Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОцінЮвання та РЕГУЛЮВАННЯ іНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКИХ СТРУКТУР

ОцінЮвання та РЕГУЛЮВАННЯ іНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКИХ СТРУКТУР

Назва:
ОцінЮвання та РЕГУЛЮВАННЯ іНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКИХ СТРУКТУР
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,64 KB
Завантажень:
377
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Міністерство освіти і науки України
Національний університет “Львівська політехніка“
Кулініч Тетяна Володимирівна
УДК 338.24:658.152:336
ОцінЮвання та РЕГУЛЮВАННЯ
іНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ
ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКИХ СТРУКТУР
Спеціальність: 08.02.03 -
Організація управління, планування і регулювання економікою
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Національного університету “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – | доктор економічних наук, професор
Петрович Йосиф Михайлович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
завідувач кафедри менеджменту організацій
Офіційні опоненти – | доктор економічних наук, професор
ЛАПКО ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА,
Науково-дослідний інститут нафтогазової промисловості НАК “Нафтогаз України” (м. Київ),
начальник управління економічних досліджень у нафтогазовій галузі
кандидат економічних наук
ІЩУК СВІТЛАНА ОЛЕКСІЇВНА
Інститут регіональних досліджень НАН України (м. Львів),
докторант
Провідна установа – | Інститут економіки промисловості НАН України,
відділ проблем економіки підприємств (м. Донецьк)
Захист відбудеться “_7_” _липня_2004 року об “ 1100 ” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.03 в Національному університеті “Львівська політехніка”
за адресою 79013, м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12, IV корпус, ауд. 301б.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий “__5__” _червня__2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради К .052.03,
к.е.н., доцент |
І.Н.Пащенко


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Здатність суб‘єкта господарювання в повному обсязі залучити необхідні для розвитку інвестиції є визначальною складовою його успіху в умовах динамічного середовища. Для вітчизняних господарюючих суб‘єктів вирішення проблеми інвестиційної привабливості ускладнюється наслідками невдалих реструктуризаційних процесів у період переходу до ринку та недостатньо сприятливим сучасним інвестиційним кліматом в країні, диспропорціями в підготовленості до ефективного використання капіталовкладень її регіонів та галузей.
Основним засобом пожвавлення інвестиційної діяльності в країні й активізації конкурентної боротьби за капітальні ресурси є забезпечення необхідного рівня інвестиційної привабливості суб‘єктів господарювання, а умовою оптимального використання отриманих інвестицій є тісна інтеграція таких суб‘єктів з метою створення єдиних цілісних організмів у вигляді виробничо-господарських структур.
Вагомий науковий внесок у висвітлення теоретичних та прикладних аспектів формування інвестиційної привабливості суб‘єктів господ\арювання, розроблення методології ефективної реалізації на них інвестиційних проектів (програм), формування інвестиційного портфеля з привабливих цінних паперів підприємств зробили такі вітчизняні та зарубіжні науковці як О. Амоша, Г. Александер, В. Беренс, Г. Бірман, І. Бланк, Є. Бойко, Є. Брігхем, Дж.К. Ван Хорн, М. Герасимчук, В. Геєць, С. Галуза, В. Єлейко, В. Козик, О. Кузьмін, О. Лапко, Г. Марковиць, О. Махмудов, В. Мікловда, Д. Норкотт, О. Орлов, Д. Пен, Й. Петрович, Я. Плоткін, Я. Побурко, І. Продіус, Б. Райзберг, Є. Савельєв, П. Хавранек, Е. Хелферт, Д. Черваньов, У. Шарп, В. Шеремет, І. Школа, А. Яковлєв та інші. Незважаючи на значні досягнення в теорії й практиці управління інвестиційною привабливістю суб‘єктів господарювання, є низка проблем, які залишаються предметом дискусій і обговорень вчених-економістів. Зокрема, мова йде про застосування комплексного підходу до оцінювання інвестиційної привабливості виробничо-господарських структур та забезпечення необхідного її рівня.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ОцінЮвання та РЕГУЛЮВАННЯ іНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКИХ СТРУКТУР

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок