Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕРЖАВНЕ ГАРАНТУВАННЯ ІНОЗЕМНОГО ІНВЕСТУВАННЯ В МАШИНОБУДУВАННІ

ДЕРЖАВНЕ ГАРАНТУВАННЯ ІНОЗЕМНОГО ІНВЕСТУВАННЯ В МАШИНОБУДУВАННІ

Назва:
ДЕРЖАВНЕ ГАРАНТУВАННЯ ІНОЗЕМНОГО ІНВЕСТУВАННЯ В МАШИНОБУДУВАННІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,76 KB
Завантажень:
351
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ГРИНІВ ТЕТЯНА ТЕОДОЗІЇВНА
УДК 339. 727. 22: 621
ДЕРЖАВНЕ ГАРАНТУВАННЯ ІНОЗЕМНОГО ІНВЕСТУВАННЯ В МАШИНОБУДУВАННІ
Спеціальність 08.00.03 – Економіка та управління національним господарством (машинобудування та приладобудування)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ЛЬВІВ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку та аналізу Національного університету „Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Загородній Анатолій Григорович,
Національний університет „Львівська політехніка”,
завідувач кафедри обліку та аналізу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Денисенко Микола Павлович
Київський національний університет технологій
та дизайну, професор кафедри економіки, обліку і
аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Ванькович Данило Володимирович
Львівський національний університет ім. І. Франка,
доцент кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту
Захист відбудеться „14” листопада 2007р. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.03 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. Ст. Бандери, 12, IV корпус, ауд. 209-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету „Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий „11” жовтня 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.е.н. Завербний А.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток світового ринку, розширення масштабів міжнародної торгівлі, глобалізація виробництва, міжнародне економічне співробітництво, вільний рух капіталів між країнами сприяють розвитку іноземного інвестування, що є особливо важливим для України на сьогоднішній день, у зв‘язку з гострою нестачею фінансових ресурсів та сучасних технологій. Однією з найперспективніших галузей промисловості України є машинобудування. Оновлення основних фондів, впровадження енергозберігаючих технологій призводить до підвищення попиту на продукцію цієї галузі. Зростання обсягів продукції машинобудування відбувається значною мірою за рахунок залучення додаткових коштів (інвестицій). Залучення іноземних інвестицій неможливе без існування внутрішніх, тому що жоден інвестор не вкладатиме кошти в країну, у якій власний капітал перебуває в тіньовому обігу. Це підриває довіру іноземних інвесторів до української держави. Для іноземних вкладників важливе значення мають фактори інвестиційного клімату України, які визначають рівень інвестиційного ризику. Ризик іноземного інвестора складається з ризику внутрішнього інвестування та додаткового ризику, який пов‘язаний із можливістю конвертації доходів у валюту країни, де проживає інвестор. Обґрунтування інвестиційної привабливості машинобудівної галузі України здійснюється через дослідження рівня ризику іноземних інвестицій.
Враховуючи зацікавленість України в залученні іноземних інвестицій для стабілізації і подальшого розвитку машинобудування, неодноразово піднімалось питання про надання певних гарантій та страхового захисту для успішної реалізації інвестиційних проектів. На сьогоднішній день українські страхувальники не мають необхідного і достатнього досвіду в страхуванні політичних та інших ризиків, до яких відноситься страхування іноземних інвестицій. Тому, особливої уваги заслуговує розвиток державного регулювання гарантування і страхування іноземних інвестицій, яке повинно здійснюватись керівними органами в координації з іноземними інвесторами.
Слід зазначити, що іноземні інвестиції набувають важливого зовнішньо-політичного значення. Міжнародне співробітництво дає змогу створювати систему міжнародної економічної безпеки, уникати конфліктів у випадку розв‘язання спірних питань. Обсяг іноземних інвестицій є одним із показників рівня інтеграції країни у світове господарство.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ДЕРЖАВНЕ ГАРАНТУВАННЯ ІНОЗЕМНОГО ІНВЕСТУВАННЯ В МАШИНОБУДУВАННІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок