Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат на тему: ПЛАТОСПРОМОЖНІСТЬ НАСЕЛЕННЯ І ЕФЕКТИВНІСТЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА

ПЛАТОСПРОМОЖНІСТЬ НАСЕЛЕННЯ І ЕФЕКТИВНІСТЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА / сторінка 11

Назва:
ПЛАТОСПРОМОЖНІСТЬ НАСЕЛЕННЯ І ЕФЕКТИВНІСТЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,82 KB
Завантажень:
371
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
грн., сільські товаровиробники зможуть отримати від реалізації своєї продукції 4 млрд. грн. Ці кошти стануть основою інвестицій в розвиток і підвищення ефективності сільського господарства.
8. Досягнення перспективних параметрів платоспроможності населення можливе лише за реалізації кардинальних змін у соціально-економічній політиці держави. Особливе значення для збільшення грошових доходів населення мають: розробка і реалізація державної програми стимулювання зайнятості населення, створення додаткових робочих місць у найбільш конкурентоспроможних секторах економіки; реорганізація та раціоналізація сфери підготовки та перепідготовки кадрів з метою забезпечення потреби в них та підвищення рівня конкурентоспроможності робочої сили на ринку праці; встановлення обґрунтованого рівня мінімальної заробітної плати не нижче від прожиткового мінімуму, визначеного в результаті публічного обговорення в засобах масової інформації; відновлення державного нагляду за нормуванням праці в усіх галузях народного господарства, а також за дотриманням законодавства в цій сфері; виведення заробітної плати з “тіні”, легалізація всіх видів доходів населення; розвиток інфраструктури ринку праці; впровадження трирівневої системи пенсійного забезпечення.
9. Ефективна трансформація грошових доходів населення в підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва досягається за умови безперешкодного руху продовольчих товарів від виробників до споживачів і відповід-ного зворотного руху грошових коштів. Ефективне функціонування системи “споживач – виробник продовольчих товарів” вимагає реалізації таких заходів: вдосконалення митної політики; організації ефективних маркетингових служб в агропромисловому комплексі; розвитку роздрібної та оптової торгівлі, особливо в сільській місцевості; вдосконалення податкового законодавства; усунення адміністративного втручання у функціонування агропродовольчого ринку; рішучої боротьби з тіньовими схемами ведення бізнесу на агро-про-довольчому ринку; розвитку міжгалузевих зв’язків, кооперації та інтеграції в АПК; покращання функціонування банківської сфери; формування системи консультаційних послуг агентам агропродовольчого ринку.
СПИСОК ОПУБЛІКОВАНИХ ПРАЦЬ ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ
у наукових фахових виданнях:
1. Петришин Л.П. Сукупні та грошові витрати домогосподарств на харчування // Вісник ДНУ: Економіка: проблеми теорії та практики. Вип. 191, Т. 1. – Дніпропетровськ: ДНУ, 2004. – С. 227-231.
2. Петришин Л.П. Вдосконалення кредитного забезпечення сільськогосподарських товаровиробників//Вісник ХНАУ: Економіка АПК і природокорис-тування. – Харків: ХНАУ, 2004. – С. 143-147.
3. Петришин Л.П. Взаємозв’язок платоспроможності населення та ефективності сільськогосподарського виробництва // Вісник Львівського державного аграрного університету: Економіка АПК.- 2006. – № 13. – С. 338-341.
4. Петришин Л.П. Вдосконалення механізму трансформації зростаючої платоспроможності населення у підвищення ефективності сільсько-гос-по-дарського виробництва // Збірник наукових праць Луганського національного аграрного університету / За ред. В.Г.Ткаченко. – Луганськ: Вид-во ЛНАУ, 2006. - №62(85). – С. 91-95.
В інших виданнях:
5. Петришин Л.П. Взаємозв’язок між рівнем платоспроможності та ефективністю виробництва в сільськогосподарських підприємствах // Економіка підприємства: проблеми теорії та практики: Матеріали ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції. Т.1. – Дніпропетровськ, 2004. – С. 92.
6. Петришин Л.П. Дослідження сукупних та грошових витрат домогосподарств Львівської області на харчування // Реформування фінансово-кредитної системи і стимулювання економічного зростання: Матеріали міжнародної науково-практичної конференції. – Луцьк, 2004. – С. 151.
7. Петришин Л.П. Доходи домогосподарств і розвиток особистих селянських господарств // Економічний і соціальний розвиток України у ХХІ столітті: соціальна ідентичність та тенденції глобалізації: Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ПЛАТОСПРОМОЖНІСТЬ НАСЕЛЕННЯ І ЕФЕКТИВНІСТЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок