Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> дослідження і розробка гідродинамічних очисників моторних масел

дослідження і розробка гідродинамічних очисників моторних масел

Назва:
дослідження і розробка гідродинамічних очисників моторних масел
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,04 KB
Завантажень:
413
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Сумський державний університет
Аль-хавалдех Абдалла Сулейман
УДК 621.65
дослідження і розробка
гідродинамічних очисників
моторних масел
05.05.17 – Гідравлічні машини і гідропневмоагрегати
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Суми – 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донбаському гірнично-металургійному інституті
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: Заслужений працівник народної освіти
України, доктор технічних наук,
професор Фінкельштейн Зельман Лазарович ,
Донбаський гірничо-металургійний інститут
Офіційні опоненти: доктор технічних наук,
професор Петренко Володимир Анатолійович,
Кіровоградський державний технічний
університет
кандидат технічних наук, доцент
доцент Євтушенко Анатолій Олександрович,
Сумський державний університет
Провідна організація: Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”
Захист дисертації відбудеться “4” грудня 2001 р. о 10 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 55.051.03 у Сумському державному університеті за адресою: 40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Сумського державного університету.
Автореферат розісланий “31” жовтня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Савченко Є.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ.
Актуальність теми. Вирішення найважливіших завдань, що стоять перед промисловістю, тісно пов'язане з підвищенням надійності обладнання, що використовує в якості робочих середовищ і мастил різноманітні рідини. Як приклад, це стосується двигунів внутрішнього згорання (ДВЗ), де єдиними носіями абразивних часток є моторні мастила, паливо та охолоджуючі рідини.
Особливо багато абразивних часток в рідині спостерігається в умовах роботи при високій забрудненості ї високій температурі повітря, що оточує машину. Це характерно для сільськогосподарських, будівельних, шляхових, гірничих та інших машин, які експлуатуються в жарких кліматичних умовах. До країн з таким кліматом відносяться Україна та Йорданія.
Методи і засоби очистки рідин розробляються самостійно у всіх галузях промисловості, хоча завдання, які стоять перед очисниками, спільні. Необхідним є впорядкування методів та засобів очистки не по галузям, а по технічним ознакам, які враховують особливості роботи окремих машин. Загальними вимогами до очисників є гряземісткість, сприйняття максимальної крупності та концентрації забруднення на вході, вимоги до тонкості очистки фільтрату. У всіх випадках прийняття рішення щодо тієї чи іншої схеми очистки, вибору принципу відокремлення забруднених часток з рідини носить компромісний характер.
Аналіз показав, що в даний період промисловому комплексу, поряд з уже існуючими, потрібен новий клас очисників. По характеристикам, які від нього вимагаються (необмежена гряземісткість при одночасно високому степені очистки), найбільш придатною базою є гідродинамічні фільтри. Використання їх в різних галузях промисловості підтвердило високу ефективність і, одночасно, виявило обмеження в області їх використання. Зокрема, потрібен пошук шляхів інтенсифікації робочого процесу для покращення масогабаритних показників. В цьому відношенні створення очисників, які розглядаються, для їх використання в ДВЗ, є актуальною задачею, вирішення якої є важливою складовою реалізації програми створення нового класу очисників.
Фільтри, робочий процес яких є об'єктом даного дослідження, можуть бути також більш перспективними для очищення рідин, які заливаються в машину, і для регенерації відпрацьованих нафтопродуктів. Комплексний підхід до захисту ДВЗ від абразивних забруднень як в самій машині, так і при заливці забезпечить підвищення працездатності гідрофікованих машин.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Дисертаційна робота є частиною наукової програми Донбаського гірничо-металургійного інституту (ДГМІ), зокрема кафедри гірничої енергомеханіки і обладнання та Галузевої лабораторії мастильних матеріалів і робочих рідин Мінтопенерго України при ДГМІ, що спрямована на розробку засобів та способів очищення робочих рідин.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: дослідження і розробка гідродинамічних очисників моторних масел

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок