Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ФУНКЦІОНАЛЬНО – ОРІЄНТОВАНОГО ПРОЦЕСОРА З ГНУЧКОЮ АРХІТЕКТУРОЮ

МОДЕЛІ ФУНКЦІОНАЛЬНО – ОРІЄНТОВАНОГО ПРОЦЕСОРА З ГНУЧКОЮ АРХІТЕКТУРОЮ

Назва:
МОДЕЛІ ФУНКЦІОНАЛЬНО – ОРІЄНТОВАНОГО ПРОЦЕСОРА З ГНУЧКОЮ АРХІТЕКТУРОЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,43 KB
Завантажень:
281
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Цуканов Віталій Юрійович
УДК 681.325
МОДЕЛІ ФУНКЦІОНАЛЬНО – ОРІЄНТОВАНОГО
ПРОЦЕСОРА З ГНУЧКОЮ АРХІТЕКТУРОЮ
05.13.13 – Обчислювальні машини, системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2002Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті радіоелектроніки.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, професор кафедри “Автоматизованного проектування обчислювальної техніки” Лобода Віталій Гаврилович, Харківський національний університет радіоелектроніки.
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор
Горбенко Іван Дмитрович,
Харківський національний університет радіоелектроніки,
зав. кафедрою “Безпеки інформаційних технологій”
Кандидат технічних наук, професор
Соколов Сергій Олексійович
Харківський військовий університет,
зав. кафедрою “Обчислювальних систем та мереж”
Провідна організація – Інститут проблем моделювання в енергетиці НАН України (м. Київ).
Захист відбудеться " 12 " червня 2002 р. о 13:30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.01 у Харківському національному університеті радіоелектроніки (61166, м. Харків, пр. Леніна, 14).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки (61166, м. Харків, пр. Леніна, 14).
Автореферат розісланий " 30 " квітня 2002 р
Вчений секретар
спеціалізованої ради В. І. Саєнко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі розвитку обчислювальної техніки особлива увага приділяється проектуванню окремих найбільш важливих компонентів електронно-обчислювальних машин на великих та надвеликих інтегральних схемах (ВІС і НВІС), а також функціонально-оріентованих процесорів (ФОП) для вирішення задач з підвищеною швидкодією. Більшість ведучих фірм в останні роки прийняло концепцію RISC – процесорів для виробництва комерційних комп'ютерів з RISC – ядром. Однак, усі численні алгоритми, отримані в результаті людської діяльності неможливо реалізувати найкращим чином на процесорі з обмеженим набором однотактних команд. Спеціалізовані функції процесорів CISC і RISC архітектури виконуються повільно і неефективно. Сучасні спеціалізовані процесори (СП) і ФОП мають обмежену систему команд, не мають можливості перебудовуватися, мають строго встановлену (незмінну) архітектуру. Тому робляться спроби створити щось середнє між CISC і RISC для підвищення швидкодії - MISC-архітектура. Концепція побудови MISC – структури далека від досконалості. У вітчизняній і закордонній літературі, інформація про створення таких процесорів подається у виді рекламних повідомлень.
Новітні розробки фірм, що спеціалізуються на виробництві мікропроцесорів RISC— і CISC— архітектур показали, що жоден зі створених мікропроцесорів тієї чи іншої архітектури не є ідеальним, у кожного напрямку є свої переваги і недоліки.
У зв'язку з прискореним розвитком спеціалізованих комп'ютерних систем і виникла ідея продовжити дослідження, розпочаті у 90 – х роках по структурах, що представляють найкращі розробки RISC і CISC – архітектур.
На підставі вище викладеного можна зробити висновок про актуальність та перспективність напрямку розвитку MISC - процесорів, тому що такі архітектури можуть бути використані як у системах загального призначення, так і в ФОП.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-технічних робіт ХНУРЭ в рамках держбюджетної теми 522 “Розробка учбово-методичного забезпечення та програмно-апаратних засобів для нових учбових дисциплін з комп'ютерних наук та комп'ютерної інженерії” (номер держреєстрації 0197U012176). В рамках теми 102 “Розробка основ нових інформаційних технологій в автоматизованому проектуванні, діагностиці засобів радіоелектронної апаратури та обчислювальної техніки” виконана розробка програмно-алгоритмічного забезпечення функціонально-оріентованих процесорів (номер держреєстрації 0100U003417).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МОДЕЛІ ФУНКЦІОНАЛЬНО – ОРІЄНТОВАНОГО ПРОЦЕСОРА З ГНУЧКОЮ АРХІТЕКТУРОЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок