Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ШЛЯХИ ТА УМОВИ УДОСКОНАЛЕННЯ ВИХОВАННЯ КУРСАНТІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ

ШЛЯХИ ТА УМОВИ УДОСКОНАЛЕННЯ ВИХОВАННЯ КУРСАНТІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ

Назва:
ШЛЯХИ ТА УМОВИ УДОСКОНАЛЕННЯ ВИХОВАННЯ КУРСАНТІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,33 KB
Завантажень:
318
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ
ім. БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
Коцеруба Дмитро Михайлович
УДК 355.2337.035.7
ШЛЯХИ ТА УМОВИ
УДОСКОНАЛЕННЯ ВИХОВАННЯ КУРСАНТІВ
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ
ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ
Спеціальність 20.02.02
Військова педагогіка та психологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Здобувач Д. Коцеруба
Хмельницький - 2001


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі педагогіки та психології Національної академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького, Державний комітет у справах охорони державного кордону України.
Науковий керівник – кандидат військових наук, доцент Голінко Володимир Васильович, Національна академія Прикордонних військ України, ректор.
Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор Пометун Олена Іванівна, Київський інститут внутрішніх справ, завідувач кафедри;
кандидат педагогічних наук, Галус Олександр Мар`янович, Хмельницький обласний інститут удосконалення вчителів, завідувач кафедри.
Провідна установа – Національна академія оборони України, Міністерство оборони України, м. Київ.
Захист відбудеться 28 березня 2001 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К70.705.02 Національної академії Прикордонних військ України імені Б. Хмельницького, 29003, м.Хмельницький, вул. Шевченка, 46.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці НАПВУ (29003, м. Хмельницький-3, вул. Шевченка, 46).
Автореферат розіслано 27 лютого 2001 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат педагогічних наук
доцент А. Галімов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Сьогодні нерозв`язаність багатьох аспектів проблеми формування особистості зумовила ситуацію, у якій освіта набуває значення провідного чинника розвитку як усього людства, так і кожної людини. Саме цим викликана необхідність приведення освіти та виховання молоді у відповідність до системи ціннісних орієнтацій та соціальних нормативів, які визначають поступ людської цивілізації у третьому тисячолітті.
Курс, який взято керівництвом держави на реформування силових структур, потребує відповідної реформи і військової освіти. Розв’язання цього завдання значною мірою залежить від діяльності суб’єктів виховної роботи у військовому навчальному закладі. Саме через суб’єктів виховання реалізується державна політика в галузі освіти та виховання у Збройних Силах, Прикордонних та внутрішніх військах України. Суб’єкти виховання забезпечують якість підготовки та виховання випускників ввузів, на яких у недалекому майбутньому лежатиме відповідальність за надійний захист Батьківщини.
Серед усіх завдань, покладених на Прикордонні війська України, виховання особового складу залишається одним із пріоритетних напрямів у діяльності командирів, начальників усіх рівнів.
Проте сьогодні складна, суперечлива соціально-економічна ситуація в державі здійснює дестабілізуючий вплив на Збройні Сили та Прикордонні війська України, посилює соціальну напруженість у військовому середовищі. Помітним є зневажливе ставлення як до моральних засад суспільної поведінки взагалі, так і до правил військового етикету зокрема. Негативний вплив здійснює і культивування в засобах масової інформації насильства, аморальності, уседозволеності. Усе це серйозно ускладнило морально-психологічний клімат у курсантських колективах.
Критичний перегляд теоретичних і методологічних основ системи навчання та виховання, культури та етики військовослужбовців виявив великі труднощі та перешкоди в організації виховання курсантів. Зазначений стан справ, а також перехід на нові умови комплектування вимагає подальшого удосконалення фахової підготовки курсантів до служби в Прикордонних військах України.
У цьому зв`язку важливим завданням теорії і практики виховання є визначення напрямів удосконалення виховання курсантів, нагальною є потреба реорганізації виховання на основі комплексного підходу, що орієнтує педагогічні колективи військових вузів на інтеграцію усіх елементів виховання.
Аналіз виховання в Національній академії ПВУ показав, що виховання курсантів ще не набуло комплексного характеру, здійснюється із значними втратами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ШЛЯХИ ТА УМОВИ УДОСКОНАЛЕННЯ ВИХОВАННЯ КУРСАНТІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок