Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РАДІОЗАХИСТНІ ПОКРИТТЯ ІЗ БЕТЕЛУ-М

РАДІОЗАХИСТНІ ПОКРИТТЯ ІЗ БЕТЕЛУ-М

Назва:
РАДІОЗАХИСТНІ ПОКРИТТЯ ІЗ БЕТЕЛУ-М
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,10 KB
Завантажень:
458
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
лЕМЕШЕВ Михайло Степанович
УДК 691: 699. 887
РАДІОЗАХИСТНІ ПОКРИТТЯ ІЗ БЕТЕЛУ-М
05.23.05 — Будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ВІННИЦЯ — 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Вінницькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник — доктор технічних наук, професор
Сердюк Василь Романович,
Вінницький національний технічний університет,
завідувач кафедри менеджменту організацій, охорони праці та безпеки життєдіяльності
Офіційні опоненти — доктор технічних наук, професор
Шейніч Леонід Олександрович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри технології будівельних конструкцій і виробів;—
кандидат технічних наук, доцент
Мартиненко Володимир Олександрович,
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, м. Дніпропетровськ, доцент кафедри технології будівельних матеріалів, виробів та конструкцій
Провідна установа — Національний університет “Львівська політехніка” Міністерства освіти та науки України, м. Львів, кафедра хімічної технології силікатів
Захист відбудеться 8 червня 2006 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 05.052.04 Вінницького національного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 95.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Вінницького національного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий 8 травня 2006 р.
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Попович М. М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Будівництво 21-го століття потребує застосування нових ефективних доступних будівельних матеріалів спеціального призначення для захисту від небезпечних екологічних факторів. На сучасному етапі розвитку науково-технічного прогресу електромагнітні поля (ЕМП) ввійшли в розряд найбільш небезпечних, які негативно впливають на навколишнє середовище, в першу чергу на біологічні об’єкти, які знаходяться в зоні електромагнітного випромінювання (ЕМВ) та технічний стан радіоелектронних пристроїв. Зростаючий рівень електромагнітного випромінювання ставить проблему розробки нових ефективних універсальних будівельних матеріалів для зведення екологічно безпечних будівель (житлових будинків і промислових будівель). Сучасні будівлі і споруди, зведені з використанням існуючих будівельних матеріалів і технологій, інколи не тільки не захищають біологічні і технічні об’єкти від цієї небезпеки, а і самі можуть бути джерелами електромагнітних випромінювань при наявності у їх складі підвищеного вмісту природних радіонуклідів.
В окремих промислових містах України рівень ЕМВ в сантиметровому діапазоні (надвисоких частот — НВЧ) перевищує гранично допустимий в 10 — 70 разів. Створення нових сучасних ефективних, екрануючих і радіопоглинаючих композиційних будівельних матеріалів з поліфункціональними властивостями є актуальною проблемою сьогодення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась у відповідності до держбюджетних тем Міністерства освіти і науки України № 69-Д-203 "Розробка і дослідження металонасичених бетонів щільної структури для захисних екранів від іонізуючого випромінювання" (1999-2000 рр., № державної реєстрації 0199U003437 — автор виконував обов’язки виконавця); № 69-Д-232 "Дослідження бетелу-м для виготовлення ефективних струмопровідних матеріалів спеціального призначення" (2001-2003 рр., № державної реєстрації 0101U004846 - автор виконував обов'язки виконавця); № 69-Д-267 "Розробка і дослідження сухих металонасичених сумішей для виготовлення ренгенозахистних екранів" (2004-2006 рр., № державної реєстрації 0104U000740 автор виконує обов'язки виконавця).
Мета і задачі досліджень. Метою роботи є теоретичне обґрунтування та експериментальне підтвердження розробки та виробництва радіопоглинаючих і радіоекрануючих матеріалів для захисту від ЕМВ на основі металонасичених цементних бетонів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РАДІОЗАХИСТНІ ПОКРИТТЯ ІЗ БЕТЕЛУ-М

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок