Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ КОМПЛЕКСУ СЕРЕДНЬООБЕРТОВИЙ ДИЗЕЛЬ – ГВИНТ РЕГУЛЬОВАНОГО КРОКУ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ КОМПЛЕКСУ СЕРЕДНЬООБЕРТОВИЙ ДИЗЕЛЬ – ГВИНТ РЕГУЛЬОВАНОГО КРОКУ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ КОМПЛЕКСУ СЕРЕДНЬООБЕРТОВИЙ ДИЗЕЛЬ – ГВИНТ РЕГУЛЬОВАНОГО КРОКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,66 KB
Завантажень:
155
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ
ШТАБОВ В'ЯЧЕСЛАВ ОЛЕГОВИЧ
УДК 621.43
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ КОМПЛЕКСУ СЕРЕДНЬООБЕРТОВИЙ ДИЗЕЛЬ – ГВИНТ
РЕГУЛЬОВАНОГО КРОКУ
Спеціальність 05.08.05 – суднові енергетичні установки
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2004
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Одеському національному морському університеті (ОНМУ) Міністерства освіти і науки України на кафедрі "Суднові енергетичні установки і технічна експлуатація"
Науковий керівник — доктор технічних наук, професор Івановський Валерій Георгійович, Одеський національний морський університет, завідуючий кафедрою “Суднові енергетичні установки та технічна експлуатація флоту”.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Тімошевський Борис Георгійович, завідуючий кафедрою “Двигуни внутрішнього згоряння”, Український державний морський технічний університет ім. С.О. Макарова
- кандидат технічних наук, професор Єрмошкін Микола Георгійович, голова державної кваліфікаційної комісії (Одеська регіональна філія Державної інспекції з питань підготовки та дипломування моряків ).
Провідна установа Севастопольський національний технічний університет.
Захист відбудеться 19 лютого 2004 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .106.01 Одеської національної морської академії за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеської національної морської академії за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8.
Відзив у двох екземплярах з підписом, завіреним печаткою установи, просимо направляти до спеціалізованої ради за вказаною адресою.
Автореферат розісланий 19 січня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої ради
д.т.н., професорВ.А. Голіков
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зростання циліндрової та агрегатної потужностей, зниження питомої витрати палива, збільшення терміну служби двигунів внутрішнього згоряння — головні напрямки розвитку сучасного суднового дизелебудування.
Параметри робочого процесу і подачі палива суднових середньообертових дизелів під час проектування і здачі покупцю номіновано на номінальні режими. Окремі типи суден, особливо пасажирські, значну частину експлуатаційного часу працюють на швидкостях нижче проектних, відповідно і головні двигуни експлуатуються на режимах часткових навантажень і зниженої частоти обертання колінчатого вала. На цих режимах, які можна віднести до основних режимів експлуатації для деяких типів суден, параметри роботи дизелів змінюються в гірший бік порівняно з номінальним режимом, що пояснюється неповним згорянням палива і зниженням показників робочого процесу.
Дана робота спрямована на удосконалення робочого процесу і подачі палива головних середньообертових двигунів, які знаходяться в експлуатації на часткових навантаженнях з метою підвищення їхньої економічності та надійності, а також на вибір оптимальних режимів спільної роботи головних середньообертових двигунів і гвинтів регульованого кроку (ГРК).
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження виконано автором-аспірантом на кафедрі "Суднові енергетичні установки і технічна експлуатація" судномеханічного факультету ОНМУ. Напрямок досліджень, отримані наукові і практичні результати відповідають програмам та планам науково-технічних робіт, направлених на розвиток народного господарства України – цільовій комплексній програмі розвитку транспортного комплексу України “Транспорт”, пріоритетному напрямку науково-дослідних програм Міністерства освіти України “Енергоресурси та енергозбереження”, номер держреєстрації U001571.
Мета і задачі дослідження. Розробка способів зниження відсічної хвилі. Для досягнення поставленої мети передбачено вирішення наступних задач:
§ дослідження процесів руху палива, що відбуваються у паливній системі низького тиску ПНВТ з метою стабілізації процесу наповнення і розробка рекомендацій щодо вибору місця установки поршневих пружинних демпферів з раціональними розмірами і параметрами їх елементів у паливній системі низького тиску;
§ розробка методики розрахунку процесу зниження гідродинамічного навантаження у паливній системі низького тиску за допомогою поршневого демпфера;
§ дослідження й аналіз режимів спільної роботи ГД і ГРК та вироблення практичних рекомендацій щодо вибору цих режимів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ КОМПЛЕКСУ СЕРЕДНЬООБЕРТОВИЙ ДИЗЕЛЬ – ГВИНТ РЕГУЛЬОВАНОГО КРОКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок