Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ФІЗКУЛЬТУРНОГО ПРОФІЛЮ У СИСТЕМІ КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СФЕРИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ

МАРКЕТИНГОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ФІЗКУЛЬТУРНОГО ПРОФІЛЮ У СИСТЕМІ КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СФЕРИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ

Назва:
МАРКЕТИНГОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ФІЗКУЛЬТУРНОГО ПРОФІЛЮ У СИСТЕМІ КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СФЕРИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,15 KB
Завантажень:
333
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
ПРИЙМАК МАРІЯ МИХАЙЛІВНА
УДК 796.075
МАРКЕТИНГОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ФІЗКУЛЬТУРНОГО ПРОФІЛЮ У СИСТЕМІ КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СФЕРИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ
24.00.02 – Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
Київ - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті фізичного виховання і спорту України, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
МІчуда Юрій Петрович, Національний університет фізичного виховання і спорту України, завідувач кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін.
Офіційні опоненти: доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор
РОВНИЙ Анатолій Степанович, Харківська державна академія фізичної культури, проректор з навчальної роботи;
кандидат педагогічних наук, доцент
ДУТЧАК Мирослав Васильович, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту, заступник Голови Комітету.
Провідна установа: Львівський державний інститут фізичної культури, кафедра теорії і методики фізичного виховання, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту, м. Львів.
Захист відбудеться 25 квітня 2003 року о 14 год. 30 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.829.01 Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, Київ-150, вул. Фізкультури, 1).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, Київ-150, вул. Фізкультури, 1).
Автореферат розісланий “24” березня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Т.Ю. Круцевич


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сьогодні сфера фізичної культури і спорту України знаходиться на переломному етапі свого розвитку. Її перспективи залежать від багатьох чинників, найважливішим серед яких є рівень кадрового забезпечення діяльності фізкультурно-спортивних організацій усіх видів. Цільовою комплексною програмою "Фізичне виховання – здоров'я нації" на 1999-2005 роки поставлене завдання підготувати нове покоління фахівців, підвищити рівень їхнього професіоналізму на всіх рівнях діяльності у сфері фізичної культури і спорту. Вирішення цього важливого завдання покладене на систему фізкультурної освіти країни, ключове місце в якій посідають вищі навчальні заклади, підпорядковані Державному комітету України з питань фізичної культури і спорту (ВНЗ фізкультурного профілю). Сьогодні для них вкрай важливо визначити принципові підходи до організації підготовки фахівців, які враховували б нові соціально-економічні умови, вимоги галузевого ринку праці (M.Schubert, 1987; Ю.М.Шкребтій, 1996, 1998, 2002; В.А.Какузін, 1997; В.В.Кузін, М.Є.Кутєпов, 1999; В.М.Блінов, 2000 та ін.). У зв'язку з цим на порядок денний виступають питання оволодіння ВНЗ фізкультурного профілю ринковими технологіями, однією з яких є маркетинг.
Використання маркетингу ВНЗ фізкультурного профілю дає змогу позитивно впливати на модернізацію освітніх програм, активізувати застосування прогресивних форм навчання, сприяти підвищенню іміджу навчального закладу. У зв'язку з цим актуальною є розробка наукового підґрунтя використання маркетингу ВНЗ фізкультурного профілю в Україні на підставі узагальнення досвіду маркетингової діяльності вищих навчальних закладів інших країн світу.
Зв’язок роботи з НДР. Робота виконана як складова частина досліджень з теми 2.3.1. “Теоретико-методологічні та прикладні аспекти застосування ринкових технологій фізкультурно-спортивними організаціями України” (номер державної реєстрації 0101U006319) Зведеного плану науково-дослідної роботи у сфері фізичної культури і спорту на 2001-2005 роки.
Мета дослідження _ виявити об'єктивні передумови становлення і розвитку маркетингової діяльності ВНЗ фізкультурного профілю, визначити її місце і роль в удосконаленні кадрового забезпечення сфери фізичної культури і спорту в Україні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МАРКЕТИНГОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ФІЗКУЛЬТУРНОГО ПРОФІЛЮ У СИСТЕМІ КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СФЕРИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок