Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ГОТОВНОСТІ в молодих офіцерів-прикордонників ДО самостійноГО ВИКОНАННЯ ПОСАДОВИХ ОБОВ'ЯЗКІВ

РОЗВИТОК ГОТОВНОСТІ в молодих офіцерів-прикордонників ДО самостійноГО ВИКОНАННЯ ПОСАДОВИХ ОБОВ'ЯЗКІВ

Назва:
РОЗВИТОК ГОТОВНОСТІ в молодих офіцерів-прикордонників ДО самостійноГО ВИКОНАННЯ ПОСАДОВИХ ОБОВ'ЯЗКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,58 KB
Завантажень:
444
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ
імені БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
Бунєєв Тарас Васильович
УДК 355.237
РОЗВИТОК ГОТОВНОСТІ в молодих
офіцерів-прикордонників
ДО самостійноГО ВИКОНАННЯ
ПОСАДОВИХ ОБОВ'ЯЗКІВ
Спеціальність 20. 02. 02
Військова педагогіка та психологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Здобувач Т. В. Бунєєв
Хмельницький – 2002
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національній академії Прикордонних військ України
імені Богдана Хмельницького, Державний комітет у справах охорони державного кордону України.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Гуревич Роман Семенович, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, педагогічно-індустріальний факультет, декан факультету, м. Вінниця.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор Дьомін Анатолій Іванович, Національна аграрна академія, кафедра педагогіки, професор кафедри, м. Київ.
кандидат педагогічних наук, доцент Кудінов Юрій Васильович, Національна академія Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького, кафедра соціально-економічних дисциплін, заступник начальника кафедри, м. Хмельницький.
Провідна установа: Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, кафедра педагогіки та психології вищої школи, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 28 ” листопада 2002 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.705.02 Національної академії Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького за адресою: 29003, м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького за адресою: 29003, м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46.
Автореферат розіслано “ 17” жовтня 2002р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради,
кандидат педагогічних наук,
доцент Галімов А. В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Прикордонні війська відіграють значну роль у захисті політичних, економічних і військових інтересів України. Надійність охорони кордонів нашої держави значною мірою залежить від узгодженості дій усіх ланок та органів Прикордонних військ, компетентності оперативно-службової діяльності прикордонних підрозділів.
Досвід і практика повсякденного життя військ свідчать, що на сучасному етапі розвитку української держави та її військових формувань значно зростають вимоги до самостійного виконання офіцерами-прикордонниками посадових обов'язків. Водночас спостерігається недостатня самостійність молодих офіцерів-прикордонників, що негативно позначається на виконанні посадових обов'язків. Основними чинниками, які перешкоджають розвитку самостійності молодих офіцерів, є:
- недостатня зорієнтованість навчально-виховного процесу у ввнз на розвиток самостійності курсантів;
- відсутність узгодженості дій викладачів, керівництва військових вищих навчальних закладів і частин, органів виховання щодо розвитку самостійності офіцерів;
- недостатня готовність командування та органів виховання до створення умов для прояву самостійності офіцерів у підрозділах;
- відсутність науково обґрунтованої методики стимулювання розвитку самостійності молодих офіцерів у різних видах службової та суспільно-виховної діяльності;
- домінування авторитарного стилю керівництва діями офіцерів підрозділів, що знижує рівень їхньої самостійності в розв'язанні педагогічних завдань і привчає до шаблону, стримує самостійне прийняте рішень.
Результати вивчення практичного досвіду і наукових літературних джерел з зазначеної проблеми свідчать про те, що питання розвитку самостійності в офіцерів за останні роки стало об'єктом дослідження військових педагогів і психологів. Вагомий внесок в розробку теорії і практики розвитку професійних якостей особистості офіцера, в тому числі і самостійності, зробили:
В.О. Балашов, О.В. Барабанщиков, В.І. Вдовюк, А.М. Воробйов, П.Н.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 



Реферат на тему: РОЗВИТОК ГОТОВНОСТІ в молодих офіцерів-прикордонників ДО самостійноГО ВИКОНАННЯ ПОСАДОВИХ ОБОВ'ЯЗКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок