Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ КОМБІНОВАНОЇ ГРУНТООБРОБНОЇ МАШИНИ

ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ КОМБІНОВАНОЇ ГРУНТООБРОБНОЇ МАШИНИ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ КОМБІНОВАНОЇ ГРУНТООБРОБНОЇ МАШИНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,30 KB
Завантажень:
26
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ ПЕТРА ВАСИЛЕНКА
КІЯШКО Валентин Миколайович
УДК 631.319
ОБГРУНТУВАННЯ
ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ КОМБІНОВАНОЇ ГРУНТООБРОБНОЇ МАШИНИ
05.05.11 – Машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата технічних наук
Харків – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному аграрному університеті ім. В.В.Докучаєва Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
КІМ Віталій Володимирович
 
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, член-кореспондент УААН, професор Кушнарьов Артур Сергійович, Таврійська державна агротехнічна академія, завідувач кафедри теоретичної механіки і ТММ;
кандидат технічних наук, доцент Довжик Михайло Якович, Сумський національний аграрний університет, завідувач кафедри.
Провідна установа: Луганський національний аграрний університет, кафедра сільськогосподарських машин, Міністерство аграрної політики, м. Луганськ.
Захист відбудеться 03.11.2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.832.01 в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка за адресою: 61002, м. Харків, вул. Артема, 44.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці університету.
Автореферат розісланий 03.10.2005 року
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.Д. Черенков
Загальна характеристика роботи
Вступ. В умовах ринкових відносин головним показником успіху є запровадження енерго-, ресурсо- і вологозберігаючих технологій вирощування сільськогосподарських культур, які дають можливість отримати конкурентоспроможну продукцію. Але з ряду причин у державі домінують високозатратні технології вирощування сільськогосподарських культур, які гальмують поставки вирощеної продукції на внутрішні й зовнішні ринки.
Дана проблема може бути вирішена шляхом упровадження у виробництво ресурсозберігаючих технологій, які передбачають використання комбінованих ґрунтообробних машин.
Актуальність теми. Наукові дослідження і практика показують, що є різні за ефективністю форми залучення до виробництва сільськогосподарської техніки. Ринкові підходи з цього приводу не допускають використання малопродуктивної або енергозатратної техніки. Аналіз застосування засобів механізації при дотриманні умов агротехніки показує, що для вирощування зернових і просапних культур потрібні індивідуальні підходи. Виробництво зерна – ключове державне завдання, і в кожному господарстві площі озимих становлять не менше 55 % у структурі всіх зернових культур. На перше місце виходять технології вирощування сільськогосподарських культур, які базуються на мінімальному обробітку ґрунту без обертання скиби, проведення підвищення родючості ґрунту не тільки шляхом внесення органічних добрив, а й внесення в ґрунт нетоварної частини врожаю, добрив, біостимуляторів росту і розвитку рослин. Запровадження таких технологій дає можливість знизити витрати паливно-мастильних матеріалів у два-чотири рази, мінеральних добрив – у 10 разів (компенсується тільки азотна недостатність – 10 кг діючої речовини азоту на 1 т залишеної в полі соломи та інших післяжнивних залишків). Тому створення високопродуктивних ґрунтообробних комбінованих машин є актуальним завданням.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась відповідно до Державної програми “Виробництво технологічних комплексів машин і обладнання для агропромислового комплексу на 1998-2005 роки”, розробленої згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 1 грудня 1997 р. (ДР № 1341) “Про розвиток сільськогосподарського машинобудування та забезпечення агропромислового комплексу конкурентноспроможною технікою”, а також планами науково-дослідних робіт УААН на тему: “Встановити особливості формування родючості ґрунтів меліоративного фонду і розробити заходи щодо її стабілізації і отримання нормативної урожайності” ( ДР № 0196U012532).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ КОМБІНОВАНОЇ ГРУНТООБРОБНОЇ МАШИНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок