Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГОВІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ ХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

МАРКЕТИНГОВІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ ХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
МАРКЕТИНГОВІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ ХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,16 KB
Завантажень:
73
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ
І ТОРГІВЛІ ІМ. М.ТУГАН – БАРАНОВСЬКОГО
АЛИШЕВ Олександр Миколайович
УДК 334.716:66
МАРКЕТИНГОВІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ
ПІДПРИЄМСТВ ХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата економічних наук
Донецьк – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат хімічних наук, професор Шубін Олександр Олександрович, Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк), ректор.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Онищенко Володимир Пилипович,
Академія зовнішньої торгівлі (м.Київ), завідувач
кафедри маркетингу;
кандидат економічних наук, доцент
Балабаниць Анжеліка Володимирівна,
Донецький державний університет економіки і
торгівлі ім. М.Туган-Барановського Міністерства
освіти і науки України, доцент кафедри
маркетингового менеджменту.
Провідна установа – Донецький державний університет управління
Міністерства освіти і науки України (м.Донецьк),
кафедра маркетингу.
Захист відбудеться 8 червня 2004 р. о ........ на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, б. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий “7 ” травня 2004 р.
Учений секретар
cпеціалізованої вченої ради О.В. Виноградова
 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах переходу України до ринкової економіки виникла необхідність і з'явилась можливість функціонування та розвитку нових форм і методів господарювання. Створення конкурентного середовища потребує використання не тільки споживчого, але й промислового маркетингу. Проте маркетинг більш застосовується на підприємствах, які виробляють споживчі товари, що пов?язано з тим, що підприємства промислових товарів традиційно мали відносно стабільних постачальників і споживачів. Але з розвитком конкуренції ці відносини стали втрачати свої переваги. Промислові підприємства вимушені активізувати використання маркетингу як інструменту удосконалення та розвитку виробництва.
Зарубіжний досвід показує, що розробці маркетингових стратегій розвитку промислових підприємств приділяється значна увага, що дозволяє їм краще орієнтуватися у ринковому середовищі. Ефективному використанню маркетингових стратегій розвитку промислових підприємств сприяють дослідження таких зарубіжних вчених, як Букерель Ф., Джонсон М., Злобін С., Кляйтенкамп М., Лавров С., Рідер Р., Робінсон П., Сєдов В., Херрманн А., Хедберг Т., Юлдашева О., Ухтомський В. І. та інші.
Методологічні питання промислового маркетингу деякою мірою висвітлені в роботах українських дослідників Аптекаря С., Дам?янова А., Дубницького В., Крикавського Є., Махмудова А., Онищенка В., Пампури О., Савельєва Є., Святненко В., Старостіна А., Чухрая Н., Шубіна О. та інших.
В Україні спостерігається орієнтація на зарубіжні методики використання промислового маркетингу, які недостатньо придатні для перехідної економіки і не враховують особливостей формування ринкових відносин у національній економіці та її галузях. Велике різноманіття умов функціонування коксохімічних заводів в Україні потребує диференційованого підходу до використання промислового маркетингу для визначення стратегій їх розвитку. Вирішення цих питань потребує розробки конкретних методичних підходів і моделей визначення маркетингових стратегій розвитку підприємств хімічної промисловості. Недостатня дослідженість цієї наукової проблеми в цілому та її актуальність для коксохімічної галузі України зумовили вибір теми дисертаційного дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МАРКЕТИНГОВІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ ХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок