Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: Рентгеноанатомічні особливості утворень грудної клітки у здорових міських юнаків і дівчат з різним соматотипом

Рентгеноанатомічні особливості утворень грудної клітки у здорових міських юнаків і дівчат з різним соматотипом / сторінка 3

Назва:
Рентгеноанатомічні особливості утворень грудної клітки у здорових міських юнаків і дівчат з різним соматотипом
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,60 KB
Завантажень:
139
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 

Результати досліджень використовуються в лекційних курсах та в ході проведення практичних занять на кафедрах онкології, променевої діагностики та променевої терапії і анатомії людини Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова; кафедрі анатомії людини Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця; кафедрі анатомії людини Івано-Франківського державного медичного університету; кафедрі анатомії людини Дніпропетровської державної медичної академії; кафедрі судової медицини та основ права Харківського державного медичного університету; кафедрі нормальної анатомії людини Кримського державного медичного університету ім. С.І.Георгієвського. Крім того, отримані результати використовуються в практичній роботі Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи.
Особистий внесок здобувача. Автором здійснено розробку основних теоретичних і практичних положень дисертаційного дослідження. Автор самостійно провів рентгенографічні обстеження юнаків і дівчат, з наступною рентгенометрією анатомічних утворень грудної клітки і статистичною обробкою отриманих результатів. Автором проведено аналіз та узагальнення результатів дослідження, сформульовано усі положення і висновки. Автором самостійно написано 2 статті в фахових виданнях і 5 журнальних статей за темою дисертації опубліковані в співавторстві з науковим керівником та колегами, де автору належать основні ідеї та розробки стосовно рентгеноанатомічних показників утворень грудної клітки. Частина результатів (не більше 5 %), що стосуються особливостей антропометричних і соматотипологічних показників у здорових міських юнаків і дівчат Подільського регіону України, отримана спільно з групою виконавців планової наукової роботи НДЦ ВНМУ ім. М.І. Пирогова.
Апробація результатів дисертації. Основні положення роботи викладені та обговорені на ІІІ Національному конгресі анатомів, гістологів, ембріологів та топографоанатомів України (Київ, 2002); міжнародній науковій конференції, присвяченій пам’яті проф. Б.О.Никитюка “Актуальные проблемы спортивной морфологии и интегративной антропологии” (Москва, 2003); “Пироговських читаннях” (Вінниця, 2004); Всеукраїнській науково-практичній конференції “Актуальні питання вікової анатомії та ембріотопографії” (Чернівці, 2006); науково-практичній конференції з міжнародною участю “Морфологічний стан тканин і органів у нормі та при моделюванні патологічних процесів” (Тернопіль, 2006).
Публікації. За матеріалами дисертації опубліковано 12 наукових праць (9 у співавторстві), які повністю відображають зміст проведеного дослідження. 7 статей опубліковано в рекомендованих ВАК України наукових фахових журналах (з них 2 самостійних). Отримано 2 деклараційних патенти України на винахід.
Обсяг та структура дисертації. Дисертація викладена державною мовою на 234 сторінках, з яких 129 сторінок залікового принтерного тексту. Робота складається із вступу, огляду літератури, загальної методики і основних методів дослідження, трьох розділів опису власних досліджень, аналізу і узагальнення результатів дослідження, висновків, списку літературних джерел та додатків. Роботу ілюстровано 67 рисунками та 42 таблицями. Список літературних джерел містить 165 робіт, з яких 59 викладені кирилицею, 106 – латиницею.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ
Матеріали і методи дослідження. Відповідно меті і завданням дослідження на базі науково-дослідного центру Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова після первинного анкетування було відібрано 594 міських юнаків і дівчат у третьому поколінні мешканців Подільського регіону України, які не мали будь-яких скарг на стан здоров’я на момент обстеження та хронічних захворювань у анамнезі. Після проведення скринінг-оцінки стану здоров’я залишилося. 327 юнаків і дівчат, яким було проведено детальне клініко-лабораторне дослідження (ультразвукова діагностика серця, магістральних судин, щитоподібної залози, паренхіматозних органів черевної порожнини, нирок, сечового міхура, матки та яєчників; рентгенографія грудної клітини; спірографія; кардіографія; реовазографія; стоматологічне обстеження; визначення основних біохімічних показників крові та рівня гормонів щитоподібної залози і яєчників).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: Рентгеноанатомічні особливості утворень грудної клітки у здорових міських юнаків і дівчат з різним соматотипом

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок