Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Технологічне забезпечення формоутворення поверхонь тіл обертання в умовах серійного виробництва

Технологічне забезпечення формоутворення поверхонь тіл обертання в умовах серійного виробництва

Назва:
Технологічне забезпечення формоутворення поверхонь тіл обертання в умовах серійного виробництва
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,18 KB
Завантажень:
450
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Тернопільський державний технічний університет
Імені Івана пулюя
Денисюк віктор юрійович
УДК 621.01:681.31
Технологічне забезпечення
формоутворення поверхонь тіл обертання
в умовах серійного виробництва
05.02.08 – технологія машинобудування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Тернопіль – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Луцькому державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Марчук Віктор Іванович
Луцький державний технічний університет,
завідувач кафедри “Приладобудування”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Гавриш Анатолій Павлович,
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”,
професор кафедри “Технологія машинобудування”;
кандидат технічних наук, доцент
Данильченко Лариса Миколаївна,
Тернопільський державний технічний університет
імені Івана Пулюя,
доцент кафедри “Технологія машинобудування”.
Провідна установа: Одеський національний політехнічний університет,
кафедра “Технологія машинобудування”,
Міністерства освіти і науки України, м. Одеса.
Захист відбудеться -11 травня 2004 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 58.052.03 у Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56.
Автореферат розісланий 3 квітня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ________________ Зінь М.М.
загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Однією з найважливіших задач сучасного машинобудування є підвищення надійності та довговічності виробів за рахунок технологічного забезпечення якості поверхонь та експлуатаційних характеристик деталей в процесі їх виготовлення. Оскільки експлуатаційні характеристики деталей машин визначаються показниками якості геометричної структури поверхні і фізико-механічними властивостями поверхневого шару, то особливої актуальності набуває проблема технологічного забезпечення якості, ефективності і точності формоутворення поверхонь деталей на операціях механічної обробки.
В багатьох галузях машинобудівного виробництва для формоутворення поверхонь тіл обертання поряд з універсальними та спеціалізованими токарними верстатами успішно використовуються одношпиндельні токарні автомати (ОТА), доцільність використання яких визначається серійністю виробництва, розмірами та складністю оброблюваних деталей. Основним стримуючим фактором для ефективного використання ОТА в умовах багатономенклатурного виробництва, адаптованого до умов ринкової економіки, є низький рівень технологічної гнучкості формоутворюючих токарно-автоматних операцій. Ефективним шляхом усунення цього недоліку є розробка і впровадження організаційно-технологічних заходів, направлених на вдосконалення системи технологічної підготовки ОТА, підвищення їх технологічної гнучкості і продуктивності в умовах серійного багатономенклатурного виробництва.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до координаційного плану Комітету з питань науки і техніки України, розділу “Машинобудування” (позиція 43) “Високоефективні технологічні процеси в машинобудуванні” на 2000 – 2005 роки.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є підвищення показників якості і ефективності формоутворення поверхонь тіл обертання на токарно-автоматних операціях в умовах серійного багатономенклатурного виробництва.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні задачі:
1. Провести аналіз зв’язків, способів і режимів формоутворення поверхонь тіл обертання з параметрами якості деталей, оброблюваних на ОТА.
2. На основі виявлених залежностей і взаємозв’язків розробити модель формування технологічної операції та інструментального налагодження для прийнятих умов і обмежень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Технологічне забезпечення формоутворення поверхонь тіл обертання в умовах серійного виробництва

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок