Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ВИЗНАЧЕНЬ ПОКАЗНИКІВ МЕХАНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ НЕОДНОРІДНИХ ҐРУНТОВИХ МАСИВІВ ЗА РЕЗУЛЬТАТАми СТАТИЧНОГО ЗОНДУВАННЯ

УДОСКОНАЛЕННЯ ВИЗНАЧЕНЬ ПОКАЗНИКІВ МЕХАНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ НЕОДНОРІДНИХ ҐРУНТОВИХ МАСИВІВ ЗА РЕЗУЛЬТАТАми СТАТИЧНОГО ЗОНДУВАННЯ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ВИЗНАЧЕНЬ ПОКАЗНИКІВ МЕХАНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ НЕОДНОРІДНИХ ҐРУНТОВИХ МАСИВІВ ЗА РЕЗУЛЬТАТАми СТАТИЧНОГО ЗОНДУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,83 KB
Завантажень:
442
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій
ЖДАНОВА Ірина Віталіївна
УДК 624.131.35+624.131.439
УДОСКОНАЛЕННЯ ВИЗНАЧЕНЬ ПОКАЗНИКІВ МЕХАНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ НЕОДНОРІДНИХ ҐРУНТОВИХ МАСИВІВ ЗА
РЕЗУЛЬТАТАми СТАТИЧНОГО ЗОНДУВАННЯ
05.23.02 – “Основи і фундаменти”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ –2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донбаському державному технічному університеті Міносвіти України в м. Алчевськ
Науковий керівник - кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Черний Всеволод Гелійович,
Інститут проблем національної безпеки при Раді безпеки України,
старший науковий співробітник
Офіційні опоненти: – | доктор технічних наук, старший науковий співробітник Ремез Наталія Сергіївна
провідний науковий співробітник Інституту гідромеханіки
Національної академії наук України
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Романов Станіслав Васильович
завідувач відділу Науково-дослідного інституту будівельного виробництва
Провідна установа – | Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка Міносвіти України
Захист відбудеться ”20” вересня 2006 р. о 14-00 на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.833.01 Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій за адресою: 03680, Київ – 37, вул. Івана Клименка, 5/2.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій за адресою: 03680, Київ – 37, вул. Івана Клименка, 5/2.
Автореферат розіслано ”18 ” серпня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради | Слюсаренко Ю.С.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Пальові фундаменти набули поширення 40-50 років тому, коли під забудову стали відводити землі, непридатні для сільськогосподарських робіт. Але методи їх розрахунків недосконалі, особливо у складних ґрунтових умовах. Використання в них ідеалізованих властивостей грунту і простих закономірностей ґрунтових процесів обумовило потребу у методах вишукувань з умовами навантаження ґрунту, подібними до умов навантаження палями. Це визначило значне застосування при вишукуваннях методу статичного зондування, що став головним при визначенні показників деформаційних і міцнісних властивостей ґрунтів для розрахунків паль, і через зазначену подібність умов навантаження ґрунту, і через економічність та простоту виконання.
Але при зондуванні показники властивостей ґрунту безпосередньо не визначають. Їх розраховують по емпіричних табличних даних, отриманих шляхом порівняння опору при зондуванні однорідних ґрунтових масивів з зазначеними показниками властивостей, визначеними іншими (звичайно штамповими) методами. Таке емпіричне визначення робить неправомірним застосування цих даних в умовах, відмінних від умов отримання. В неоднорідних масивах складних грунтових умов їх використання не коректне і може призвести до проектних помилок. Тому в Україні, де переважають складні ґрунтові умови, удосконалення методів розрахунків паль за результатами статичного зондування в неоднорідних ґрунтових масивах є вельми актуальною задачею.
Дослідження, представлені в даній роботі, виконані у рамках держбюджетної теми Міністерства освіти і науки, зареєстрованої в Українському інституті науково-технічної та економічної інформації, номер державної реєстрації №0105U000935 “Дослідження параметрів зон і стадій зсуву деформацій товщі порід при відпрацюванні світи пластів”.
Метою дослідження є визначення впливу неоднорідності ґрунтів на результати статичного зондування і розробка методів розрахунків показників властивостей ґрунтів за результатами статичного зондування з урахуванням цього впливу.
Досягнення цієї мети конкретизовано у задачах дисертації:
1.Встановити функціональну залежність вимірюваного при зондуванні опору ґрунту від показників його властивостей.
2. Визначити поширені у складних ґрунтових умовах України типи неоднорідностей ґрунтів, що впливають на результати зондування і роблять їх відмінними від результатів в однорідних грунтах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ВИЗНАЧЕНЬ ПОКАЗНИКІВ МЕХАНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ НЕОДНОРІДНИХ ҐРУНТОВИХ МАСИВІВ ЗА РЕЗУЛЬТАТАми СТАТИЧНОГО ЗОНДУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок