В.В., Гунас І.В., Кириченко І.М. Кореляційний взаємозв’язок рентгеноанатомічних показників грудної клітки та ширини міжребрових просторів з антропометричними і соматотипологічними показниками у осіб юнацького віку обох статей //Світ медицини та біології.- 2006.- №2.- С.68-77. (Здобувачем особисто зібраний і оброблений рентгенологічний матеріал та описані результати і обговорення)
7. Статеві та соматотипологічні особливості розмірів грудної клітки і міжребрових просторів у здорових міських мешканців Поділля юнацького віку /І.В. Гунас, В.В. Ясько, І.М. Кириченко, І.Д. Кухар //Медицина сьогодні і завтра.- Харків, 2006.- №2.- C.11-16 (Здобувачем особисто зібраний і оброблений рентгенологічний матеріал та описані результати і обговорення)
8. Деклараційний патент на винахід № 14874 U Україна. МПК 51 А61В10/00. Спосіб визначення віку та компонентів соматотипу в залежності від рентген-анатомічних показників ребер у юнаків і дівчат / Ясько В.В., Гунас І.В., Дмітрієв М.О. // Бюл. № 5.-2006.- С.5.34-5.35. (Здобувачем особисто проаналізовано наукову літературу, особисто описані отримані результати)
9. Деклараційний патент на винахід № 14875 U Україна. МПК 51 А61В5/107. Спосіб визначення статі та типу соматотипу в залежності від рентген-анатомічних показників ребер у юнаків і дівчат /В.В. Ясько, І.В. Гунас, М.О. Дмітрієв, О.М. Довгань // Бюл. № 5.-2006.- С.5.29. (Здобувачем особисто описані отримані результати)
10. Особливості антропометричних і соматотипологічних показників у міських здорових осіб чоловічої та жіночої статі підліткового й юнацького віку /Л.А.Сарафинюк, С.В.Прокопенко, Л.А.Клімас, П.В.Сарафинюк, І.М.Кириченко, Н.В.Белік, Л.С.Гудзевич, О.П.Арашина, Т.І.Антонець, М.В.Власенко, Т.І.Борейко, Є.Ф.Якубовська, В.В.Ясько, Г.Й.Блажієвська, Г.В.Чайка, І.В.Поліщук, Е.В.Беляєв, Н.А.Камінська, Н.Ю.Безрукова, В.С.Василик, Н.Ю.Лукіна, Д.Б.Зорич, Л.Л.Хмель, Є.Г.Шапаренко, О.П.Богачук // Пироговські читання: Матеріали міжнародної конференції. Вісник морфології.- 2004.- Том.10, №1.- С.52-53.
11. Разработка нормативных критериев здоровья разных возрастно-половых групп городского населения Украины с учетом антропогенетических, психофизиологических и психогигиенических характеристик организма /В.М.Мороз, Е.Г.Процек, И.В.Гунас, И.В.Сергета, Л.А.Сарафинюк, М.В. Власенко, С.В.Прокопенко, И.М.Кириченко, Н.В. Белик, Н.А.Каминская, П.В. Сарафинюк, Л.А.Климас, В.Г.Чайка, Е.Ф. Якубовська, В.В.Ясько, О.П. Арашина, Л.С. Гудзевич, И.В. Поліщук, Т.И.Борейко, Н.Ю.Безрукова, Н.Ю. Лукина, Д.Б.Зорич, В.С.Василик // Актуальные проблемы спортивной морфологии и интегративной антропологи: Материалы Международной научной конференции, посвященной памяти проф. Б.А.Никитюка.- Москва, 2003.- С.16-19.
12. Ясько В.В. Рентген-анатомічні відмінності товщини щільної кісткової речовини ребер по верхньому краю в залежності від статі та особливостей соматотипу //Морфологічний стан тканин і органів у нормі та при моделюванні патологічних процесів: Матеріали науково-практичної конференції з міжнародною участю(30-31 травня 2006 р.).- Тернопіль, 2006.- C.173-175.
Анотація
Ясько В.В. Рентгеноанатомічні особливості утворень грудної клітки у здорових міських юнаків і дівчат з різним соматотипом. – Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.01 – нормальна анатомія. – Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова МОЗ України, Вінниця 2006.
Дисертація присвячена вивченню реґіонарних статевих та соматотипологічних особливостей рентгеноанатомічних показників утворень грудної клітки та оцінки їх взаємозв’язку із антропометричними і соматотипологічними параметрами.
На основі проведеного комплексу досліджень вперше вивчені статеві та соматотипологічні особливості рентгеноанатомічних показників грудної клітки і ребер у практично здорових міських юнаків і дівчат Подільського регіону України та встановлені зв’язки антропометричних та соматотипологічних характеристик з рентгеноанатомічними показниками утворень грудної клітки.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: Рентгеноанатомічні особливості утворень грудної клітки у здорових міських юнаків і дівчат з різним соматотипом

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок