Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ: ПИТАННЯ МЕТОДОЛОГІЇ І ПРАКТИКИ (на прикладі підприємств роздрібної торгівлі Житомирської області)

ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ: ПИТАННЯ МЕТОДОЛОГІЇ І ПРАКТИКИ (на прикладі підприємств роздрібної торгівлі Житомирської області)

Назва:
ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ: ПИТАННЯ МЕТОДОЛОГІЇ І ПРАКТИКИ (на прикладі підприємств роздрібної торгівлі Житомирської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,57 KB
Завантажень:
388
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Київський державний торговельно-економічний університет
Бардаш Сергій Володимирович
УДК: 657.3
ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ:
ПИТАННЯ МЕТОДОЛОГІЇ І ПРАКТИКИ
(на прикладі підприємств роздрібної торгівлі
Житомирської області)
Спеціальність 08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2000


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Житомирському інженерно-
технологічному інституті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Осадчий Юрій Іванович
Міжгалузевий інститут післядипломної
освіти, м. Київ. професор кафедри обліку і
аудиту
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук. доцент
Рудницький Василь Степанович
Львівська комерційна академія,
завідувач кафедри аудиту
кандидат економічних наук. доцент
Савченко Володимир Якович
Київський національний економічний
університет, професор кафедри
бухгалтерського обліку в промисловості
Провідна установа:
Одеський державний економічний університет, кафедра обліку і
аудиту, Міністерство освіти і науки України, м. Одеса
Захист відбудеться 21 вересня 2000 р. о 14 годині
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01
в Київському державному торгово-економічному
університеті за адресою: 253156. м. Київ, вул. Кіото. 19
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці
Київського державного торговельно-економічного
університету за адресою: 253156. м. Київ, вул. Кіото, 19
Автореферат розісланий 18 серпня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.е.н., доцент ______ Н.І. Морозова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Поступова політична і економічна інтеграція України в розвинуту економічну спільноту є передумовою проведення кардинальних змін в методології та організації бухгалтерського обліку, серед яких прийняття Закону “Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні” та національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку.
У зв’язку з цим важливого значення набувають питання організації управління, обліку і господарського контролю на підприємствах. В Україні господарський контроль стає одним із важливих елементів ринкової економіки. Сьогодні багато його методологічних і організаційних питань потребують розробки, вдосконалення, термінового впровадження і апробації, проте проведення інвентаризацій було, є і залишається єдиним способом контролю за точністю даних, що надаються бухгалтерським обліком.
В працях різних авторів, присвячених організації обліку, контролю і ревізії, проведенню аудиту, питання інвентаризації висвітлюються лише частково. Окремі проблеми в різний час в своїх працях розглядали професори М.Г. Бєлов, М.Т. Бєлуха, Ф.Ф. Бутинець, П.І. Гайдуцький, Г.І. Грінман, М.І. Карауш, Л.М. Крамаровський, М.В. Кужельний, І.О. Ламикін, Ю.Я. Литвин, В.Г. Макаров, М.3. Пізенгольц, В.К. Радостовець, Б.Ф. Усач, О.А. Шпіг, М.Я. Штейнман.
Протягом останнього десятиріччя теоретичним та практичним аспектам інвентаризаційної роботи приділяли увагу проф. В.Д. Андрєєв, проф. В.В. Сопко, д.е.н. В.С. Рудницький, проф. Н.М. Ткаченко та інші.
Проте, вивчення наукових робіт, дослідження діючої практики свідчать, що й досі залишаються не розкритими ряд питань, теоретичне обгрунтування і практична реалізація яких дозволила б забезпечити відповідність організації і методики інвентаризаційної роботи на торговельних підприємствах новим умовам господарювання.
Аналіз стану інвентаризаційної роботи на 81 підприємстві роздрібної торгівлі Житомирської області різних форм власності свідчить, що більшість власників та керівників не приділяють належної уваги її організації, не усвідомлюють її роль та значення. Все це призводить до появи таких негативних явищ як розкрадання майна, обман покупців, порушення правил торгівлі та незаконна торговельна діяльність. Тому актуальними сьогодні є питання дослідження організації і проведення інвентаризацій, документування і відображення в обліку їх результатів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ: ПИТАННЯ МЕТОДОЛОГІЇ І ПРАКТИКИ (на прикладі підприємств роздрібної торгівлі Житомирської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок