Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕФОРМУВАННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН І ТАРИФІВ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ НАСЕЛЕННЮ

РЕФОРМУВАННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН І ТАРИФІВ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ НАСЕЛЕННЮ

Назва:
РЕФОРМУВАННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН І ТАРИФІВ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ НАСЕЛЕННЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,75 KB
Завантажень:
346
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Міністерство освіти і науки України
Дніпропетровський національний університет
МЕЛЬНИК ІРИНА ГРИГОРІВНА
УДК 658.115.31
РЕФОРМУВАННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН І ТАРИФІВ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ НАСЕЛЕННЮ
Спеціальність: 08.02.03 – організація управління, планування
і регулювання економікою
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському національному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Василевський Антон Кіндратович,
Дніпропетровський національний університет,
професор кафедри міжнародних відносин
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Крамаренко Галина Олександрівна,
Дніпропетровський університет економіки та права,
завідувач кафедри фінансів та банківської справи
кандидат економічних наук, доцент
Хамініч Світлана Юріївна,
Дніпропетровський національний університет,
завідувач кафедри економіки та маркетингу
Провідна установа: Київський національний економічний університет,
кафедра економіко-математичних методів.
Захист відбудеться “22” листопада 2005 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.051.03 при Дніпропетровському національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 49050, м.Дніпропетровськ, вул.Наукова,13, корпус 9, аудиторія 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського національного університету Міністерства освіти і науки України (49050, м.Дніпропетровськ, вул. Козакова, 8)
Автореферат розісланий “21” жовтня 2005 року.
Вчений секретар
cпеціалізованої вченої ради
д.е.н., професор О.Й.Шевцова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Гострота проблем, що нагромадилися в житлово-комунальному господарстві (ЖКГ), призвела до необхідності реформування цього сектору економіки. З 1989 року реформа проходить повільно і неефективно, тобто реально не відбувається покращення ситуації щодо виробництва та споживання житлово-комунальних послуг як в частині надання населенню якісних послуг, так і оплати житлово-комунальних послуг по оптимальним цінам і тарифам.
Поруч з ринком товарів народного споживання, ринок хліба, ринок нафтопродуктів, ринок енергоносіїв та ринок комунальних послуг є фундаментальним підґрунтям народногосподарського комплексу і розвитку суспільства. Негативні тенденції на цих ринках відчуває на собі кожна галузь народного господарства України і, як наслідок, кожний громадянин держави. Після вартості продуктів харчування житлово-комунальні послуги займають друге місце в структурі витрат більшості громадян України. У зв’язку з цим, реформування ЖКГ є однією з найбільш актуальних проблем, тому що вона стосується інтересів як населення, так і всього народного господарства України.
Необхідність реформування ЖКГ усвідомлена давно, вже протягом 14 років спостерігаються спроби вирішити проблеми в житлово-комунальному господарстві України, але реально покращення ситуації не відбувається. Поштовхом до зацікавленості вчених ЖКГ стали проблеми, які гальмують економіку України, - питання функціонування підприємств цієї галузі народного господарства, існуючий витратний механізм формування тарифів на комунальні послуги та необхідність поліпшення інвестиційного клімату з метою спрямування коштів на розвиток даної сфери.
Теоретичні та практичні аспекти рішення задач функціонування підприємств житлово-комунального господарства розглядались в роботах таких вітчизняних і російських вчених, як Качала Т.М., Крамаренко Г.О., Орлов А.О., Павлюк В.В., Сиротняк Р.М, Семчук Г.М, Руль М.В., Філюк Г.М, Ряховська Г.М., Румянцева О.І., Таги-Заде Ф.Г., Сахаєв В.Г. та інші.
Актуальність пошуку нових підходів до проведення реформування в ЖКГ України обумовлена перш за все відсутністю позитивних результатів при проведенні попередніх спроб покращити ситуацію в системі забезпечення населення житлово-комунальними послугами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РЕФОРМУВАННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН І ТАРИФІВ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ НАСЕЛЕННЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок