Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОД І КОМПЛЕКС АПАРАТУРИ ОПЕРАТИВНОГО КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ ІЗОЛЯЦІЇ КАБЕЛЬНИХ ВИРОБІВ В ПРОЦЕСІ ВИРОБНИЦТВА

МЕТОД І КОМПЛЕКС АПАРАТУРИ ОПЕРАТИВНОГО КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ ІЗОЛЯЦІЇ КАБЕЛЬНИХ ВИРОБІВ В ПРОЦЕСІ ВИРОБНИЦТВА

Назва:
МЕТОД І КОМПЛЕКС АПАРАТУРИ ОПЕРАТИВНОГО КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ ІЗОЛЯЦІЇ КАБЕЛЬНИХ ВИРОБІВ В ПРОЦЕСІ ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,60 KB
Завантажень:
97
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Антонець Юрій Панасович
УДК 620.179.148:621.315.2
МЕТОД І КОМПЛЕКС АПАРАТУРИ ОПЕРАТИВНОГО
КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ ІЗОЛЯЦІЇ КАБЕЛЬНИХ
ВИРОБІВ В ПРОЦЕСІ ВИРОБНИЦТВА
Спеціальність 05.11.13 – прилади і методи контролю
та визначення складу речовин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, м.Харків та у закритому акціонерному товаристві “Завод Південкабель” Міністерства промислової політики України, м.Харків.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Гурин Анатолій Григорович,
Національний технічний університет “ХПІ”,
завідувач кафедрою електроізоляційної та
кабельної техніки;
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Піротті Євген Леонідович,
Національний технічний університет “ХПІ”,
професор кафедри “Комп’ютерна математика”
доктор технічних наук
Кім Єн Дар,
Науково- дослідний інститут
високих напруг, заступник директора
з наукової роботи
м.Слав’янськ
Провідна установа: Відкрите акціонерне товариство “Акціонерне товариство науково-дослідний інститут радіотехнічних вимірювань”, Національне
космічне агенство України, м. Харків
Захист відбудеться: 20.05.2004р. о 14-30 годині на засіданні
Спеціалізованої вченої ради Д64.050.09 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” , за адресою:
61002, м.Харків, вул.Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий 17.04. 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Горкунов Б.М.
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Забезпечення ефективності оперативного контролю якості масової продукції у процесі її виробництва є однією з актуальних проблем сучасної промисловості. Серія міжнародних стандартів із управління якістю ISO 9000 вимагає від виробників стандартизації послідовності дій, що забезпечують неперервне зростання якості продукції у замовника. Тому сьогодні методи контролю параметрів даної продукції мають бути об’єднані у єдину систему управління якістю і складати одне ціле з конструкцією, технологією виготовлення і вимогами замовників продукції.
Стала нормальною ситуація, за якої замовнику необхідні показники, що перевищують передбачені нормативною документацією, і виробник виконує такі вимоги без заперечень.
Особливо актуальною є задача створення такої сучасної системи управління якістю продукції для кабельної техніки, яка відзначається багатономенклатурністю і виготовленням продукції “за замовленням”.
Труднощі створення такої системи контролю в кабельному виробництві пов’язані з наступним:
-
необхідність одночасного контролю значної кількості параметрів, що мають різну фізичну природу (наприклад, тангенс кута діелектричних втрат tg при заданій напрузі, приріст тангенса кута діелектричних втрат tg при заданому збільшенні напруги, електричний опір жили Rж, пробивна напруга Uпр, електричний опір ізоляції Rіз і т.ін.) та різні нормативні границі для їх величин (наприклад, не більше, не менше і т.ін.);
-
очевидна взаємна залежність параметрів, що контролюються;
-
технологічний дрейф параметрів.
Сучасна система управління якістю масової продукції повинна базуватись на статистичному методі оброблення, порівняння, аналізу та визначення нормативів при прийнятті оперативних рішень для вказаних статистичних масивів даних, що є взаємозалежними, статистично нестабільними та у багатьох випадках непридатними для визначення класичних статистичних показників.
Дисертаційна робота присвячена створенню комплексу апаратури, який дозволяє використати розроблений уніфікований статистичний метод для оброблення, порівняння, та аналізу результатів вимірювань параметрів ізоляції кабельних виробів на основі нового математичного апарату інтервальних статистичних моделей.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МЕТОД І КОМПЛЕКС АПАРАТУРИ ОПЕРАТИВНОГО КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ ІЗОЛЯЦІЇ КАБЕЛЬНИХ ВИРОБІВ В ПРОЦЕСІ ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок