Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІЖПРЕДМЕТНІ ЗВЯЗКИ У ПРОЦЕСІ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

МІЖПРЕДМЕТНІ ЗВЯЗКИ У ПРОЦЕСІ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Назва:
МІЖПРЕДМЕТНІ ЗВЯЗКИ У ПРОЦЕСІ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,24 KB
Завантажень:
215
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ДЕМІНСЬКА Лариса Олексіївна
УДК 371.126
МІЖПРЕДМЕТНІ ЗВЯЗКИ У ПРОЦЕСІ
ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ
УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук
Луганськ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Донецькому державному інституті здоров’я, фізичного виховання і спорту при Національному університеті фізичного виховання і спорту України, Державний комітету України з питань фізичної культури і спорту.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор,
член-кореспондент АПН України
Бутенко Володимир Григорович,
Херсонський державний університет,
професор кафедри педагогіки і психології.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Шиян Богдан Михайлович,
Тернопільський державний педагогічний
університет імені Володимира Гнатюка,
завідувач кафедри фізичного виховання,
кандидат педагогічних наук, доцент
Мартиненко Володимир Васильович,
Луганський національний педагогічний
університет імені Тараса Шевченка,
директор Інституту фізичного виховання
і спорту.
Провідна установа: Харківський державний педагогічний
університет імені Г.С.Сковороди, Міністерство освіти і
науки України, кафедра педагогіки.
Захист відбудеться 12 лютого 2004 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.053.01 у Луганському національному педагогічному університеті імені Тараса Шевченка за адресою: 91011, м. Луганськ, вул. Оборонна, 2.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 91011, м. Луганськ, вул. Оборонна, 2
Автореферат розісланий 10 січня 2004 року
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.Л.Бутенко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність та ступінь дослідженості проблеми. На сучасному етапі розвитку освіти в Україні посилюється увага широкої громадськості: вчених, діячів культури, працівників навчальних закладів до вирішення проблем формування особистості, збагачення її фізичних і духовних сил, стимулювання творчої активності. Особливої гостроти і актуальності вони набувають у системі підготовки майбутніх учителів фізичної культури. У Національній доктрині розвитку освіти України в ХХІ столітті зазначено, що розвиток фізичної культури і спорту є одним з головних принципів організації навчально-виховного процесу у вищій школі, показником його відповідності стратегії національних інтересів.
Учителі фізичної культури покликані вирішувати складні завдання фізичного виховання молоді, прилучення дітей та юнацтва до занять різними видами спорту. Діяльність вчителів фізичної культури пов’язана з відбором та формуванням спортивної еліти України. З погляду на це соціальна значущість проблеми професійної підготовки майбутніх учителів фізичної культури виявляється в необхідності піднесення престижу та ролі цінностей, які сприяють організації здорового способу життя широких верств населення, прилучення учнівської молоді до систематичних занять спортом і культурних форм відпочинку.
Науково-педагогічний аспект цієї проблеми зумовлений потребами в розробці теоретичної моделі професійної підготовки висококваліфікованих спеціалістів - учителів фізичної культури. Організаційно-методичне вирішення завдань підготовки учителів фізичної культури пов’язане з необхідністю впровадження в систему діяльності вищих навчальних закладів нових навчальних планів, програм, освітніх технологій. Усе це свідчить про те, що проблема підготовки майбутніх учителів фізичної культури, формування їх професійної культури та педагогічної майстерності є актуальною і вимагає свого теоретичного й практичного вирішення.
Дослідження в галузі теорії і методики професійної освіти сприяли актуалізації зазначеної проблеми. Так, у науковій літературі знайшли відображення окремі питання професійної підготовки майбутніх учителів фізичної культури. Відомі українські педагоги К.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МІЖПРЕДМЕТНІ ЗВЯЗКИ У ПРОЦЕСІ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок