Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ТЕОРІЇ МОДЕЛЮВАННЯ СТРІЧКОПРОВІДНИХ СИСТЕМ ТА УПРАВЛІННЯ НИМИ

РОЗВИТОК ТЕОРІЇ МОДЕЛЮВАННЯ СТРІЧКОПРОВІДНИХ СИСТЕМ ТА УПРАВЛІННЯ НИМИ

Назва:
РОЗВИТОК ТЕОРІЇ МОДЕЛЮВАННЯ СТРІЧКОПРОВІДНИХ СИСТЕМ ТА УПРАВЛІННЯ НИМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,23 KB
Завантажень:
430
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Національна академія наук України
Інститут проблем моделювання в енергетиці
ДУРНЯК Богдан Васильович
УДК 621.396+681.511
РОЗВИТОК ТЕОРІЇ МОДЕЛЮВАННЯ СТРІЧКОПРОВІДНИХ СИСТЕМ
ТА УПРАВЛІННЯ НИМИ
01.05.02 - Математичне моделювання та обчислювальні методи
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ - 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті проблем моделювання в енергетиці
Національної академії наук України.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, ст.н.с.
Яцимірський Михайло Миколайович, Державний університет "Львівська політехніка", кафедра "Електронно-обчислювальні машини";
доктор технічних наук, ст. н. с.
Мохор Володимир Володимирович Інститут проблем моделювання в енергетиці НАН України, завідувач відділу;
доктор технічних наук, ст. н. с.
Савенков Олександр Іванович Київський державний університет технологій та дизайну, завідувач кафедри інформатики.
Провідна установа: Державний науково-дослідний інститут інформаційної інфраструктури НАН України (м. Львів).
Захист відбудеться “28“ вересня 2000 р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.185.01 при Інституті проблем моделювання в енергетиці НАН України (03164, м. Київ, вул. Генерала Наумова, 15).
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інституту проблем моделювання в енергетиці НАН України (03164, м. Київ, вул. Генерала Наумова, 15).
Автореферат розісланий 23 серпня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, д.т.н. Романцов В. П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Розвиток сучасних ринкових відносин в Україні вимагає розробки нових технологій і устаткування для випуску високоякісної продукції, в зв’язку з чим значно збільшився обсяг випуску пакувальної і етикеткової продукції для потреб різних галузей промисловості та населення країни. Більша частина цієї продукції, попит на яку постійно зростає, виготовляється на рулонних ротаційних машинах (РРМ), стрічкопровідні системи яких управляються складними системами автоматичного керування. Створення надійних і ефективних систем регулювання стрічкопровідними системами РРМ можливе лише в разі науково обгрунтованих методів побудови і аналізу адекватних моделей стрічкопровідних пристроїв, складових їх елементів, що дасть можливість відобразити і описати складні взаємозв’язки між механічними, електричними і технологічними параметра-ми і отримати залежності між досліджуваними змінними реальних систем.
Зазначимо, що більшість стрічкових матеріалів, що обробляються на РРМ, мають невелику міцність, малу еластичність і незначну пружну деформацію. Все це накладає свої особливості при розробці та створенні сучасних систем управління стрічкопровідних систем в РРМ, від ефективності роботи яких залежить продуктивність машини і якість продукції.
Стрічкопровідна система служить для проводки стрічки через техно-логічні вузли машини від стрічкоживильного пристрою до приймального механізму. Вона повинна забезпечити рівномірне переміщення стрічки на всіх ділянках у всьому діапазоні робочих швидкостей, не допускаючи утворення складок і обриву стрічки. Рівномірна і стабільна подача стрічки в машину і переміщення її через технологічні секції являє собою складний процес, оскільки за достатньо короткий відрізок часу на стрічку діють як механічні, так і технологічні змінні навантаження, що змінює її параметри як об’єкту керування і позначається на поведінці останньої.
Математичний опис стрічкопровідних систем є одним із найважливіших етапів аналізу та проектування РРМ і систем їх управління. Вибір та розробка математичного опису має принципове значення, тому що побудована модель визначає можливості аналізу та синтезу системи, можливості використання сучасних машинних методів розрахунку і аналізу.
Вітчизняне машинобудування не має достатнього досвіду в побудові і реалізації таких систем, тому проблема створення і вдосконалення сучасних РРМ з метою зростання продуктивності при забезпеченні необхідної якості готової продукції обумовлює необхідність в розвитку теорії моделювання стрічкопровідних систем як основи для науково обґрунтованого методу проектування і реалізації сучасного високотехнологічного обладнання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: РОЗВИТОК ТЕОРІЇ МОДЕЛЮВАННЯ СТРІЧКОПРОВІДНИХ СИСТЕМ ТА УПРАВЛІННЯ НИМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок