Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПРОФЕСІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ СТАРШОКЛАСНИКІВ НА СЛУЖБУ В ОРГАНАХ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПРОФЕСІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ СТАРШОКЛАСНИКІВ НА СЛУЖБУ В ОРГАНАХ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПРОФЕСІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ СТАРШОКЛАСНИКІВ НА СЛУЖБУ В ОРГАНАХ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,78 KB
Завантажень:
148
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Кіровоградський державний педагогічний університет
імені Володимира Винниченка
Колісник Тетяна Петрівна
УДК 37.048.4
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ
ПРОФЕСІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ СТАРШОКЛАСНИКІВ
НА СЛУЖБУ В ОРГАНАХ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Кіровоград – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті внутрішніх справ,
Міністерство внутрішніх справ України.
Науковий керівник – |
доктор юридичних наук, професор,
академік Академії правових наук України,
Бандурка Олександр Маркович,
Національний університет внутрішніх справ,
голова наглядової ради.
Офіційні опоненти: | доктор педагогічних наук, професор,
Романовський Олександр Георгійович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”,
проректор з науково-педагогічної роботи;
кандидат педагогічних наук, доцент,
Батліна Людмила Вікторівна,
Запорізький юридичний інститут МВС України,
професор кафедри загальноправових дисциплін.
Провідна установа: | Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського,
кафедра педагогіки,
Міністерство освіти і науки України,
м. Вінниця.
Захист відбудеться 26 травня 2005 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 23.053.02 у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка за адресою: 25006, м. Кіровоград, вул. Шевченка, 1, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (25006, м. Кіровоград, вул. Шевченка, 1).
Автореферат розісланий 25 квітня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Довга Т. Я.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Система підготовки правоохоронних кадрів в Україні знаходиться на етапі пошуку стратегічних шляхів свого подальшого розвитку. Найважливішим напрямом у модернізаційних змінах визнається розбудова професійної освіти правоохоронців на засадах безперервності. Фахівці виокремлюють три домінанти цього процесу: кардинальне переосмислення ролі й місця профорієнтаційної роботи у виконанні завдань щодо підготовки нової генерації спеціалістів системи Міністерства внутрішніх справ України, реформування вищої відомчої освіти відповідно до основних положень Болонської конвенції, переорієнтацію системи післядипломної освіти на організацію самоосвіти правоохоронців.
З огляду соціальної й особистісної значущості проблема осучаснення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю в системі відомчої освіти МВС України є надзвичайно важливою, оскільки її ефективне вирішення сприяє задоволенню потреб держави й суспільства у висококваліфікованих, конкурентоспроможних правоохоронцях і створює передумови для професійної самореалізації працівників органів внутрішніх справ.
На сучасному етапі функціонування відомчої системи підготовки персоналу для МВС України маємо чітко окреслену законодавчу базу вирішення зазначеної проблеми: Національна доктрина розвитку освіти (2002 р.), закон України “Про загальну середню освіту” (1999 р.), “Комплексна програма вдосконалення роботи з кадрами та підвищення авторитету міліції на 1999-2005 рр.” (1999 р.), “Концепція розвитку системи відомчої освіти та вузівської науки на період 2001-2005 рр.” (2001 р.), “Національна програма правової освіти населення” (2001 р.), “Концепція профільного навчання в старшій школі” (2003 р.) тощо. У цих та інших документах передбачено заходи, спрямовані на модернізацію системи профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю на засадах особистісно орієнтованого, діяльнісного й системного підходів.
На теоретичному рівні профорієнтаційна робота зі старшокласниками взагалі й у системі відомчої освіти МВС України, зокрема, стала предметом дослідження багатьох учених – філософів, педагогів, психологів, соціологів, управлінців, юристів. У результаті можемо визначити й основні аспекти в дослідженні означеної тематики:
-
загальні питання профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю розглянуто в наукових працях Г.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПРОФЕСІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ СТАРШОКЛАСНИКІВ НА СЛУЖБУ В ОРГАНАХ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок