Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ дорожнЬого районУВАННЯ ЗА уМОВАМИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ автОмобІльнИх дорІг (на приКЛАДІ непалУ)

УДОСКОНАЛЕННЯ дорожнЬого районУВАННЯ ЗА уМОВАМИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ автОмобІльнИх дорІг (на приКЛАДІ непалУ)

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ дорожнЬого районУВАННЯ ЗА уМОВАМИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ автОмобІльнИх дорІг (на приКЛАДІ непалУ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,84 KB
Завантажень:
408
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ХаркІвський нацІональный
автомобІльно-дорожнІй унІверситет
ДУРГА БАХАДУР ШРЕСТХА
УДК 625.7/8: 625.7.04
УДОСКОНАЛЕННЯ дорожнЬого районУВАННЯ
ЗА уМОВАМИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ автОмобІльнИх дорІг
(на приКЛАДІ непалУ)
05.22.11 - Автомобільні шляхи та аеродроми
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі будівництва та експлуатації автомобільних доріг Харківського національного автомобільно-дорожнього університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент Прусенко Євген Дмитрович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, професор кафедри будівництва та експлуатації автомобільних доріг.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, доцент Мозговий Володимир Васильович, Національний транспортний університет Міністерства освіти і науки України, м. Київ, завідувач кафедри дорожньо-будівельних матеріалів і хімії;
кандидат технічних наук, доцент Герасименко Віталій Григорович, Автомобільно-дорожній інститут Донецького національного технічного університету Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри будівництва та експлуатації автомобільних доріг
Провідна установа: | Харківська державна академія міського господарства Міністерства освіти і науки України.
Захист дисертації відбудеться “ 19 ” вересня 2002 р. об 1130 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.059.01 Харківського національного автомобільно-дорожнього університету за адресою: 61002, Україна, м. Харків, вул. Петровського, 25.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного автомобільно - дорожнього університету за адресою: 61002, Україна, м. Харків, вул. Петровського, 25.
Автореферат розісланий “ 14 ” серпня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, профессор Алексєєв О.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Останніми роками експлуатація автомобільних доріг займає провідне місце в комплексі дорожніх робіт. Ця загальна тенденція характерна для більшості країн світу. Тому підвищення ефективності експлуатації автомобільних доріг є надзвичайно актуальною задачею.
Ефективність експлуатації автомобільних доріг оцінюють за їх транспортно-експлуатаційним станом, на який суттєво впливають природні територіальні комплекси. Для підвищення ефективності функціонування дорожньо-транспортної системи необхідно застосовувати диференційний підхід до обґрунтування та організації виконання експлуатаційних заходів на автомобільних дорогах у різних територіальних районах. Оцінка ступеня впливу природних територіальних комплексів на автомобільну дорогу становить основу дорожнього районування.
Дорожнє районування розвивалось, ґрунтуючись на теорії і практиці фізико-географічного районування. Першим етапом у розвитку дорожнього районування стало дорожньо-кліматичне районування територій. Принципово новий підхід до проблеми районування запропонував в ХАДІ професор Сіденко В.М. Основу цього підходу становить об’єднання однорідних територій за ознаками, що суттєво впливають на проектування, будівництво або експлуатацію доріг.
В більшість наукових досліджень з розвитку методів дорожнього районування за основний критерій прийнята розрахункова вологість ґрунтів земляного полотна. Районування територій за умовами експлуатації автомобільних доріг не отримало подальшого розвитку.
Таким чином, удосконалення дорожнього районування за умовами експлуатації автомобільних доріг є актуальною науковою задачею, яка має велике практичне значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась відповідно до плану держбюджетної НДР ХНАДУ “Удосконалення будівництва та експлуатації автомобільних доріг” та планом НДР фірми Акела Нірман Сева ЛТД (Непал) “Оптимізація розподілу ресурсів на експлуатацію доріг у різних областях Непалу”.
Метою роботи є удосконалення методу дорожнього районування територій за умовами експлуатації доріг на основі встановлення закономірностей впливу територіальних природних комплексів на транспортно-експлуатаційний стан автомобільних доріг.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ дорожнЬого районУВАННЯ ЗА уМОВАМИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ автОмобІльнИх дорІг (на приКЛАДІ непалУ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок